باغ وحش زیر آب دبی
23 دی 1397
دبی

جاذبه های دیدنی باغ وحش زیر آب دبی

آشنایی با دبی و جاذبه هایش

شهر دبی یکی از مقاصد گردشگری در جهان می باشد و افراد زیادی از جاذبه های آن دیدن می کنند. باغ وحش زیر آب دبی یکی از بزرگترین آکواریوم های جهان در دبی می باشد که فوق العاده زیبا و جذاب است. گونه های جانوری بسیار زیادی در باغ وحش زیر آب دبی زندگی می کنند. امروزه این مکان به یکی از مکان های پر بازدید در شهر دبی تبدیل شده است.

بلیط ماهان 

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

آشنایی با دبی و جاذبه هایش

باغ وحش زیر آب و آکواریوم دبی

باغ وحش زیر آب در دبی مال قرار دارد و دارای گونه های جانوری بسیار زیادی می باشد. در کنار این باغ وحش یک آکواریوم بسیار بزرگ قرار دارد. این آکواریوم 10.000.000 لیتری دبی در طبقه اول دبی مال قرار دارد که بزرگترین آکواریوم معلق در جهان می باشد.این مجموعه  33.000 حیوان را در خود جای داده است که شامل 140 گونه مختلف جانوری می شود. در آکواریوم دبی 300 نوع کوسه وجود دارد و بزرگترین مجموعه کوسه های ببری را نیز شامل می شود. در باغ وحش زیر آب دبی پنگوئن ها، خرچنگ ها، موش های آبی و اسب های دریایی زندگی می کنند.

تور ارزان دبی

باغ وحش زیر آب و آکواریوم دبی

خزنده های باغ وحش زیر آب دبی

باغ وحش زیر آب دبی، خانه یکی از پدیده های نادر طبیعت و یکی از بزرگترین خزنده های دنیا می باشد. پادشاه کروکودیل و همسرش در اینجا در یک محوطه حصار کشیده مخصوص زندگی می کنند. این محوطه شبیه محل سکونت طبیعی و اصلی این حیوانات می باشد. این خزنده چیزی حدود 5 متر طول دارد و وزن بسیار زیادی دارد. وزن این حیوان 40 ساله برابر با 15 مرد بالغ می باشد. این حیوان یکی از بهترین شگفتی های این مکان می باشد که ترس همراه با تعجب را در دل بازدید کننده زنده می کنند.

تور لحظه آخری دبی

خزنده های باغ وحش

گردش در باغ وحش زیر آب دبی

حیوانات موجود در باغ وحش، بازدیدکننده ها را به یک سفر تفریحی می برند تا در این سفر کشف کنند که چگونه حیوانات وحشی و سایر گونه های عربی در این محیط بیابانی زنده می مانند. از وزغ عربی، خفاش های میوه خوار، عنکبوت های بزرگ، عقرب ها و جوجه تیغی ها گرفته تا سوسمارها، مارمولک های چشم قورباغه ای و موش های صحرایی، که تمام این حیوانات نماد مشخصی از محیط بیابانی عربی را نشان می دهند و بیان می کنند که چطور در هوای خشک، صخره های سنگی و شن های خشک زنده مانده اند.

باغ وحش زیر آب دبی

 کارهایی که باید در باغ وحش زیر آب دبی انجام داد

در این مکان از راهنما کمک بگیرید و از پروژه های آموزشی که دانشمندان بر روی آنها کار می کنند بازدید کنید. از آزمایشگاه آکواریوم دیدن کنید، جایی که دانشمندان آکواریوم تغییرات محیطی را شبیه سازی می کنند تا زاد و ولد گونه ها را افزایش دهند و یا اینکه رشد بچه کوسه را از زمان تخمک گذاری مشاهده کنند.

در این باغ وحش زیر آب می توانید گونه های مختلف جانوری را مشاهده کنید و از سفر خود به دبی لذت ببرید. در این سفر هیجان انگیز و بازدید از باغ وحش ، از تجربه فراموش نشدنی خود عکس بگیرید، اما فراموش نکنید که بعضی از گونه ها به فلش دوربین حساس هستند.

تور دبی با هواپیمایی ماهان

شهر دبی

شهر دبی یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرها در امارات متحده عربی می باشد. این شهر در جنوب شرقی خلیج فارس قرار دارد و یکی از 7 بخشی می باشد که کشور را می سازند. دبی شهر جهانی است و قطب تجاری شرق میانه می باشد. سود نفت به توسعه این شهر بسیار کمک کرده است، اما ذخیره های نفت دبی محدود هستند و سطح تولید کم می باشد. شهر دبی در میان بیابانی ساخته شده است، امروزه دستاوردهای بسیار زیادی داشته است و به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل شده است. جاذبه ها و مکان های گردشی این شهر بسیار زیاد و جذاب هستند. در این شهر هتل ها و رستوران های بسیار زیادی ساخته شده است که هتل های دبی در سال 2014 به عنوان گرانترین و مجلل ترین هتل های دنیا شناخته شد.

باغ وحش زیر آب دبی یکی از جاذبه های جذاب و دیدنی این شهر است که سالانه افراد زیادی از آن بازدید می کنند. سایت گردشگری دلتابان همه روزه اطلاعات خود را به روز رسانی می کند و اطلاعات جدیدی را درباره جاذبه ها و مکان های تاریخی شهرهای مختلف قرار می دهد تا همه افراد از آنها استفاده کنند.

در تور دبی از این باغ وحش زیبا دیدن نمایید.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل ارزان نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران