کشتی سواری در بسفر استانبول
12 مرداد 1398
جاذبه گردشگری

سفری رویایی با تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

تور های کشتی سواری در بسفر استانبول یکی از تفریحاتی که می توانید در سفر به استانبول ،تجربه کنید. تور های کشتی سواری در بسفر استانبول یک از جذاب ترین تفریحاتی است که لحظات خوشی را برای مسافران و گردشگران به ارمغان می آورد. تور های کشتی سواری معمولا از 7 عصر شروع شده و تا پاسی از شب ادامه دارد.
قبل از بررسی بیشتر تور ها لازم است تا به معرفی تنگه ی بسفر بپردازیم.

معرفی بسفر استانبول

بسفر یا بوسفور، یکی از تنگه های مشهور شهر استانبول می باشد. این تنگه دو قاره آسیا و اروپا به صورت همزمان را از یکدیگر مجزا ساخته و به وسیله ی پلی نیز به یکدیگر متصل می سازد. تنگه بسفر یکی از جذاب ترین مکان های توریستی استانبول می باشد. گردشگران می توانند با تور ها از مسیر آبی دیدن کنند. لازم به ذکر است که طول این تنگه حدود ۳۰ کیلومتر بوده و دارای چندین اسکله در نقاط مختلف شهر استانبول می باشد.

این تنگه ، باریکه ای آبی بوده که به وسیله ی آن دریای سیاه به دریای مرمره متصل می شود . گردشگران می توانند با شرکت در تور های کشتی سواری در بسفر بر روی عرشه کشتی از تماشای مناظر دیدنی وچشم نوار اطراف تنگه لذت ببرند . از جمله مناظر دیدنی در ساحل تنگه بسفر می توان به ویلاها ، کاخ ها و قلعه های سنگی دیدنی اشاره کرد. برای استفاده از تور ها می توانید تور کوتاه مسیر یا بلند مسیر را انتخاب نمایید. تور های نام برده معمولا درتمامی فصول از اسکله امینونو آغاز شده و گاهی در تابستان نیز در اسکله های کاباتاش و بوستانجی یا کادیکوی برگزار می شود. این تور ها معمولا از صبح تا 12 شب برنامه های مختلف حرکت دارند و شما می توانید از دیدن زیبایی هایی های اطراف تنگه در این تور لذت ببرید.

بسفر استانبول

کشتی های کروز در تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

یکی از پیشنهاد های ویژه برای هر گردشگری در سفر به استانبول، سوار شدن بر کشتی های کروز در تور های کشتی سواری در بسفر استانبول می باشد. بلیط این کشتی ها را می توان از هر آژانس و هتلی خریداری نمود و به وسیله ی آن به سمت یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین لحظات تفریحی استانبول رهسپار شد.

[cn-suggest-posts sts=”موزه کاریه استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-chora-museum/” sbs=”خرید آنلاین بلیط هواپیما” sbl=”https://deltaban.com/flights/”]

پیمودن مسیر تنگه بر روی عرشه ی کشتی کروز در تور های کشتی سواری در بسفر استانبول چهره ای متفاوت و چشم نواز از شهر استانبول در برابر دیدگان مسافران خلق خواهد کرد. همچنین افرادی که به دنبال صرفه جویی در هزینه ها می باشند، می توانند خودشان با رفتن به یکی از اسکله های شهر بشیکتاش، امینونو، کاراکوی، اوسکودار و… بلیط قایق های این تور را با قیمت بسیار پایین تر خریداری کنند.

سفری رویایی در بسفر استانبول

شبی به یاد ماندنی با تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

اگر دوست دارید در سفر خود به استانبول، شبی به یاد ماندنی را در کنار دوستان و خانواده ی خود تجربه کنید شرکت در تور های شبانه ی کشتی سواری بسفر قطعا می تواند خاطره ای فراموش نشدنی را برایتان رقم بزند. برنامه تور های کشتی سواری در بسفر استانبول شامل موارد جذابی همچون موزیک زنده و صرف شام و نوشیدنی بر روی عرشه کشتی می باشد. ساعت تور شبانه از 7 غروب الی 12 می باشد. رزور این تور نیز از طریق هتل ها و آژانس های مرتبط امکان پذیر است. همچنین می توان با رزرو کردن کشتی های خصوصی شب را روی عرشه ی آن گذراند شیک و مجلل و شبی رویایی را رقم زد.
وعده شام تور های کشتی سواری در بسفر استانبول بسیار مفصل بوده و موارد زیر را شامل می شود:
پیش غذا شامل:

 •  کوکتل میگو
 • بشقاب گوشت دودی
 •  لذیذ ترین نوع پنیر
 • بشقاب مزه عثمانی

و غذای اصلی نیز:

 •  شامل استیک گوشت
 • کباب بره
 •  Torendo شتو با سس قارچ
 •  سینه مرغ کباب شده
 •  Seabuss Pane
 • پیشنهاد سرآشپز
 • سالاد فصل و سالاد میوه 

در تور ها انواع نوشیدنی های محلی و وارداتی ، چای و قهوه نیز با بهترین کیفیت سرو می شود.
قیمت این تور حدود 170 لیره ترک است که می توان آن را یکی از بهترین و جذابترین تفریحات استانبول به شمار آورد.

بسفر استانبول

انواع تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

همانطور که قبلا نیز اشاره شد تور های کشتی سواری در بسفر استانبول، در تنگه ی زیبا و بی نظیر بسفر که دو دریای سیاه و مرمر را به یکدیگر متصل میکند برگزار شده و همواره یکی از بهترین تفریحات استانبول به شمار می روند. گردشگران می توانند از طریق مراجعه به بخش خدمات هتل های استانبول در این تور ها ثبت نام نمایند. در ادامه به معرفی انوای مختلف تور هاخواهیم پرداخت.

 تور های ترتیب داده شده توسط شرکت های خصوصی

تور هایی که توسط شرکت های خصوصی ترتیب داده شده و موزیک زنده و شام بر روی عرشه ی کشتی از برنامه های آن ها می باشد . ساعت این تورها از غروب الی 12 شب می باشد. از جمله خدمات ای تور می توان به میز های رنگارنگ غذا و نوشیدنی، جشن و شادی و … اشاره کرد.

کشتی سواری در بسفر استانبول

تورگردش در بسفر استانبول با قایق

ترجیح برخی از گردشگران مسافران برای بازدید از تنگه ی بسفر استفاده از قایق های موجود در اسکله ها می باشد. قایق ها علاوه بر هزینه ی پایین تری که دارند، می توانند خاطره ای متفاوت تری را نیز خلق کنند.

بسفر استانبول

تور های کوتاه مسیر و بلند مسیر

از دیگر تور های کشتی سواری در بسفر استانبول می توان به تور های کوتاه مسیر و بلند مسیر اشاره کرد. همانطور که پیش تر نیز اشاره ای به این موضوع شد، این تور ها در تمامی فصول در اسکله ی امینونو برقرار می باشد. در برخی مواقع نیز تور های تابستانه در اسکله های کاباتاش، بوستانجی و یا کادیکوی برگزار می شود. ساعت شروع این تور ها معمولا از صبح تا شب در ساعات گوناگونی می باشد که می توانند روز پرخاطره ای را برای هر یک از افراد ثبت کنند.

بسفر استانبول

حدود هزینه ی تور های کشتی سواری در بسفر استانبول

هزینه ی تور های کشتی سواری در بسفر استانبول با توجه به آژانس مسافرتی مورد نظر و خدمات ارائه شده توسط آن ها متفاوت می باشد. خدماتی از قبیل نهار، شام، نوشیدنی، موسیقی زنده و … که توسط هر یک از آژانس ها ارائه می شود بر قیمت تور نیز تاثیر گذار است. به طور کلی متوسط هزینه ی تور ها از 120 لیر ترکیه ( 258000 تومان) الی 600 لیر ترکیه (1293000 تومان) متغیر می باشد.

سفری رویایی با کشتی سواری

حدود هزینه بلیط کشتی ها در تور بسفر استانبول

هزینه ی بلیط کشتی های تور بسفر نیز متفاوت می باشد. همچنین می توان برای کاهش هزینه ها علاوه بر تهیه بلیط تور، بلیط این کشتی ها را در اسکله های شهر نیز تهیه کرد. حدود هزینه ی بلیط های کشتی های تور بسفر نیز به قرار زیر می باشد:

 • بلیط های دو طرفه 25 لیر ترکیه (53000 تومان )
 • بلیط های یک طرفه 15 لیر ترکیه (32000 تومان)

بسفر استانبول

[cn-suggest-posts sts=”خانه دراویش گالاتا” stl=”https://deltaban.com/attraction/galatas-dervishes-house/” sbs=”تور ارزان ترکیه ” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران