طبیعت گردی در کلن

یک گردش خوب در طبیعت زیبای کلن داشته باشید

یک گردش خوب در طبیعت زیبای کلن داشته باشید

اگر علاقه مند به طبیعت هستید پس تورهای طبیعت گردی در هر شهری که مقصد سفر شما باشد می تواند شما را خوشحال کند. حال سری به طبیعت و تورهای طبیعت گردی در کلن در کشور آلمان بزنیم. جایی که می توانید از انواع پارک و باغ گرفته تا مسیرهای پیاده روی فوق العاده را در دل جنگل در این شهر پیدا کنید. با دلتابان همراه شوید تا شما را به مرکز سبز کلن و یک تور عالی طبیعت گردی در کلن ببریم.

 

Volksgarten Garden

این پارک را می توانید مقصد اول طبیعت گردی در کلن در کشور آلمان قرار دهید. جایی که می تواند در تابستان به یک مامن و پناهگاه زیبا از هوای گرم این شهر به حساب بیاید که می توانید یک روز خوب را در آن به پیک نیک سپری کنید.

در این پارک جریان زندگی را شاهد خواهید بود. گروهی از ورزشکاران که در حال بازی فوتبال هستند و دانش آموزانی که به عنوان تفریح علمی به این پارک آمده اند را می توانید ببینید. وسعت این مکان 12 هکتار است و یکی از گزینه های خوب برای شروع طبیعت گردی در کلن به حساب می آید.

 

طبیعت گردی در کلن

 

Stadtwald Forest

جنگل استوالد یکی از زیباترین و سرسبزترین نقاط شهر کلن به شمار می رود، جایی که می توانید در آن با یک برکه فوق العاده زیبا روبرو شوید که البته در اطراف آن نیز حیوانات زیادی زندگی می کنند. این جنگل برای دوستداران طبیعت می تواند در رده اول مکان هایی قرار بگیرد که می خواهند در تور طبیعت گردی در کلن از آن دیدن کنند.

در واقع می توانید در این جنگل به بخش باغ وحش آن بروید که دست زدن به حیوانات در آن آزاد می باشد و مکان مناسبی برای کودکان است تا بیشتر با حیوانات آشنا شوند. چمن های عالی این جنگل شما را دعوت به این می کنند که یک پیک نیک فوق العاده در این جنگل برگزار نمایید.

 

طبیعت گردی در کلن

 

Flora / Botanical Garden – طبیعت گردی در کلن

آیا می خواهید یک گشت عالی در یکی از قدیمی ترین و سنتی ترین پارک های عمومی کلن داشته باشید؟ پس در تور طبیعت گردی بازدید از فلورا را از دست ندهید. این باغ در زمینی به وسعت 11.5 هکتار احداث شده است و می توانید یک ساختمان زیبا با معماری آلمانی در وسط آن به همراه یک فرش گل زیبا در جلو ساختمان را مشاهده نمایید. زمان احداث این مکان به قرن 19 باز می گردد و هر سال بیش از یک میلیون نفر از آن بازدید می کنند. نکته جالب توجه در طراحی این باغ فرم کاملا متقارن آن می باشد.

 

طبیعت گردی در کلن

 

Rheinpark Park – طبیعت گردی در کلن

اگر از بازدید از طبیعت زیبا و پارک های بی نظیر کلن خسته نشده اید پس سری به رین پارک در تور طبیعت گردی بزنید. این مکان وسعتی به اندازه 40 هکتار دارد و در طول رود راین کشیده شده است.

در تابستان، این مکان فوق العاده سبز دقیقا جایی است که می توانید در آن یک روز خوب به همراه آرامش را تجربه کنید. البته فعالیت های گوناگون ورزشی دیگری نیز در این پارک جریان دارد نظیر: اسکیت سواری و ورزش های توپی مختلف که بر روی بخش های مشخص شده روی چمن ها. در واقع از یک پارک تمام چیزهایی که انتظار داشته باشید را می توانید پیدا کنید و یکی از مناسب ترین گزینه های برای طبیعت گردی  است.

 

طبیعت گردی در کلن

 

Forstbotanischer Garten, Friedenswald

این پارک در سال 1964 احداث گردید و بالغ بر 25 هکتار نیز می باشد. یک مکان عالی برای گشت زنی در طبیعت می باشد که می توانید در لیست طبیعت گردی آن را قرار دهید. بخش های مختلفی نیز در این پارک در انتظار شما خواهد بود.

باغ های ژاپنی آنکه معماری بسیار زیبا با درختان بن سای زیبا دارند و همچنین بخش باغ وحش آن که در واقع ممکن است با حیوانات مختلف بی آزاری مواجه شوید که می توانید آنها را از نزدیک ببینید و لمس کنید. پیشنهاد ویژه ما نیز به شما رفتن به فریدنزوالد در تور طبیعت گردی می باشد.

 

Forstbotanischer Garten, Friedenswald

 

Eifel National Park – طبیعت گردی در کلن

اگر از طبیعت گردی یک روز کامل در مکانی بی انتها را انتظار دارید و حاضر هستید برای این تجربه فوق العاده مسیر زیادی را نیز طی کنید پس بهتر است این بار به سراغ پارک ملی ایفل بروید و در دل طبیعت بکر و زیبای آن راه بروید و یک طبیعت گردی واقعی را تجربه کنید . دقیقا جایی که همه چیز به صورت طبیعی و دست نخورده وجود دارد تا برای شما یک طبیعت گردی واقعی را به ارمغان بیاورد.

 

Hiking in Cologne

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران