تور کریسمس کپنهاگ

بهترین اقدامات در تور کریسمس کپنهاگ

معرفی تور کریسمس کپنهاگ

تور کریسمس کپنهاگ حال و هوای دیگری دارد، در کریسمس شهر کپنهاگ تبدیل به یکی از زیباترین شهرهای دنیا می شود، دلتابان در این مطلب قصد دارد توضیحاتی درباره تور کریسمس کپنهاگ و جاذبه ها و سرگرمی های شهر کپنهاگ در کریسمس به شما ارائه دهد.

بلیط ماهان 

قدم زدن در پارک قدیمی Tivoli

پارک Tivoli قدیمی ترین پارک تفریحی در دنیاست که در سال 1843 تاسیس شده است، رفتن به تور کریسمس کپنهاگ بدون بازدید از این پارک یعنی لذت تور کریسمس کپنهاگ را از دست داده اید . این پارک دارای مناظر فوق العاده زیبا و جادویی می باشد که محل مناسبی برای کودکان است.  در هنگام ورود به پارک از شما یک هزینه ورودی گرفته می شود و بعد از آن می توانید تا هر زمان که خواستید در این پارک قدم بزنید و از مناظر زیبای آن دیدن کنید. با بازدید از پارک Tivoli به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در یکی از رستوران های دنج این پارک وعده ناهار یا شام خود را صرف کنید.

پارک قدیمی Tivoli

سفارش چای در چایخانه پرچ در تور کریسمس کپنهاگ

چای خانه پرچ یکی از قدیمی ترین موسسه های کپنهاگ است که در سال ۱۸۳۵ ساخته شده است، چایخانه پرچ در مرکز شهر کپنهاگ واقع شده است و شما در تور کریسمس کپنهاگ می توانید از آن دیدن کنید. در طبقه پایین این ساختمان می توانید بیش از ۱۵۰ نوع چای با کیفیت های مختلف را بچشید و اقدام به خریداری آنها کنید.  اگر علاقه مند به چای کلاسیک هستید می توانید به طبقه دوم این ساختمان مراجعه کنید. در تور کریسمس کپنهاگ به هیچ وجه نباید لذت نشستن در یک محیط آرام و نوشیدن یک فنجان چای در بهترین ظروف چینی و لذت بردن از ساندویچ های کاملا خوشمزه و شگفت انگیز در این چایخانه را از دست دهید.

چایخانه پرچ

اسکیت روی یخ در پارک Frederiksberg Hava در تور کریسمس کپنهاگ

یکی از سنت‌های زمستانی در شهر کپنهاگ که در تور کریسمس کپنهاگ به هیچ وجه نباید آن را از دست دهید اسکی روی یخ در Frederiksberg Is ( یک پارک سرسبز معروف پر از مناظر زیبا و انواع و اقسام حیوانات و پرندگان) می‌ باشد. این مراسم هر ساله در ماه نوامبر شروع می‌ شود و در پایان ماه فوریه به اتمام می رسد، شما نیز خیلی راحت می توانید با خریداری یک جفت اسکیت با قیمت مناسب از فروشگاه های اطراف این پارک به راحتی به اسکی روی یخ در این پارک بپردازید. میدان اسکی روی یخ در طول شب نیز باز می باشد و منظره ای فوق العاده زیبا دارد که به هیچ وجه نباید آن را از دست دهید.

اگر قصد دارید در یک محیط آرام افرادی که در حال اسکی روی یخ در این پارک هستند را مشاهده کنید می‌ توانید در کافه همسایه که در نزدیکی این پارک است با نوشیدن یک فنجان شکلات داغ در یک فضای آرام و هنری داخل پارک را مشاهده کنید.

اسکیت روی یخ در پارک Frederiksberg Hava

صرف غذا در رستوران Kronborg در تور کریسمس کپنهاگ

به صورت کلی kronborg یک رستوران است که در آن فقط وعده ناهار سرو می‌شود و بنابراین شبها این رستوران باز نیست، اما با آمدن کریسمس این رویه تغییر می کند. با آمدن کریسمس این رستوران به صورت شبانه روزی باز است و منوی ویژه ‌ای برای کریسمس دارد که این منو شامل غذاهای فوق العاده خوشمزه و سنتی شهر کپنهاگ می باشد، به همین علت است که به شما توصیه می کنیم در تور کریسمس کپنهاگ حداقل یک وعده غذا در این رستوران صرف کنید. نکته بسیار مهم درباره این رستوران این است که برای صرف غذا از منوی کریسمس باید قبل از مراجعه به این رستوران وقت رزرو کنید.

 تور کریسمس کپنهاگ

بازدید از کارخانه آبنبات قدیمی 

در تور کریسمس کپنهاگ کارهای بسیار زیادی می توانید انجام دهید اما بی شک یکی از مهمترین اقداماتی که باید انجام دهید .بازدید از کارخانه قدیمی آب نبات در شهر کپنهاگ می باشد. این کارخانه در سال ۱۹۸۱ میلادی افتتاح شد و هدف از آن ایجاد یک نمایشگاه بزرگ برای کودکان زیر ۱۴ سال بود. یکی از مهمترین قوانینی که در این نمایشگاه وجود داشت این بود که اولین کودک زیر ۱۴ سال که بعد از ساعت سه و نیم ظهر وارد فروشگاه می شد می توانست برنده یک آبنبات شود. یکی از مهم ترین نکات درباره این کارخانه این است که روند ساخت آبنبات ها هیچ تغییری نکرده است و طبق همان دستوری ساخته می شود که در سال ۱۸۹۱ ساخته می شد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران