رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

 معرفی رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

منطقه جندرمن مارکت Gendarmenmarkt خانه کلیساها، مجسمه های تاریخی و تعدادی از هتل های مجلل و شیک در برلین می باشد. عاشقان شکلات در سفر خود به برلین یک منطقه خاص به نام رستوران شکلات های فاسبندر و راوش Fassbender & Rauscher chocolatiers را کشف خواهند کرد. رستوران شکلات های فاسبندر و راوش در شهر برلین قرار دارد و عاشقان شکلات زیادی را از سرتاسر دنیا جذب می کند. این رستوران بهترین شکلات های دنیا را در اختیار علاقه مندان و دوستداران شکلات قرار می دهد.

 رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

رستوران شکلات های فاسبندر و راوش Fassbender & Rauscher chocolatiers

در گوشه یک منطقه شلوغ و پر رفت آمد چیزی که تقریبا جذاب و منحصر بفرد می باشد بهشت شکلات ها است. رستوران شکلات های فاسبندر و راوش با پنجره های بزرگ به رهگذران یک نگاه آنی از دو طبقه بزرگ و مجلل رستوران می دهد. غیر ممکن است رهگذری این صحنه را ببیند و بی اختیار وارد آن نشود. مطمئن باشید رایحه خوشبو، خوش عطر رستوران شکلات های فاسبندر و راوش شما را تحریک می کند تا به داخل بروید.

دیدن شکلات های عالی و منحصر بفرد در طبقه اول چشم هر فردی را به خیره می کند. بعد از تحسین خلاقیت دو منطقه برج برلین و دروازه براندنبورگ، این شکلات فروشی را تحسین خواهید کرد. وقتی وارد می شوید پیشخوان هایی را می بینید که شما را به تست شکلات های مغازه دعوت می کند. از شکلات های وسوسه انگیزی که با میوه پوشانده شده اند تا بهترین و خوشمزه ترین دسرها و کیک ها که می توان آنها را به همراه خود برد و یا در همین مکان خورد بر روی پیشخوان ها وجود دارد.

 رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

طبقه دوم رستوران 

همانطور که در طبقه همکف رستوران شکلات های فاسبندر  قدم می زنید یک آسانسور شیشه ای را مشاهده خواهید که نشان کارخانه شکلات سازی چارلی بر روی آن است. این آسانسور شما را به طبقه اول می برد. در این مکان شما با پیشخدمتان مهربان و خوش برخورد رو به رو خواهید شد که هر آنچه می خواهید را برای شما فراهم می کنند.

این قسمت از رستوران در طی روزهای هفته باز است و در اینجا می توانید از دسرها و نوشیدنی ها به عنوان قسمتی از خدمات کافه لذت ببرید. در صورتی که بخواهید می توانید از غذای اصلی منوی رستوران نیز لذت ببرید. بهتر است برای صرف غذا در رستوران شکلات های فاسبندر از قبل رزرو داشته باشید.

 رستوران شکلات های فاسبندر و راوش

منوی کافه رستوران فاسبندر و راوش

منوی کافه دسرهای خاصی را پیشنهاد می دهد که اگر بخواهید می توانید از آنها بخرید و به همراه خود ببرید. میز خدمات با شکلات ها و تارت های کوچک مزه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد و تصمیم اینکه چه چیزی را انتخاب کنید برای شما سخت خواهد بود. آن افرادی که یک چیز سبک و خیلی شیرین نمی خواهند، کافه تارت های کوچک با خامه کم را پیشنهاد می دهد.

در کنار دسرهای رستوران شکلات های فاسبندر یک منوی نوشیدنی های بزرگ وجود دارد که شکلات های داغ را نشان می دهد که می توانید بر حسب نیاز خود انتخاب کنید. شکلات را انتخاب کنید، کمی چاشنی به آن اضافه کنید و حتی می توانید خامه آن را بیشتر کنید. در منوی رستوران Fassbender & Rauscher chocolatiers می توانید چای، قهوه، نوشیدنی های سبک و فصل را ببینید.

chocolate

منوی رستوران شکلات

اگر شما و شریکتان تصمیم گرفتید تا منوی رستوران را امتحان کنید، مطمئن باشید ذائقه شما را تحریک خواهد کرد. شکلات در هر غذایی وجود دارد. این شکلات ها به صورتی استفاده شده اند که انتظار آن را ندارید، اما باور کنید که طعم عالیی به غذا می دهند. چه بر روی غذا تزیین شده باشند و یا در سس بکار رفته شده باشند، به طرز غیر باوری غذا را تکمیل می کنند. در رستوران شکلات های فاسبندر غذا را مانند یک شاهکار هنری به نمایش می گذارند.

خدمات رستوران 

در کنر تمامی شکلات ها، دسرها و منوهای منحصربفرد رستوران، خدمات این رستوران نظیر ندارد. همانطور که غذاها تازه و بسیار خوشمزه هستند، خدمات رستوران نیز بسیار سریع و تند می باشد. این کارکنان مهربان تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتری انجام می دهند و لحظه ای مشتری را منتظر نگه نمی دارند. نه تنها خدمات این رستوران عالی است از بنای تاریخی و معماری آن نیز لذت خواهید برد.

برلین شهری مملو از زیبایی و خاطره های بیاد ماندنی می باشد که تمام این زیبایی ها در وب سایت گردشگری دلتابان آورده شده است. برای کسب اطلاعات درباره جاذبه های برلین وارد سایت گردشگری دلتابان شوید و هر آنچه می خواهید پیدا کنید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران