قیمت بلیط کلن

قیمت بلیط کلن در زمان های مختلف

فهرست مطالب

قیمت بلیط کلن

یکی از تور های پرطرفدار آلمان تور کلن است که مسافران زیادی هر سال برای سفرشون این شهر رو انتخاب می کنند. همان طور که می دونید یکی از دغدغه های هر سفر هزینه اون هستش، قیمت بلیط کلن هم از فاکتورهای مهمی هستش که مسافرا به اون توجه می کنند.

در این مقاله سعی کردیم درباره عوامل مؤثر در قیمت بلیط کلن در زمان های مختلف اطلاعاتی را جمع آوری کنیم و در اختیارتون قرار بدیم تا سفر خوبی رو تجربه کنید.

قیمتبلیط کلن با توجه به زمان سفر و خدماتی که همراه اون ارائه می شه فرق می کنه. در هر فصل با توجه به آب و هوا و تعداد گردشگران، قیمت بلیطکلن و حتی هتل با افزایش و یا کاهش رو به رو می شه.

با داشتن اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط کلن سفر مقرون به صرفه تری رو می تونید برای خودتون رقم بزنید.

با انتخاب درست می تونید بودجه ای که در اختیار دارید به درستی خرج کنید و بیشترش رو صرف بازدید از جاذبه ها، گشت و گذار و تفریح کنید.

کلن قدمتی دو هزار ساله داره و چهارمین شهر از نظر بزرگی در کشور آلمان هستش. رود راین که از وسط شهر می گذره به زیبایی این شهر افزوده و گردشگرای زیادی هر ساله از اون دیدن می کنند.

 

airline

 

آب و هوا تأثیرگذار در قیمت بلیط

کلن رو جزء شهرهایی با آب و هوای اقیانوسی می دونن که سرمای زیادی رو در فصل زمستان آن مشاهده نمی کنیم و هوا ملایم خواهد بود، اما فصل تابستان به شدت گرم و شرجی هستش و واسه همین اونو جزء گرم ترین شهرهای آلمان می دونن.

تنها دو ماه از سال در این شهر هوا آفتابی هستش که روزهای بلندی داره.

اگر آب و هوا مساعد باشد قیمت بلیط کلن با افزایش رو به رو می شه و اگه آب و هوا خیلی گرم و یا خیلی سرد باشد باعث کم شدن قیمت بلیط می شود.

اگه قصد دارید بلیط ارزانی تهیه کنید سعی کنید اوایل هفته و روزهای غیر مناسبتی رو برای خرید بلیط در نظر بگیرید.

در روزهای تعطیل و مناسبتی و هم چنین اواخر هفته که تعداد مسافران زیاد می شه قیمت بلیط هم بیشتر می شه.

 قیمت بلیط کلن

 

بهترین زمان سفر به کلن

فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به کلن هستند که هوا ملایم هستش و به راحتی از جاذبه ها می تونید دیدن کنید.

آب و هوای کم و بیش آفتابی رو بیشتر در فصل بهار می بینید تا پاییز اما این گرما همانند تابستان داغ نیست.

برخی اوقات فصل زمستان کلن خیلی سرد می شه اما چون فستیوال هایی در اون برگزار می شه مسافرای زیادی ممکنه این فصل رو برای سفر انتخاب کنند.

اگه آب و هوای گرم و مرطوب مورد پسندتان باشه فصل تابستان می تونه گزینه خوبی برای سفرتون باشه. گرم ترین ماه های کلن جولای و آگوست هستش که دما در روز تا سی درجه ممکنه بالا بره و همون اندازه خنک تر هم ممکنه بشه.

سردترین ماه کلن ژانویه هستش که 11-0 درجه می تونه باشه. هوای خیلی سرد و هوای خیلی گرم باعث کاهش قیمت بلیط کلن می شه.

 

 قیمت بلیط کلن

 
قیمت بلیط کلن در فصل های مختلف

در فصل بهار و پاییز که هوا در کلن مساعد هستش قیمت بلیط با افزایش رو به رو می شه ولی در فصل های کم گردشگر این قیمت با کاهش روبرو خواهد شد.

در فصل تابستان در روزهای خیلی گرم و طاقت فرسا قیمت بلیط کاهش پیدا می کنه چون زمان مناسبی برای سفر نیستش اما در روزهایی که به دلیل تعطیلی، مسافران زیادی به کلن سفر می کنن قیمتبلیط کلن دوباره بالا می ره.

در زمستان در روزهای خیلی سرد قیمت بلیط کلن کم خواهد بود اما در زمان کریسمس و فستیوال ها قیمت بلیط کلن دوباره با افزایش رو به رو می شه.

به طور کلی اگه تاریخ خاصی رو برای سفر در نظر دارید بهتره از قبل برای خرید بلیط اقدام کنید تا اون رو با قیمت مناسبی تهیه کنید و سفر خوبی رو برای خودتون رقم بزنید.

 

 قیمت بلیط کلن

 

نوع ایرلاین و کلاس پروازی تأثیرگذار در قیمت

با توجه به این که بلیط را از چه ایرلاینی خریده باشید و کدام کلاس پروازی رو انتخاب کرده باشید قیمت بلیطکلن فرق خواهد کرد.

هر ایرلاین خدمات متنوعی رو ارائه می ده و با توجه به این خدمات هزینه ای رو از مسافرین دریافت می کنه.

در زمان خرید بلیط باید به زمان سفر و نوع ایرلاین توجه داشت و مناسب با بودجه خود بلیط مورد نظر رو انتخاب کرد. 

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران