زمین تنیس زیر دریا دبی

زمین تنیس زیر دریا دبی

زمین تنیس زیر دریا دبی

آیا شما نیز به دنبال بازدید از زمین تنیس زیر دریا دبی هستید؟ آیا می دانید یکی از جذاب ترین و بی نظیرترین زمین های تنیس می باشد؟ از همراهان همیشگی خود در وب سایت دلباتان دعوت می کنیم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کنند.شهر دبی با داشتن جاذبه های بشر ساخت خود توانسته است سالانه از میلیون ها گردشگر و توریست استقبال نمید و یکی از قدرتمندترین کشورهای در حوزه صنعت گردشگری به شمار بیاید.

ایجاد خلاقیت در ساخت هر جاذبه ی مصنوعی یکی از بارزترین مهارت های این شهر می باشد به گونه ای که از تمام توان و قدرت خود برای ساخت اولین و برترین جاذبه در استفاده می کند. یکی دیگر از بی نظیرترین و مشهورترین جاذبه های این شهر، زمین تنیس زیر دریا دبی می باشد که این زمین تنیس در زیر آب تاسیس و احداث شده است به طوری که گردشگران علاقه مند به تنیس می توانند لذت دو چندانی را از این بازی داشته باشند.

نکته مهم:

توجه داشته باشید که مردم دبی علاقه مندی زیادی را به ورزش تنیس دارند به همین جهت شما می توانید در بسیاری از مناطق این شهر شاهد ورزشگاه ها و زمین های مختلف برای بازی تنیس باشید. زمین تنیس دبی یکی از جاذبه هایی می باشد که نمونه ی آن را در هیچ کجای جهان نمی توانید مشاهده کنید حتما زمان سفر با تور دبی از این جاذبه فوقالعاده دیدن نمایید. اگر قصد دارید تا در آینده نزدیک از سفر را به سوی شهر دبی داشته باشید توصیه می شود که بازدید از آن را در اولویت های خود قرار دهید و از رسیدن زمین های ورزشی به زیر آب نهایت لذت را ببرید.

در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد طراحی، بهترین زمان بازدید از زمین تنیس زیر دریا دبی و اهمیت این زمین در شهر دبی توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

طراحی زمین تنیس زیر دریا دبی

بسیاری از گردشگران و توریست هایی که برای اولین بار این مکان را از نزدیک تماشا می کنند در حیرت ساخت زمین تنیس در زیر آب قرار می گیرند که بی شک این امر نیاز به تخصص و تکنولوژی بسیار بالایی بوده و طراح آن نیز یک جوان سی ساله لهستانی می باشد که با ارائه پروژه بی نظیر و شگفت انگیز خود توانست توجه بسیاری از سرمایه گذاران شهر دبی را به سوی خود جذب کرده و آنها را در این پروژه دخیل کند. سقف استفاده شده در زمین تنیس زیر دریا دبی از جنس شیشه می باشد که این سقف می تواند فشاری برابر صدها تن را به راحتی تحمل کند و با داشتن شکل منحنی خود می تواند مقدار بسیاری از این فشار را از خود دور کرده و زیبایی منحصر به فردی را نیز برای گردشگران و تماشاگران به ارمغان بیاورد.

[cn-suggest-posts sts=”تورهای سافاری دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/safari-tours-dubai/” sbs=”تور ارزان دبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

شکل زمین تنیس

شکل زمین تنیس مانند حباب می باشد و از ظرفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است. توجه داشته باشید که هنوز اطلاعات دقیق تری در مورد مشخصات فنی و نحوه ی ساخت این پروژه در دست نمی باشد و بسیاری از معماران نگرانی های زیادی را در خصوص این سازه دارند چرا که مقاومت آن را در برابر زلزله و سونامی نمی توان اندازه گیری کرد. با این حال بسیاری از گردشگران و توریست ها بی صبرانه منتظر بازدید از این سازه فوق العاده زیبا و با شکوه هستند تا بتوانند در زیر آب هم بازی تنیس خود را تماشا کرده و هم انواع موجودات زیر دریایی را در اطراف خود مشاهده نمایند.

زمین تنیس زیر دریا دبی

بازدید از زمین تنیس زیر دریا دبی با تور دبی

بسیاری از منتقدان ساخت پروژه زمین تنیس زیر دریا دبی بر این باور هستند که بازیکنان هیچ تمرکزی را نمی توانند در این زمین بازی از خود نشان دهند چرا که تابش نور خورشید و حرکت موجودات زنده در اطراف این حباب شیشه ای قطعا توجه بازیکنان را به هم خواهد ریخت و به همین جهت توصیه می کنند که این مکان را به یک پارک زیر آبی تغییر کاربری دهند این در حالی است که طراح این پروژه با علاقه مندی و جدیت کامل به دنبال نهایی نموده و ساخت کامل زمین تنیس زیر دریا دبی می باشد.

البته بایستی اشاره کرد که بخش اعظم این پروژه اتمام یافته است و گردشگران و علاقه مندان می توانند به راحتی این سازه بسیار باشکوه را از نزدیک مشاهده کرده و به قدرت تفکر بشر پی ببرند. نمونه بسیار کوچکی از این پروژه را می توانید در ساخت هتل زیر دریا مشاهده کنید که این هتل نیز توسط شرکت Conrad Rangali ساخته شده بود. برای بازدید از زمین تنیس زیر دریا دبی می توانید از قبل رزرو خود را انجام داده و برای این منظور نیز وب سایت پیش روی شما بهترین و مناسب گزینه می باشد.

[cn-suggest-posts sts=”پیست اسکی سرپوشیده دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-ski-resort/” sbs=”تور دبی پرواز ماهان” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

ساخت و ساز در دبی

شیخ های دبی امروزه نه تنها در زمینه ساخت بلندترین برج های جهانی به فعالیت مشغول هستند بلکه در سال های اخیر به دنبال ساخت سازه های بسیار باشکوه در زیر آب دریا نیز بوده اند. آنها یک قدم فراتر برداشته و می خواهند زندگی حاکم بر زیر دریا را نیز به تمام مردم جهان بشناسانند و از این استقبال بسیار بی نظیری را از پروژه طراحی لهستانی داشته و سرمایه گذاری کلانی را نیز در این پروژه صرف نموده اند.

از زمین تنیس زیر دریا دبی می توان برای انجام مسابقات بین المللی تنیس نیز استفاده کرد به همین جهت اهمیت این سازه در میان دوستداران تنیس بسیار بالا بوده و مردم محلی شهر دبی نیز طرفداری بسیار زیادی را برای ساخت این سازه از خود نشان داده اند. توجه داشته باشید که زمین تنیس زیر دریا دبی می تواند سهم بسیار زیادی را در صنعت گردشگری این شهر داشته باشد چرا که این سازه اولین زمین تنیس زیر آبی در جهان بوده و میلیون ها گردشگر به دنبال بازدید از این پروژه باشکوه هستند.

تنیس زیر دریا شهر دبی

بهترین زمان بازدید

یکی از مهمترین موضوعاتی که برای بسیاری از توریست ها و گردشگران وجود دارد، بهترین زمان بازدید از زمین تنیس زیر دریا دبی می باشد که در این زمینه می توان گفت، بهترین زمان برای بازدید از این سازه در تمام روزهای سال امکان پذیر می باشد ولی اگر دوست دارید تا در اولین فرصت به دست آمده از این سازه باشکوه بازدید داشته باشید می توانید یکی از بهترین تورهای دبی را رزرو کرده و با سفر خود به این شهر، از نزدیک با این مکان آشنا شوید.

زمین تنیس زیر دریا دبی در میان ورزشکاران و مردم محلی دبی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این سازه بهترین نمونه بارز از ترکیب ورزش و تکنولوژی می باشد و بی شک میتوان گفت که در لیست برترین پدیده های جهان قرار خواهد گرفت. تماشای یک ورزش هیجان انگیز در دل اقیانوس بی شک یکی از بهترین فرصت هایی می باشد که یک گردشگر و توریست می تواند بدست بیاورد. قطعا بازدید از این مکان در آینده نه چندان دور جایگاه بسیار ویژه ای را در برنامه سفر بسیاری از تورهای گردشگری دبی خواهد داشت و شما به راحتی می توانید از این مجموعه بازدید داشته باشید. 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران