جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی

زمان برگزاری جشنواره خرید دبی

هر ساله در شهر دبی جشنواره خرید دبی برگزار می شود که بسیاری از افراد برای خرید به این شهر می روند. در واقع تخفیف ها و قیمت هایی که در این جشنواره وجود دارد بسیار عالی می باشد و به همین دلیل سالانه افراد زیادی را جذب می کند. جشنواره خرید یکی از مهمترین رویدادهای فستیوال امارات متحده عربی به شمار می رود که از سال 1996 تا کنون هر ساله برگزار می شود. کل مدت زمانی که این جشنواره طول می کشد یک ماه است. فستیوال از اول بهمن ماه به طور معمول شروع می شود اما دقت داشته باشید که این تاریخ امکان دارد عوض شود.

جشنواره خرید دبی

جشنواره خرید دبی به طور معمول در 3 ماه اول میلادی در دبی برگزار می شود و هر ساله گردشگران بسیاری برای رفتن به این جشنواره اقدام می کنند . بر اساس آماری که تعدادی از گردشگران در این چند ماه در شهر دبی گرفته اند به این نتیجه رسیده اند که سالانه سه میلیون نفر از گردشگران خارجی به این شهر می روند تا از تفریحات و خرید در جشنواره لذت می برند. شما هم می توانید با رزرو تور دبی در این جشنواره حضور داشته باشید و از تفریحات و خرید لذت ببرید.

همانگونه که متوجه شدید و از نام فستیوال مشخص است این جشنواره بیشتر برای خرید است و به همین دلیل تمامی فروشگاه هایی که در شهر دبی وجود دارد در جشنواره خرید دبی اجناس خود را با تخفیف به فروش می رسانند، قیمت و کیفیت هر یک از اجناس بسیار عالی می باشد و در واقع به همین دلیل است که سالانه بسیاری از افراد برای حضور در این جشنواره به دبی می روند.

زمان و مکان برگزاری جشنواره خرید دبی

همانطوری که بیان کردیم و متوجه شدید این جشنواره یک از بهترین فرصت هایی می باشد که شما با تمامی اعضای خانواده خود می توانید به دبی بروید. در این جشنواره علاوه بر اینکه از تخفیف های برندهای معتبر بهره مند می شوید، جشن های موسیقی و کنسرت های بسیار بزرگی را می توانید از نزدیک مشاهده کنید. شما با قدم زدن در خیابان های دبی می توانید از حال و هوای این جشنواره لذت ببرید، چرا که آتش بازی و کارناوال های بسیار بزرگی را در خیابان برگزار می کنند. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد این جشنواره وجود دارد این است که شما می توانید کودکان خود را هم به این جشنواره ببرید، چرا که برای آنها هم تفریحات بسیاری وجود دارد.

به طور کلی باید بدانید که در شهر دبی سالانه 23 جشنواره برگزار می شود ولی فستیوال خرید دبی که در زمستان برگزار می شود بسیار مهمتر است و طرفداران بسیاری هم دارد. این جشنواره در زمستان برگزار می شود ولی تنها زمان آن با اختلاف کوتاهی می باشد که هر ساله تغییر می کند. به طور معمول این جشنواره در 5 دی تا 6 بهمن ماه ادامه دارد. در طول این جشنواره تمامی مغازه ها همیشه باز هستند و اجناس خود را با تخفیف به فروش می رسانند. در روزهایی هم که تعطیل است شما می توانید آتش بازی های زیبایی را در شهر مشاهده کنید.

خرید در دبی

آخرین روز جشنواره

در آخرین روز جشنواره به مناسبت اختتامیه این جشنواره به صورت همزمان در ساحل لامر و خیابان السیف در ساعت 9 شب آتش بازی هماهنگی را انجام می دهند که بسیار زیبا می باشد و شما می توانید آن را از نزدیک تماشا کنید. تمامی مغازه های اجناس خود را با تخفیف ارائه می دهند و شهر پر از سر و صدا و بازی های کودکانه و آتش بازی می باشد. به طور کلی شور و شعف بسیاری در این یک ماه در دبی وجود دارد.

بهترین کالاها در جشنواره خرید دبی 

بسیاری از افراد ایرانی خرید کردن در جشنواره را یکی از بهترین فرصت هایی به شمار می آورند که از این طریق می توانند کالاهای بسیاری را با قیمت پایین خریداری کنند. بسیاری از افراد بر این گمان می باشند که در این جشنواره می توانند تمامی اجناس را با قیمت پایین خریداری کنند، ولی در واقع باید بدانید که لوازم آرایشی و بهداشتی، عطر، ادویه، لوازم الکترونیکی، طلا و جواهر، شکلات های مخصوص، عود، خرما، شال های پشمینه، عطر و … از جمله مهمترین لوازمی می باشند که شما در جشنواره خرید دبی در تور دبی با هواپیمایی ماهان را می توانید با قیمت پایین تری خریداری نمایید. بر این اساس توصیه ما به شما این است که در کنار اجناسی مانند پوشاک به اجناس های دیگر هم توجه داشته باشید.

[cn-suggest-posts sts=”کافه رستوران یخی دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-ice-cafe/” sbs=”تور دبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

تفریح در جشنواره خرید دبی

یکی از نکاتی که باید بدانید این است که این جشنواره ها تنها به خرید کردن اختصاص ندارد و شما می توانید از مزایای دیگر آن مانند تفریحات لذت بخشی که دارد هم استفاده کنید. شهر دبی برای اینکه اوقات خوشی را برای گردشگران فراهم کند تفریحاتی را مهیا کرده است تا بسیاری از افراد از آنها لذت ببرند. سرگرمی هایی که در این فستیوال وجود دارد موسیقی های خیابانی، نمایشگاه های خیابانی، کنسرت های موسیقی، آتش بازی های ویژه و … می باشد که هر یک از آنها جذابیت بسیاری دارد. شما زمانی که وارد شهر شوید به خوبی می توانید تمامی این سرگرمی ها را از نزدیک مشاهده کنید و از تماشای آنها لذت ببرید. با رزرو تور دبی در زمان جشنواره خرید دبی می توانید تمامی این تفریحات را از نزدیک مشاهده کنید.

جشنواره خرید دبی

مزیت خرید در جشنواره ها

علاوه بر اینکه شما در جشنواره خرید دبی تمامی اجناس را می توانید با قیمت بسیار پایین تر خرید کنید موارد دیگری هم وجود دارد که در این جشنواره مزیت های بسیاری دارد. یکی از مهمترین مزیت های آن این است که شما می توانید با هر خرید خود در قرعه کشی های این جشنواره شرکت کنید. جوایزی که در این قرعه کشی به شما داده می شود بسیار ارزشمند است و قیمت زیادی دارد. برخی از این جوایز اتومبیل می باشد، برخی از آنها مبلغ بسیار زیادی درهم می باشد که شما می توانید در قرعه کشی های جشنواره شرکت کنید و یکی از این جایزه ها را برنده شوید.

وسایل بازی

وسایل بازی که در جشنواره وجود دارد و فرزندان شما می توانند از آن لذت ببرند بسیار زیاد می باشد. شما زمانی که خرید می کنید می توانید کودکان خود را با این بازی ها مشغول نمایید تا به راحتی بتوانید به خرید های خود برسید. برنامه های خیابانی بسیاری هم در شهر برگزار می شود که تمامی آنها به وسیله اتباع خارجی می باشد. برخی از مسافرانی که شکم گردی را دوست دارند می توانند در جشنواره خرید دبی غذاهای بسیاری را سرو کنند که بسیار لذیذ می باشند. 

نظرات کاربران