هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

هتل دیزاین پلاس

هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری یک هتل عالی و بسیار مجلل می باشد. این هتل در موقعیت بسیار خوبی از پایتخت تجاری جزیره دارد. افرادی که برای تجارت و حتی تفریح به جزایر قناری سفر می کنند می توانند با اقامت در این هتل به راحتی به مرکز تجاری پایتخت، بانک ها، مراکز خرید، بازارها، موزه ها و سواحل شنی دسترسی داشته باشند. این هتل در یک موقعیت بسیار خوب و عالی قرار دارد و بهترین فرصت اقامتی را برای مسافرین ایجاد می کند.

این هتل چهار ستاره است که در قلب لاس پالماس قرار دارد و از طراحی بسیار مجللی برخوردار می باشد. یکی از مزیت های اصلی این هتل نزدیکی به سواحل زیبای کانتراز می باشد که مسافرین با 6 دقیقه پیاده روی می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

 اتاق های هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

اتاق های هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری

این هتل بسیار زیبا و مدرن دارای 97 اتاق جادار و وسیع می باشد. این اتاق ها از طراحی مدرنی برخوردار هستند و دکوراسیون بسیار شیکی دارند. تمامی اتاق های آن دارای بهترین امکانات اقامت هستند و می توان از وسایلی مانند تلویزیون و حمام های مجزا استفاده کرد.

اتاق های مهمان این هتل دارای سیستم تهویه و کمدهایی برای نگهداری و گذاشتن لباس ها می باشند. در تمام اتاق ها می توان از اینترنتی رایگان استفاده کرد. مسافرین می توانند در اتاق های هتل یک قهوه درست کنند و از بهترین چشم انداز اتاق ها لذت ببرند. یکی از خدمات اصلی این هتل خوردن صبحانه ارگانیک و خاص در اتاق های رزرو هتل ارزان می باشد.

رستوران هتل دیزاین پلاس بکس در جزایر قناری

[cn-suggest-posts sts=”آشنایی با جزایر قناری” stl=”https://deltaban.com/city/canary-islands/” sbs=”رزرو هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

کافه و رستوران هتل

این هتل دارای یک رستوران بسیار شیک و مرتب می باشد. بهترین غذاهای دریایی در این رستوران سرو می شود و می توانید انواعی از ماهی ها و میگوها را که صید روز هستند در این رستوران نوش جان کنید. آشپز این رستوران تجربه ای چند ساله در طبخ غذاها دارد و می تواند بهترین غذاها را در اختیار مشتریان قرار دارد که هرگز طعم آنها را فراموش نکنند.

در آخر می توانید از بهترین دسرهای رستوران نیز تست کنید و طعم آنها را بچشید. مسافرین در هر ساعتی از شبانه روز می توانند از خدمات کافه هتل که بر روی پشت بام قرار دارد استفاده کنند و در بهترین مکان نوشیدنی خود را سرو کنند. در این کافه بهترین نوشیدنی ها سرو می شود.

Design Plus

 

نزدیکی هتل دیزان پلاس به سایر مکان ها

یکی از ویژگی های اصلی هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری، نزدیکی آن به سایر مکان های جزیره می باشد. این هتل در یک موقعیت بسیار عالی قرار دارد و به راحتی می توان به سایر مکان ها رفت و آمد کرد.

در نزدیکی این هتل مراکز خرید، مراکز تفریحی و رستوران ها و کافه های زیادی وجود دارد که مسافرین می توانند با پای پیاده به آنجا بروند. در این هتل همه چیز جالب و هیجان انگیز می باشد از موقعیت اتاق ها گرفته تا طراحی و کارکنان مهربان، همه چیز فوق العاده راحت و قابل دسترسی می باشد.

سایر امکانات

هتل دیزاین پلاس بکس جزایر قناری امکانات و خدمات عالی در اختیار مسافرین قرار می دهد. در این هتل اتاق های کنفرانس، تراس های زیبا، مرکز تناسب اندام و سالن ورزشی، استخر و شنا، محل نگهداری چمدان ها، اینترنت رایگان و غیره وجود دارد. مسافرین می توانند از تمامی این امکانات در زمان حضور خود در هتل استفاده کنند. 

برای اینکه با خیالی راحت به این هتل بروید و از امکانات اقامتی آن استفاده کنید، بهتر است قبل از سفر برای خود و خانواده اتاق رزرو کنید. این هتل بهترین خدمات رزرو اتاق را در هر زمانی از سال ارائه می دهد. جزایر قناری کشور اسپانیا سرتاسر مملو از زیبایی و جاذبه گردشگری می باشد. این جزایر یکی از مقاصد گردشگری در سرتاسر دنیا می باشد.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران