رستوران های معروف محله بی اغلو استانبول

بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو استانبول

بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو

بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو در محله بی اوغلو قرار دارد، که این محله یکی از معروف ترین محله های استانبول به شمار می رود. در واقع شما باید بدانید در این محله رستوران های معروف استانبول قرار گرفته اند که بسیاری از افرادی که به دنبال بهترین رستوران های استانبول هستند به این محله می آیند.البته جاذبه های دیدنی بسیاری در این محله وجود دارد که شما می توانید از آنها هم دیدن فرمایید. شما اگر به استانبول بروید بخش مهمی از سفر خود را بدون شک در این محله می گذرانید، بنابراین باید سری هم به رستوران های ارزان استانبول بزنید تا تجربه غذا خوردن در بهترین رستوران های این شهر را داشته باشید.

بسیاری از افرادی که به استانبول می روند و می خواهند به بهترین رستوران های آن بروند اطلاعاتی در مورد آنها ندارند. بنابراین در ادامه برخی از بهترین ها را معرفی می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.

معرفی برخی از رستوران های ارزان محله بی اوغلو

همانطوری که بیان کردیم بسیاری از افرادی که به استانبول می روند مایل هستند با بهترین رستوران های آن آشنایی داشته باشند، چرا که بیشتر جاذبه های دیدنی شهر استانبول در این محله قرار دارد و اگر بخواهند سفر اقتصادی داشته باشند باید با آن آشنایی کامل داشته باشند. در ادامه برخی از مهمترین و معروف ترین این رستوران ها را معرفی می کنیم.

1. رستوران آنتیوچیا از رستوران های ارزان محله بی اوغلو

این رستوران یکی از بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو می باشد که در آن انواع غذاهای ترکی به مشتریان ارائه می شود، سبک پخت این غذاها تحت تاثیر آشپزی عربی قرار گرفته است و به همین دلیل بسیار بی نظیر می باشد. منوی این رستوران چندان متنوع نمی باشد و بیشتر از 10 نوع غذا در آن پخت نمی گردد، اما باید بدانید تمام این غذاها بسیار خوشمزه هستند و شما می توانید بهترین طعم های غذای ترکی را در این رستوران تجربه کنید. این رستوران وعده های ناهار و شام باز می باشد و شما می توانید یک وعده غذای خوشمزه ترکی در این رستوران بخورید.

رستوران آنتیوچیا از رستوران های ارزان محله بی اوغلو
2. رستوران دای پرا 

این رستوران دقیقا در قلب محله بی اوغلو قرار گرفته است و به عنوان یکی از بهترین ها شناخته می شود. بیشتر مردم محلی شهر استانبول به این رستوران می آیند. در این رستوران غذاهایی که طبخ می شود بسیار با کیفیت و تازه می باشند. سرآشپز این رستوران به آشپزی کردن بسیار علاقه دارد و به همین دلیل با علاقه و عشق فراوانی غذاهای خود را می پزد، به همین دلیل است که بیشتر مردم محلی به این رستوران می آیند. شما با رفتن به این رستوران می توانید با افراد محلی شهر استانبول هم آشنایی بیشتری داشته باشید.

از آنجایی که سرآشپز این رستوران با ذوق و علاقه غذاهایش را درست می کند، منوی بسیار هنرمندانه ای هم دارد. یکی دیگر از ویژگی های این رستوران که موجب شده است آن را به عنوان بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو بشناسیم فضای دنج و دوست داشتنی آن می باشد. بر در و دیوار این رستوران پوسترها و نقاشی هایی چسبیده شده است که بسیار قدیمی می باشند و همچنین مبلمانی که در آنجا وجود دارد سنتی و چوبی می باشد. قسمت غذاهای این رستوران بسیار مناسب می باشد و شما به همین دلیل هرچه را که دوست داشته باشید می توانید سفارش دهید.

        بهترین رستوران های استانبول  
3. رستوران هالا مانتی 

اگر شما قصد داشته باشید کمی از شلوغی و هیاهویی که در شهر استانبول وجود دارد دور شوید می توانید به رستوران هالا مانتی که یکی دیگر از بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو می باشد بروید.

همانطوری که از نام این رستوران مشخص است، غذایی که در آن طبخ می شود مانتی می باشد. مانتی یکی از غذاهای سنتی ترکیه است که پیشنهاد ویژه ما به شما این است که زمان رزرو تور ترکیه حتما این غذاهای سنتی را تست نمایید. که افراد بسیاری به خوردن آن علاقه دارند. این غذا بیشتر شبیه پیراشکی گوشت می باشد، مواد تشکیل دهنده آن خمیر پیراشکی است که درون آن را با گوشت چرخ کرده پر کرده اند. سبک این رستوران سنتی است و به همین دلیل فضای بسیار خانگی و صمیمی در آن وجود دارد.

نوشیدنی های الکلی به هیچ وجه در این رستوران سرو نمی شوند، چرا که صاحب آن یک فرد مسلمان می باشد، به همین دلیل بسیاری از کسانی که مسلمان هستند می توانند به این رستوران که یکی از بهترین رستوران های استانبول است و مانتی می پزد بروند. گزلمه یکی دیگر از غذاهای ترکی می باشد که در این رستوران طبخ می شود، شما می توانید این غذا را هم امتحان کنید.

[cn-suggest-posts sts=”بررسی کوتاه بازار ادویه شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-spice-market/” sbs=”بلیط هواپیما استانبول” sbl=”https://deltaban.com/flights/istanbul-airline-ticket/”]

4. رستوران زنجبیل 

همانطوری که می دانید بیشتر غذاهای ترکیه ای با گوشت درست می شود و به همین دلیل غذاهای گوشتی بسیاری در این شهر وجود دارد. با این وجود رستوران زنجبیل یکی از بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو می باشد که در آن غذاهای گیاهی سرو می شود. اگر شما بعد از ورود به استانبول با تور ترکیه ارزان می خواهید به رستوران ارزان قیمتی بروید بدون شک باید این رستوران را انتخاب کنید.

فضا و دکوری که در این رستوران وجود دارد بسیار دلنشین و صمیمی می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد محلی و توریست ها به این رستوران علاقه شدیدی دارند.تمامی غذاهایی که در این رستوران طبخ می شود خانگی و با کیفیت می باشد. بیشتر از 100 نوع غذا در این رستوران پخته می شود که ارائه آنها معمولا در دو سایز بزرگ و کوچک ارائه می شود. شما می توانید غذاهای این رستوران را به عنوان میان وعده و غذای اصلی نوش جان کنید.

 Ginger Restaurant
5. رستوران فیچین 

یکی دیگر از بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو این رستوران می باشد. فضای رستوران فیچین بسیار سرزنده و پر جنب و جوش است و به همین دلیل افراد بسیاری به این رستوران می آیند. این رستوران علاوه بر این که به عنوان بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو شناخته می شود، به رستوران اصناف هم معروف است. رستوران های اصناف در سراسر ترکیه وجود دارند. ویژگی اصلی این رستوران ها این است که غذا را در ظرف های جداگانه سرو می کنند.

بر این اساس مشتریان می توانند بر اساس ذائقه و همچنین بودجه ای که دارند غذای خود را انتخاب کنند و در بشقاب خود بچینند. از آنجایی که قیمت غذاهای این رستوران پایین می باشد افراد بسیاری به آنجا می روند. شما هر زمان که مایل باشید می توانید به این رستوران بروید، زمان هایی که گرسنه نیستید می توانید به عنوان میان وعده از غذاهای این رستوران بخورید و همچنین به عنوان غذای اصلی هم می توانید به این رستوران بروید و بهترین غذاهای این رستوران را بخورید.

 Fitchin Restaurant

همانطوری که بیان کردیم شما با بهترین رستوران های ارزان محله بی اوغلو آشنایی لازم را به دست آوردید و هر زمان که به استانبول بروید می توانید به این رستوران ها بروید و غذای خوشمزه آنها را بخورید. یکی از بهترین مزایای این رستوران ها این است که کیفیت بسیار عالی دارند ولی قیمت آنها پایین است.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران