هزینه سفر به روسیه
11 آذر 1397
روسیه

هزینه سفر به روسیه

هزینه سفر به روسیه

مهم ترین مسئله در زمان سفر به هر مکانی هزینه است. هزینه سفر به روسیه برای افرادی که قصد دارند به این کشور همسایه سفر کنند، از اهمیت برخوردار است. دانستن هزینه ها و قیمت ها می تواند تعیین کننده تعداد روزهای سفر، مکان های بازدید و موارد دیگر باشد.

دلتابان ارائه دهنده کلیه خدمات گردشگری اعم از تور های داخلی و خارجی آماده است تا سفر های داخلی و خارجی شما عزیزان به شما خدمت رسانی کرده و لحظات به یادماندنی برای شما رقم بزند، تور ترکیه ، تور پاتایا ، تور گرجستان ، تور ارمنستان تور های خارجی پر طرفدار و تور های مشهد و کیش از تور های داخلی محبوب برای گردشگران است ، اطلاعات تکمیلی را در لینک زیر دنبال کنید.

هزینه سفر به روسیه شامل چه چیزهایی می شود؟

هزینه سفر به روسیه به دو بخش هزینه های پیش از سفر و در حین سفر تقسیم می شود. از هزینه های پیش از سفر می توان به هزینه اخذ گذرنامه و ویزا، بلیت هواپیما و رزرو هتل اشاره کرد. هزینه های در حین سفر هم شامل غذا، حمل و نقل، تهیه بلیت مکان های دیدنی و خرید سوغاتی می شود. 

خرید بلیط چارتر

هزینه های پیش از سفر به روسیه

پیش از هر اقدامی برای سفر به خارج از کشور باید برای اخذ گذرنامه اقدام کنید. این هزینه ها شامل هزینه شناسه، عوارض شهرداری، تعرفه صدور گذرنامه، پست و خدمات دفترهای پلیس به علاوه 10 است. هزینه گرفتن عکس با مشخصات خاص را نیز به آن اضافه کنید. با مراجعه به دفاتر پلیس به علاوه 10 می توانید از مبالغ هر کدام از این موارد به طور دقیق خبردار شوید. عوارض شهرداری به حساب شهرداری و تعرفه صدور گذرنامه به حساب خزانه داری استان واریز می شوند.

هزینه اخذ ویزای روسیه با توجه به عوامل زیادی مانند قیمت ارز و مدت انتظار متفاوت است. البته تعیین کننده بلیت هواپیما و اقامت در هتل نیز عوامل مختلفی هستند. مسافران و گردشگران این کشور با توجه به بودجه خود می توانند گزینه مناسب خود را انتخاب کنند.

هزینه سفر به روسیه همان طور که گفتیم تنها به هزینه های پیش از سفر محدود نبود. در ادامه درباره هزینه های در حین سفر صحبت می شود.

تور گرجستان

هزینه سفر به روسیه

هزینه های حین سفر در روسیه

هزینه سفر به روسیه را می توانید با کمی حساب و کتاب بیش از آنچه فکر می کنید پایین بیاورید.

یکی از اصلی ترین مواردی که هزینه زیادی را به خود اختصاص می دهد، هزینه حمل و نقل است. بهترین وسیله برای رفت و آمد در شهرهای بزرگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی و به ویژه مترو است.

شهر مسکو بیشتر از 150 ایستگاه مترو دارد. بنابراین، برای دیدن مکان های دیدنی این شهر به طور حتم می توانید روی مترو حساب کنید. برای تهیه بلیت مترو می توانید به باجه های بلیت فروشی مراجعه کنید. برای این که سفر با مترو در این شهر به صرفه تر باشد، بلیت های 10 سفره یا 20 سفره بخرید.

حتی برای رفتن از فرودگاه به شهر نیز می توانید از مترو استفاده کنید. هزینه تاکسی در شهرهای اروپایی صرفه اقتصادی ندارد. برای پایین آوردن هزینه های سفر تا حد امکان سوار تاکسی نشوید. مگر در مواردی که واقعاً مجبور شوید.

تور لحظه آخری مشهد

هزینه ورود به مکان های دیدنی و خورد و خوراک

شهر مسکو موزه های زیادی دارد که نباید دیدار از آن ها را در سفر از دست بدهید. به خصوص اگر به آثار هنری علاقه مند هستید و دوست دارید درباره تاریخ این کشور بیشتر بدانید. دیدار از موزه ها اطلاعات خوبی را در اختیار شما می گذارند.

خبر جالب درباره بازدید از موزه ها این است که در سومین یکشنبه هر ماه بیشتر موزه ها رایگان هستند. می توانید این روز را برای تماشای موزه ها انتخاب کنید تا در هزینه سفر به روسیه صرفه جویی کنید.

غذا خوردن در رستوران های ارزان قیمت و فست فودها هزینه سفر به روسیه را تا حد زیادی کاهش می دهد. می توانید برای خوردن غذاهای محلی به جاهای عمومی تر بروید و درباره تنوع غذاها از شهروندان سؤال کنید. برای غذا خوردن در رستوران های لوکس باید مبلغ بالایی را پرداخت کنید.

نظرات کاربران