23 مرداد 1398
جاذبه گردشگری

پارک آبی دریم لند دبی محلی برای تفریح خانوادگی

آشنایی با پارک آبی دریم لند

پارک آبی دریم لند دبی یکی از بهترین مناطق گردشگری دبی می باشد که می توانید بخش از تفریحات خانوادگی خود را به آن اختصاص داده و از تفریحات لذت بخش و همچنین هیجانی آن لذت ببرید. لازم به ذکر است که این پارک آبی علاوه بر اینکه یک پارک آبی هیجانی می باشد می تواند محلی امن برای بازی کودکان نیز باشد. دبی یکی از مقاصد گردشگری است که بسیاری آن را در راس سفر های تفریحی خود قرار می دهند و به همین دلیل در این شهر مناطق تفریحی و گردشگری متعددی را می توانید مشاهده نمایید.

پارک آبی

پارک آبی دریم لند دبی هر ساله میزبان خیل عظیمی از خانواده هایی است که تمایل به لذت بردن از امکانات این پارک آبی دارند. پارک آبی دریم لند دبی یکی از بهترین های این شهر بوده و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد. توجه داشته باشید که در سفر به دبی بازدید از این پارک آبی لذت بخش را به هیچ وجه فراموش نکنید و بی شک گشت و گذار در این پارک آبی می تواند شما را به اوج هیجان برساند.

اما قبل از سفر به دبی و بازدید از پارک آبی دریم لند دبی بهتر است با مواردی آشنایی داشته باشید تا در این شهر دچار سردرگمی نشده و از سفر خود بیشترین لذت را ببرید و در همین راستا سعی داریم شما را با برخی از مهمترین مواردی که باید حتما از آنها اطلاع داشته باشید آشنا سازیم. در ادامه با ما باشید.

ویژگی های پارک آبی دریم لند دبی

پارک آبی دریم لند دبی ویژگی های متعددی دارد که آن را برای انتخاب ارزشمند تر کرده است. باید بدانید که پارک آبی دریم لند دبی یکی از بهترین و بزرگ ترین پارک آبی های دبی می باشد و در آن انواع اقسام امکانات برای مراجعین در نظر گرفته شده است. امکان استفاده از این پارک آبی برای هر سنی وجود خواهد داشت و همگان می توانند از آن نهایت لذت را ببرند. این پارک آبی مساحتی بالغ بر 250 هزار متر مربع داشته و از اهمیت ویژه گردشگری برای دبی برخوردار می باشد. این پارک آبی رو باز بوده و می توانید در تمامی فصول از آن استفاده نمایید اما در فصل تابستان بیشترین توجه را به خود جلب می نماید. در پارک آبی دریم لند دبی می توانید بیش از 25 سرسره و وسایل بازی را هدف قرار دهید.

خطرات وسایل پارک 

تمامی وسیله های بازی این پارک آبی استاندارد بوده و احتمال هیچ گونه آسیب دیدگی در هنگام استفاده از آنها وجود نخواهد داشت. پارک آبی دریم لند دبی یکی از پارک های آبی مشهور در آسیا می باشد و به عنوان مشهور ترین پارک آبی در خاورمیانه شناخته می شود. توجه داشته باشید که با مراجعه به این پارک اوج هیجان را می توانید تجربه نمایید و بی شک بهترین لحظات برایتان رقم خواهد خورد.

پارک آبی دریم لند دبی
سرگرمی ها

در پارک دریم لند دبی می توانید از سرگرمی های مختلفی استفاده نمایید. برخی از این سرگرمی ها شما را به اوج هیجان خواهند رساند و برخی از آنها نیز سرگرمی معمولی به شمار می آیند. یکی از بهترین سرگرمی های پارک آبی دریم لند دبی را می توان شنا کردن روی آب دانست و به همین منظور استخر های مختلفی برای بزرگسالان و کودکان در نظر گرفته شده است.یکی از مهمترین ویژگی های این پارک آبی را می توان عدم اختصاص داشتن به آب دانست. به این منظور که می توانید از تفریحات دیگری نیز در آن استفاده نمایید و از جمله مهمترین تفریحات می توان به اتومبیل رانی در جاده 400 متری آن اشاره نمود. این جاده محل مناسبی برای برگزاری مسابقات خواهد بود و در کنار شنا حس خوبی خواهد داشت.

ساحل

بخشی از این پارک آبی به ساحل اختصاص دارد و در این بخش می توانید حس شنا در ساحل دریا را داشته باشید و رنگ آب و موج هایی که در آن ایجاد می شوند فضا را کاملا طبیعی خواهند نمود. تمامی بخش های پارک آبی دریم لند دبی از استاندارد های بین المللی برخوردار بوده و هر ساله مورد بررسی قرار می گیرند و به همین دلیل امنیت کامل در آن خواهید داشت.
[cn-suggest-posts sts=”بهترین ساحل های عمومی دبی را بشناسید” stl=”https://deltaban.com/get-know-dubai-best-public-beaches/” sbs=”بلیط هواپیما چارتر” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

سرگرمی ها در پارک آبی دریم لند دبی

 سرسره ها

پارک آبی دریم لند دبی مملو از سرسره های هیجان انگیزی است که اوج هیجان را برایتان به ارمغان خواهد آورد و بهترین حس را برایتان ایجاد خواهد نمود. هر یک از سرسره های این پارک آبی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که می توانید متناسب با خواسته خود سرسره مورد نظر را انتخاب نمایید. این پارک آبی به داشتن سرسره های بزرگ شهرت دارد که برخی از این سرسره ها روباز و برخی دیگر به صورت تونل هستند که هیجان را به حداکثر خواهند.

سرسره های کامیکازه از جمله سرسره های معروفی هستند که در اکثریت پارک های آبی شاهد وجود آنها هستیم و این سرسره ها حس ماجراجویی دریای نیز خواهند داشت و در پارک آبی دریم لند دبی برخی از این سرسره ها شیب بالا و برخی از آنها شیب کمتری دارند. سرسره های 40 متری از دیگر سرسره هایی هستند که در این پارک آبی می توانید از آنها لذت ببرید و بی شک این سرسره ها نفستان را در سینه حبس خواهند کرد. سوار شدن به این سرسره ها برای همگان امکان پذیر نخواهد بود و برای کسانی که ناراحتی های قلبی دارند توصیه نمی شود.

سرسره های بلک هول

سرسره های بلک هول از دیگر سرسره هایی هستند که بسیار مورد استقبال قرار می گیرند. این سرسره ها کاملا بدون پیش بینی هستند و با سوار شدن به آن نمی توانید پیش بینی نمایید که چه اتفاقی قرار است سرتان بیاید و چرخش طولانی در سرسره های پرشیب میزان آدرنالین بدنتان را به حداکثر خواهد رساند. سرسره های رفت راید یکی از پر مخاطب ترین سرسره ها هستند که در این محل یک تیوب 5 نفری تحویل خواهید گرفت و می توانید به صورت خانوادگی سوار بر این تیوب شده و اوج هیجان را همراه با خانواده خود تجربه نمایید.

 سرسره های پارک آبی دریم لند دبی
امکانات پارک آبی دریم لند دبی

پارک آبی دریم لند دبی مملو از امکاناتی است که سبب جلب توجه مراجعین تور دبی شده است. مجهز بودن به جکوزی سبب شده که فضایی برای استراحت کردن و همچنین به در کردن خستگی خود داشته باشید. رستوران های متنوعی در این پارک ابی فعالیت می نمایند و می توانید این رستوران ها را جهت خوردن انواع غذاهای محلی و بین المللی انتخاب کرده و بهترین طعم غذاها را بچشید. کلبه هایی برای استراحت در نظر گرفته شده است که در این کلبه ها می توانید به استراحت کردن پرداخته و سپس از نو سرگرمی های هیجانی خود را شروع نمایید.

برای کودکان زیر 4 سال هیچگونه هزینه ای دریافت نخواهد شد و کودکان 4 الی 12 سال 70 درهم و افراد بالای 12 سال نیز باید 100 درهم برای ورودی پرداخت نمایند. در پارک آبی دریم لند دبی یکی از استخر ها به استخر آب شور اختصاص داده شده است که این استخر خواص درمانی بسیاری دارد و به همین دلیل استقبال بسیاری از آن می شود و می توانید اوقاتی را به نشستن در داخل این آب اختصاص دهید. برخی از استخر های دریم لند آب های سنگین دارند و به همین دلیل به هیچ وجه به داخل آب رو نخواهید رفت و حس شناور بودن روی آب لذت ویژه ای خواهد داشت.

[cn-suggest-posts sts=”آشنایی با پارک ساحلی جمیرا در دبی” stl=”https://deltaban.com/getting-acquainted-jumeirah-beach-park-dubai/” sbs=”رزرو آنلاین هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

امکانات پارک آبی دریم لند دبی

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران