تور کریسمس کلن

بهترین کارهایی که در تور کریسمس کلن می توان انجام داد

فهرست مطالب

تور کریسمس کلن

تور کریسمس کلن می تواند به یکی از بهترین سفرهای شما تبدیل شود، دلتابان در این مطلب قصد دارد به معرفی برخی از جاذبه های گردشگری بسیار زیبای شهر کلن که در تور کریسمس کلن حتما باید از آن ها بازدید کنید بپردازد.

بلیط هواپیما ماهان 

نمایشگاه و بازار CATHEDRAL X-MAS

این نمایشگاه در یک موقعیت مکانی فوق العاده زیبا در شهر کلن آلمان قرار گرفته است، در کنار این بازار کلیسای جامع شهر کلن قرار دارد که توریست های بسیار زیادی سالانه از آن بازدید می کنند. در تور کریسمس کلن حتما از این نمایشگاه دیدن کنید. بازار Cathedralx-Mas فقط در کریسمس برگزار می شود و تاریخ برگزاری آن نیز از ۲۶ نوامبر تا ۲۳ دسامبر می باشد که هر روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب برگزار می شود. با رفتن به تور کریسمس کلن و بازدید از این نمایشگاه در زیر بزرگترین درخت کریسمس آن می توانید غذاهای فوق العاده خوشمزه ای را انتخاب کرده و آن را میل کنید، در کنار این درخت کیک های بسیار خوشمزه ای نیز هستند که می توانید آنها را بچشید.

نمایشگاه و بازار CATHEDRAL X-MAS

نمایشگاه قدیمی کریسمس در شهر کلن

احتمالا جذاب ترین بازار کریسمس در شهر کلن آلمان بازار قدیمی کریسمس در این شهر می باشد که در مقابل تالار بزرگ شهر کلن برگزار می شود، تاریخ برگزاری این نمایشگاه از ۲۶ نوامبر تا ۲۳ دسامبر و هر روزه از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب می باشد که در تور کریسمس کلن می توانید از آن بازدید کنید. این نمایشگاه که معمولا به صورت قدیمی و سنتی طراحی می شود در قلب شهر کلن برگزار شود و با برگزاری آن می توانید گسترش روح کریسمس در شهر کلن را مشاهده کنید. این نمایشگاه بر اساس افسانه های قدیمی این شهر شکل گرفته است و در آن می توانید انواع شغل های مختلف از جمله آشپزی، خیاطی، نانوایی و ….  را مشاهده کنید. با مشاهده قسمت های مختلف این نمایشگاه حس نوستالژیکی به شما دست می‌دهد چرا که صنایع دستی قدیمی شهر کلن را می توانید در آن مشاهده کنید.

 تور کریسمس کلن

بازار کریسمس آنجل

با رفتن به تور کریسمس کلن به هیچ وجه نباید بازدید از بازار کریسمس آنجل را از دست بدهید. از دیگر بازارهای کریسمس قدیمی کلن می ‌توان به این بازار اشاره کرد که در مرکز شهر واقع شده است، اگر به تور کریسمس کلن رفته اید می توانید از ۲۶ نوامبر تا ۲۳ دسامبر هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب از این بازار بسیار زیبا دیدن کنید. تزئیناتی که در این بازار انجام می شود معمولا باعث زیبایی چند برابر آن می شود، به همین علت است که توریست هایی که به تور کریسمس کلن رفته اند معمولا شوق و ذوق زیادی برای بازدید از آن دارند.

یکی از مهمترین ویژگی های این بازار رایحه فوق العاده ای است که در آن وجود دارد و محیط اطراف  آن باعث آرامش شما می شود، همچنین تصاویر بسیار زیبایی به صورت صفحه های بزرگ با روش های قدیمی در این بازار نصب شده ‌اند از محصولات هنرمندان بزرگ شهر کلن می باشند.

 تور کریسمس کلن

بازار کریسمس بندرگاه

این بازار در کنار رودخانه راین واقع شده است و دارای منظره ای فوق العاده زیبا می باشد که می‌ تواند محلی مناسب برای بازدید در تور کریسمس کلن باشد. در این نمایشگاه می توانید انواع مختلفی از شکلات ها را بچشید و اقدام به خریداری آنها ‌کنید. این نمایشگاه نیز مانند بسیاری دیگر از نمایشگاه هایی که در کریسمس در شهر کلن آلمان برگزار می شوند از ۲۳ نوامبر تا ۲۳ دسامبر را هر روز از ساعت ۱۱ صبح تا ۹ شب در حال برگزاری می باشد که می توانید در این ساعات از روز از آن بازدید کنید. از جمله مهمترین مزیت های این نمایشگاه می ‌توان به محل بسیار مناسب برگزاری آن، طراحی و دکوراسیون فوق العاده و همینطور اجرای برنامه ریزی شده آن اشاره کرد.

 تور کریسمس کلن

خیابان نیکولاس

خیابان کریسمس می تواند شما را در تور کریسمس کلن وارد دنیای کریسمس کند، این خیابان می تواند به خوبی حس و حال کریسمس را  در شما ایجاد کند. اگر علاقه به بازدید از این خیابان در تور کریسمس کلن دارید می‌توانید از تاریخ ۲۶ نوامبر تا ۲۳ دسامبر از آن بازدید کنید. این خیابان به واسطه غرفه های قدیمی که دارد می‌تواند حس نوستالژیکی را به شما القا کند و باعث شود که نهایت لذت را از کریسمس ببرید. برخی از غرفه های این خیابان مربوط به سحر و جادو می باشد که می تواند محل مناسبی برای کودکان و نوجوانان باشد و آنها را تا مدت طولانی سرگرم کند، همینطور در این خیابان بخش هایی نیز برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است تا آنها نیز در تور کریسمس کلن سرگرم شوند.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران