مسیرهای پروازی کلن

معرفی خطوط هوایی و مسیرهای پروازی کلن

خطوط هوایی شهر کلن

یکی از بهترین روش ها برای سفر به کلن، استفاده از خطوط هوایی است، سفر هوایی به کلن مزایای بسیاری دارد و به همین دلیل از این روش استقبال خوبی نیز می شود. در رابطه با خطوط هوایی شهر کلن لازم است بدانید خطوط داخلی و بین المللی مختلفی وجود دارد که از فرودگاه کلن استفاده می کنند. بنابراین در این مقاله سعی نموده ایم اطلاعاتی در مورد شرکت های مختلف هواپیمایی که در این مسیر فعالیت دارند ارائه دهیم و علاوه بر این قصد داریم پرترددترین مسیرهای پروازی کلن را نیز به شما معرفی کنیم. پس با ما همراه شوید.

 تورلحظه آخری کیش

معرفی فرودگاه و مسیرهای پروازی کلن

قبل از پرداختن به معرفی مسیرهای پروازی کلن و بلیط هواپیما خارجی لازم است درباره فرودگاه این شهر نیز بیشتر بدانید، لذا در این راستا می توان گفت این فرودگاه در منطقه کلن بون واقع شده است که در فاصله  14.8 کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر کلن و 16 کیلومتری شمال شرقی بن قرار دارد. فرودگاه کلن یکی از چند فرودگاه 24 ساعته کشور آلمان است که با شرکت های هواپیمایی متعددی همکاری دارد. این فرودگاه بین المللی با 12.400.000 نفر مسافر به عنوان هفتمین فرودگاه آلمان شناخته شده است. اما از نظر میزان حمل و نقل بار و مسافر جایگاه سومین فرودگاه آلمان را به خود اختصاص داده است.

معرفی فرودگاه کلن

معروف ترین شرکت های هواپیمایی در مسیرهای پروازی کلن

از میان بسیاری از شرکت های هواپیمایی که در خطوط پروازی کلن فعالیت می کنند می توان به شرکت SunExpress اشاره نمود. هر چند که در این میان شرکت های بسیاری از قبیل Turkish Airlines ، wiz air، ryanair، nesma airline، blue air، Lufthansa، TULfly، Norwegian، Air arabia maroc، British airline، Austrian airline، Corendon airlines، Flybe نیز فعالیت دارند. اما شرکت های هواپیمایی Germanwings و Clickair از معروف ترین شرکت های هواپیمایی فعال در مسیرهای پروازی کلن به شمار می روند. علاوه بر این لازم است بدانید شرکت هواپیمایی ایران ایر یکی از شرکت های ایرانی است که در مسیر پروازی کلن – تهران فعالیت دارد.

 مسیرهای پروازی کلن

پرترددترین مسیرهای پروازی کلن

در میان مسیرهای پروازی کلن می توان به پروازهای کلن به مونیخ و همچنین کلن به برلین اشاره نمود. اما در این میان پرواز به آنتالیا با 2861 پرواز هفتگی یکی از پرطرفدارترین و پرترددترین مسیرهای پروازی کلن به شمار می رود. بنابراین لازم است بدانید خط هوایی SunExpress 117 به آنتالیا اولین پروازی است که از ساعت 12:05 صبح فرودگاه کلن را ترک می کند و در ساعت 12:10 هواپیمای SunExpress 114 به آنتالیا می رود. Eurowings 114  به عنوان آخرین پرواز کلن به آنتالیا در نظر گرفته شده است و زمان پرواز آن ساعت 11:55 دقیقه به وقت فرودگاه کلن می باشد. یکی دیگر از مسیرهای محبوب در میان پروازهای خارجی کلن، پرواز کلن به دبی می باشد. هواپیمای Eurowings 114 به دبی آخرین پرواز فرودگاه کلن است که ساعت 10:55 به وقت محلی فرودگاه کلن را به مقصد دبی ترک می کند.

پرترددترین مسیرهای پروازی کلن

بهترین پروازهای خروجی کلن

مسیرهای پروازی کلن بسیار متعدد می باشند و می توان آنها را به دسته پروازهای خروجی و ورودی کلن تقسیم نمود. در میان مسیرهای پروازی کلن به ویژه پروازهای خروجی کلن می توان به پروازهای کلن به مونیخ، برلین، وین، استانبول، زوریخ و لندن اشاره نمود. کلاگنفورت، میلان، بولونیا، بوداپست، لیوبلیانا و میامی نیز از دیگر مقاصد پروازی کلن به شمار می روند. همچنین لازم است بدانید امکان سفر هوایی از کلن به شهرهای مالاگا، پالماس، ازمیر، بارسلونا، لیسبون، ونیز، مسکو، آنکارا، منچستر نیز وجود دارد.

بهترین پروازهای خروجی کلن

معرفی معروف ترین پروازهای ورودی کلن

در میان مسیرهای پروازی کلن و به ویژه پروازهای ورودی کلن، می توان به معروف ترین آنها یعنی پرواز مونیخ به کلن، پرواز مسکو به کلن و همچنین پرواز آنتالیا به کلن اشاره نمود. علاوه بر این پرواز پراگ به کلن، پرواز پالما ده مایورکا به کلن و همچنین پرواز برلین به کلن از دیگر مسیرهای پروازی کلن به شمار می روند که تردد آنها توسط ایرلاین های متعددی صورت می گیرد و حجم قابل توجهی از مسافران را در این مسیرها جابجا می کنند.

معرفی معروف ترین پروازهای ورودی کلن

پرواز مستقیم تهران- کلن از مسیرهای پروازی کلن

همانطور که گفته شد، شرکت هواپیمایی ایران ایر یکی از شرکت های فعال در مسیرهای پروازی کلن به شمار می رود. پرواز های مستقیم تهران –کلن و کلن – تهران توسط این شرکت صورت می گیرد. از طرف این شرکت هواپیمایی هفته ای دو پرواز از کلن به تهران و از تهران به کلن در روزهای سه شنبه و جمعه صورت می گیرد. این پروازها از فرودگاه امام خمینی به کلن و از فرودگاه کلن به فرودگاه امام خمینی انجام می شود. لازم است بدانید زمان پرواز از تهران به کلن در روزهای نامبرده ساعت 8 صبح خواهد بود و زمان پرواز از کلن به تهران در همان روزها ساعت 12:40 بعد از ظهر می باشد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران