با سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی آشنا شوید

با سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی آشنا شوید

سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی بیشمار و جذاب است، هدفتان از پرواز به دبی هرچه باشد، مهم نیست فقط خود را سریع به فرودگاه برسانید و از سرگرمی های جذاب آن بهره مند شوید. فرودگاه دبی از اولین فرودگاه های بین المللی در امارات متحده عربی است و از بزرگترین فرودگاه های تجاری جهان همراه با انبوهی از مسافران از سراسر دنیا می باشد. اگر روزی در فرودگاه منتظر پرواز تان بودید، نگران نباشید فرودگاه بین المللی دبی می تواند تمام لحظات اضافی شما را پر کند.

وضعیت پروازها

مسافران از هر 6 قاره جهان به این فرودگاه پرواز می کنند و فرودگاه در تمام ساعات روز شلوغ و پرتردد است. بنابراین فرودگاه دبی خدمات زیادی را برای مسافران در نظر گرفته است. و فرودگاه هر سال در فکر گسترش تفریحات و آسایش مشتریان است. موقعیت فرودگاه باعث شده است تا محل ایستگاه پرواز های طولانی مدت باشد. لذا سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی نظر هر مسافری را به خود جلب خواهد کرد.

از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی لذت ببرید

برای لذت بردن از سرگرمی های فرودگاه خود را هرچه سریعتر به فرودگاه برسانید. با استفاده از کارت شناسایی امارات صف ها را پشت سر بگذارید و از گیت های هوشمند و الکترونیکی فرودگاه بگذرید. تعدادی پرواز های ورودی و پرواز های خروجی در هر سه ترمینال وجود دارند. فقط علامت رنگ بنفش را دنبال کنید. دقت کنید در هر سه ترمینال، خانواده هایی که با کودکان زیر 18 سال باید به کانتر موجود در کنار گیت های هوشمند مراجعه کنند.

از سالن های فرودگاه بین المللی دبی امارات استفاده کنید

برای استفاده از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی به طور رایگان در Skywards ثبت نام کنید. با پرداخت هزینه می توانید از امکانات لوکس و مجلل سالن های فرست کلاس در ترمینال 3 استفاده کنید. هرکسی که با تور دبی سفر می کند می تواند با یک حمام اسپا خصوصی احساس سرزندگی کند و از غذا ها و نوشیدنی های موجود لذت ببرد. اگر عضوی از Skywards هستید، امتیاز خود را بررسی کنید.سالن فرست کلاس امارات مخصوص مسافران فرست کلاس و اعضای Platinum اسکای وارد می باشد. اعضای گلد و سیلور Skywards هزینه ای بابت دسترسی به Business Class پرداخت نمی کنند. سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی لحظات خوشی را از پروازتان ثبت خواهد کرد. در اینجا به تعدادی از کارهایی که می توان در فرودگاه انجام داد، اشاره می کنیم.

چرت زدن در فرودگاه

این سرگرمی ها برای تمامی افراد در هر سن و سالی فراهم است. در ترمینال به سمت گیت A1 حرکت کنید. میتوانید در یکی از 27 کلبه مخصوص خواب Sleep ‘n fly با طراحی اسکاندیناوی دراز بکشید. مسافران خواب آلود می توانند یک تخت خواب به مدت یک ساعت یا بیشتر رزرو کنند. هزینه رزرو کردن تخت خواب از AED 62 شروع می شود.

چرت زدن در فرودگاه
از یک ماساژ خوب در فرودگاه بین المللی دبی بهره مند شوید

از خوبی های فرودگاه بین المللی دبی اتاق های ماساژ آن می باشد. ماساژ پشت و صورت در اسپا احساس خوبی را در زمان اوقات فراغت تان به وجود می آورد. هزینه ماساژ از AED 400 شروع می شود. اسپا فرودگاه دبی در ترمینال شماره 3 قرار دارد. یک درمان کوچک 15 دقیقه ای به مسافران فرست کلاس توصیه می شود.

[cn-suggest-posts sts=”فستیوال های خرید دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-shopping-festivals/” sbs=”ویزای دبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-visa/”]

یک ماساژ خوب در فرودگاه بین المللی دبی

سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی برای مسافران کوچک

اگر با بچه ها در حال مسافرت هستید. نگران نباشد سرگرمی ها و تفریحات این فرودگاه پذیرای مسافران کوچک به امارات است. در ترمینال 3 به Kids Zone مراجعه کنید. بچه های پرتحرک و بازیگوش در این مکان به حد کافی بازی کرده و خسته می شوند. فرودگاه همچنین اتاق های مراقبت از کودکان را نیز دارد. برای پیدا کردن نزدیکترین مکان، از پیشخوان های اطلاعاتی راهنمایی بخواهید.

سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی

باغ ذن از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی

از این سرگرمی ها می توان به باغ ذن اشاره کرد. اگر دنبال یک مکان عالی برای ریلکس شدن می گردید، سری به این باغ بزنید. باغ ذن در ترمینال 3 قرار دارد. از طریق گیت های B7 و B27 می توانید به باغ فوق العاده آرام ذن برسید. باغ پر از گیاهان مناطق گرمسیری است. مکان هایی برای نشستن و بازی کودکان نیز وجود دارد. در باغ همچنین می توانید کتاب بخوانید و دقایقی مدیتیشن کنید..

باغ زن از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی

ساندویچ مرغ و آووکادو رستوران Pret-A-Manger را امتحان کنید

غذاهای خوشمزه از محبوب ترین سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی است. آمدن رستوران زنجیره ای محبوب و بریتانیایی به نام Pret-A-Manger به فرودگاه دبی خوشحال کننده است. اگر در حال گذر از ترمینال 1 هستید، با رفتن به محل اجتماع D ساندویچ مرغ و آووکادو خیلی خوشمزه Pret را امتحان کنید. هزینه ساندویچ در فرودگاه بین المللی دبی امارات، AED 30 می باشد.

 

ساندویچ مرغ و آووکادو

در سالن مرحبا خنک شوید

استراحت در سالن های مرحبا از مفرح ترین سرگرمی های این فرودگاه می باشد. سالن های مرحبا در ترمینال های 1، 2 و 3 فرودگاه فراهم هستند. سالن ها در اوقات پرتردد خیلی شلوغ می شوند. هزینه استفاده از سالن AED 53 می باشد. برای استفاده از دوش باید هزینه اضافی پرداخت کنید.

سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی، کافه راک

کافه راک یکی دیگر از سرگرمی های این فرودگاه بین المللی می باشد. کافه راک از معروف ترین کافه های جهان در حال حاضر یکی از شعبه های خود را در فرودگاه دبی افتتاح کرده است. کافه برای 110 نفر ظرفیت دارد و در تمام ساعات شبانه روز می توانید در اینجا نوشیدنی و غذا سرو کنید. کافه راک به خاطر همبرگر های آبدار آن معروف است. در ترمینال 3 فرودگاه بین المللی دبی یک پیراهنی را مشاهده خواهید کرد که برای اولین بار توسط یک پرنسس پوشیده شده است. ماسک ریحانا برای یک لباس مد و جلیقه چرمی جیمی هندریکس نیز در کافه قرار دارد.

سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی، کافه راک

فیتنس فرودگاه بین المللی دبی

از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی، باشگاه لوکس هتل فرودگاه می باشد. آخرین مدل از دستگاه ها و تجهیزات تربیت بدنی در اینجا موجود است. باشگاه از طریق مربی های حرفه ای اداره می شود.

فیتنس فرودگاه بین المللی دبی

خرید در فرودگاه بین المللی دبی

یکی دیگر از سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی خرید کردن است. تقریبا بیشتر مسافران دوست دارند از فروشگاه ها و بوتیک های شیک و لوکس فرودگاه دیدن کنند. کسانی که به دبی مسافرت می کنند یا در حال گذر از دبی هستند. بعید به نظر می رسد در فروشگاه های دبی پولی خرج نکنند. مغازه های Duty-Free روزانه میلیونها دلار کالا به فروش می رسانند. بیشتر مسافران از بوتیک ها عطر، تنباکو و نوشیدنی می خرند. همچنین تجهیزات الکترونیکی نیز مورد توجه مسافران می باشد.

خرید در فرودگاه بین المللی دبی

مجهز کردن فرودگاه دبی به یک سینما مجازی

سینما مجازی از دیگر سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی می باشد. sky Team اتحاد جهانی هواپیمایی در حال همکاری با استارت آپ پیشرفته برای تبدیل سالن فرودگاه به سالن سینمای مجازی است. مسافران به زودی می توانند قبل از پرواز از سینمای مجازی لذت ببرند. مدیر استارت آپ می گوید سینما مجازی فرودگاه تجربه ای جدید و خاطره انگیز خواهد بود. و یک سرگرمی جذاب برای مسافران را در پی خواهد داشت.

مجهز کردن فرودگاه دبی به یک سینما مجازی

فرودگاه بین المللی دبی اینترنت رایگان ارائه می دهد

گشتن در اینترنت و چک کردن پیام های محیط مجازی برای هر فردی در اولویت قرار دارد. بنابراین از مهمترین سرگرمی های فرودگاه بین المللی دبی ارائه اینترنت رایگان آن است. همه مسافران بدون پرداخت هزینه ای از امکانات وای فای فرودگاه می توانند استفاده کنند. اگر فردی گوشی همراه نداشته باشد، کیوسک های مجهز به اینترنت فراهم می باشند.

[cn-suggest-posts sts=”پارک گاردن گلو دبی” stl=”https://deltaban.com/attraction/dubai-garden-glow/” sbs=”تور دوبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tours/”]

 

فرودگاه بین المللی دبی اینترنت رایگان ارائه می دهد

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران