خطوط هوایی ال او تی

بررسی خطوط هوایی LOT و خدمات آن

خطوط هوایی ال او تی (LOT)

خطوط هوایی ال او تی (LOT) که یک شرکت لهستانی است، خدمات زیادی ارائه می دهد که به طور کلی در سه دستهٔ رزرو پرواز، اتومبیل و هتل جای می گیرند. شما می توانید بلیت پروازهای خود را با بهترین قیمت در سایت مربوط به این شرکت رزرو کنید و خطوط هوایی ال او تی (LOT) این قیمت را تضمین می کند. همچنین این شرکت بستری را فراهم ساخته که برای شما امکان اجارهٔ اتومبیل با قیمت مناسب را ایجاد می کند.

علاوه بر خدمات گفته شده، خطوط هوایی ال او تی (LOT)، سرویس رزرو هتل را نیز برای گردشگران در نظر گرفته که با استفاده از آن می توانید آپارتمان ها و اقامتگاه ها و هتل های مورد نظر خود را رزرو کنید. این خطوط هوایی بیش از ۱٫۵ میلیون گزینه برای محل اقامت را پیش روی شما خواهد گذاشت. دلتابان در ادامه به معرفی این خطوط هوایی و خدمات آن می پردازد.

بلیط هواپیما ماهان 

معاملات و پیشنهادات خطوط هوایی

از معاملات فعلی و جدید خطوط هوایی ال او تی (LOT) می توان سفرهای رفت و برگشت از لندن به ورشو، کیف (Kiev)، ویلنیوس (پایتخت لیتوانی)، کاتوویچ (شهری در جنوب غربی لهستان)، رززوف (Rzessow) (بزرگترین شهر جنوب شرقی لهستان)، پوزنن (Poznan) (شهری در شمال غربی لهستان)، گدانسک (Gdansk) (شهری در بخش شمال لهستان)، وروکلو (Wroclaw) (شهر صنعتی در غرب لهستان)، اشچچین (Szczecin)، سن پترزبورگ، مینسک، مسکو، لویو (Lviv)، اودسا، تبلیس، نیو یورک، شیکاگو و تورنتو را نام برد.

معاملات و پیشنهادات خطوط هوایی

همچنین خطوط هوایی ال او تی (LOT)، برای رفاه حال مسافران، تخفیف هایی را در نظر گرفته است. کودکان زیر ۲ سال شامل ۹۰ درصد تخفیف و کودکان بین ۲ الی ۱۱ سال شامل ۲۵ درصد تخفیف می شوند.

نکات قبل پرواز

خطوط هوایی ال او تی (LOT)، امکاناتی را برای مسافرانی که تجویزهای پزشکی خاص دارند و یا افراد دارای معلولیت، در نظر گرفته است تا سفر را برای این مسافران تسهیل کند. همچنین این خطوط هوایی لهستانی، امکان جابجایی حیوانات خانگی و غذا را نیز فراهم کرده است.

میزان بار قابل قبول در هر پرواز، با توجه به مقصد و کلاس آن پرواز تعیین می شود که جدول مربوط به آن در شکل زیر نشان داده شده است.

خطوط هوایی ال او تی

طبق قوانین خطوط هوایی ال او تی (LOT)، مقدار باری که می توانید به همراه خود در هواپیما حمل کنید به ازای هر کلاس پرواز متفاوت و به شرح زیر است:

  • در کلاس تجاری: دو تکه و هر تکه حداکثر ۹ کیلوگرم
  • در کلاس اقتصادی پرمیوم برای پروازهای بین قاره ای: دو تکه که جمعا حداکثر ۱۲ کیلوگرم باشند (یک تکه حداکثر ۸ کیلوگرم می تواند باشد)
  • کلاس اقتصادی پرمیوم برای پروازهای بین المللی: یک تکه با حداکثر وزن ۸ کیلوگرم
  • کلاس اقتصادی یا اکونومی: یک تکه با بیشینه وزن ۸ کیلوگرم
  • کلاس اقتصادی ساده: یک تکه با بیشینه وزن ۸ کیلوگرم

همچنین قوانینی برای حمل ابزارهای ورزشی و اسلحه و غیره نیز وجود دارد که با رجوع به سایت این خطوط هوایی می توانید از آن مطلع شوید.

حین پرواز در خطوط هوایی ال او تی (LOT)

پروازهای خطوط هوایی ال او تی (LOT)، در قالب سه کلاس اکونومی یا اقتصادی، پرمیوم اکونومی و تجاری ارائه می شوند. همچنین این خطوط هوایی به منظور رفاه حال مسافران، امکاناتی از جمله بار نوشیدنی، وعده های غذایی متنوع به همراه غذاهای مخصوص و نوشیدنی ها، فیلم، موسیقی و مجلات را برای مسافران در نظر گرفته است.

حین پرواز در خطوط هوایی ال او تی (LOT)

شکایات مشتریان 

دفتر اصلی این خطوط هوایی در ورشو واقع شده و در روزهای کاری و ساعات ۹ صبح الی ۵ عصر مشغول به کار می باشد. در صورتی که شکایتی از خطوط هوایی (LOT) داشته باشید، می توانید به سایت آن ها مراجعه کرده و فرم مربوطه را پر کنید. معمولا طی ۳۰ روز به این شکایات رسیدگی خواهد شد. فرم مربوط به شکایت ها، می تواند به موارد مختلفی از جمله سرویس های ارائه شده، تغییرات رزرو، حمل بار، مسافران و غیره باشد که با رجوع به سایت در موضوعات متفاوت می توانید شکایت خود را ثبت کنید.

خطوط هوایی ال او تی

سایر خدمات خطوط هوایی

همان‌طور که گفته شد، علاوه بر سامانهٔ رزرو بلیت، این خطوط هوایی خدماتی از جمله اجارهٔ اتومبیل و رزرو هتل نیز در اختیار گردشگران قرار می دهد و تضمین می کند در مقایسه با سایر شرکت های فعال در این حوزه، قیمت های ارائه شدهٔ این خطوط هوایی، بهترین قیمت موجود است. سامانهٔ رزرو اتومبیل در شهرهای ورشو، گدانسک، ژنو، ونیز، مونیخ، کراکف، میلان و وروکلو هم اکنون راه اندازی شده و فعالیت می کند.

همچنین در بخش رزرو هتل نیز، انواع مختلفی از اقامتگاه ها در نقاط مختلف جهان از جمله آپارتمان، ویلا، کلبه، کابین و استراحتگاه در سایت این شرکت قابل رزرو است.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران