حمل و نقل فرودگاه بوداپست

خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست

آشنایی با خدمات حمل و نقل فرودگاه بوداپست

بوداپست یکی از شهرهای مجارستان می باشد و ایرلاین های زیادی هر ساله به آن پرواز می کنند و فرودگاه بین المللی بوداپست استفاده می کنند. این مسافرین از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست برای رفتن به داخل و مرکز شهر استفاده می کنند.

سیستم حمل و نقل فرودگاهی بسیار مجهز و پیشرفته است و بهترین فرصت رفت و آمد را برای مسافرین و گردشگران ایجاد می کند. این سیستم حمل و نقل فرودگاهی در هر زمانی از شبانه روز آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشد.

 

 حمل و نقل فرودگاه بوداپست

 

فرودگاه بین المللی بوداپست

فرودگاه بین المللی بوداپست برای پایتخت مجارستان خدمات رسانی می کند و به طور معمول چهارمین فرودگاه تجاری این کشور محسوب می شود. این فرودگاه در 16 کیلومتری جنوب شرقی مرکز بوداپست قرار دارد و در سال 2011 به افتخار سالگرد تولد آهنگساز مشهور این کشور تغییر نام پیدا کرد.

ارتباط اصلی این فرودگاه با کشورهای اروپایی، آفریقا، شمال آمریکا و شرق دور می باشد. این فرودگاه در سال 2017 چیزی حدود 13 میلیون مسافر را جا به جا کرد. این فرودگاه قطب اصلی هوایی نیز می باشد. این فرودگاه از امکانات بسیار زیادی برخوردار است و خدماتی عالی به مسافرین ارائه می دهد که یکی از آنها سیستم حمل و نقل می باشد.

 

 حمل و نقل فرودگاه بوداپست

 

چطور از فرودگاه بوداپست به مرکز شهر برویم؟

یکی از امکانات عالی این شهر داشتن سیستم حمل و نقل عالی می باشد و مسافرین می توانند برای سفر به داخل شهر از سیستم حمل و نقل استفاده کنند. از فرودگاه بوداپست می توانید با اتوبوس، قطار یا تاکسی به مرکز شهر بروید. یک مورد از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست اتوبوس های تندرو می باشد.

سیستم حمل و نقل شاتل با تندرو در مدت 30 دقیقه شما را به شهر می رساند و هزینه بسیار کمی دارد. قطارها در مدت زمان 40 دقیقه شما را به مقصد می رساند و هزینه این سیستم نسبت به شاتل ها کمی بیشتر است. سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست بسیار متنوع می باشد و خدماتی عالی برای مسافرین ارائه می دهد.

 

 حمل و نقل فرودگاه بوداپست

 

اتوبوس های فرودگاه بوداپست

بهترین سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست اتوبوس ها هستند. هزینه و نرخ بلیط اتوبوس فرودگاهی بوداپست بستگی به مکانی که از آن بلیط را تهیه می کنید دارد. در صورتی که بخواهید این بلیط را از راننده اتوبوس بخرید کمی گران می باشد.

بنابراین می توانید از گزینه های متناوب دیگر مانند دستگاه های بلیط مخصوص یا دکه های فروش این بلیط ها را تهیه کنید. اتوبوس ها بهترین سیستم حمل و نقل فرودگاهی هستند چرا که آنها در هر ساعتی از شبانه روز آماده خدمات رسانی به مسافرین می باشند و مسافرین می توانند برای سفر به داخل شهر از آنها استفاده کنند.

 

 حمل و نقل فرودگاه بوداپست

 

شاتل ها یا اتوبوس های تندرو در فرودگاه

یکی دیگر از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست، اتوبوس های تندرو می باشند. جالب است بدانید که اتوبوس های تندرو در کمتر از 30 دقیقه شما را به مرکز شهر می رسانند. اما در صورتی که ترافیک سنگین باشد ممکن است این مدت زمان افزایش یابد.

برای تهیه بلیط این سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست می توانید به باجه های داخل ترمینال ها که در قسمت پست و در طبقه همکف ترمینال 2 قرار دارند مراجعه کنید. یا اینکه می توانید این بلیط ها را نیز از دستگاه بلیط های مخصوص تهیه کنید. این اتوبوس ها نیز به طور 24 ساعته به مسافرین خدمات رسانی می کنند.

 

تاکسی های فرودگاه بوداپست

تاکسی ها نیز جزء سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست هستند. اگر به هر دلیلی سیستم حمل و نقل عمومی برای شما مناسب نیست، می توانید یک تاکسی از فرودگاه به مرکز شهر کرایه کنید.

این شرایط برای زمانی مناسب است که تصمیم دارید در شب از فرودگاه به شهر بروید و افراد خانواده نیز در سفر با شما هستند. اگر بخواهید با تاکسی بروید 35 دقیقه طول می کشد و هزینه کمی زیاد است. سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست بهترین خدمات را به مسافرین ارائه می دهد.

همانطور که گفته شد می توانید از سیستم حمل و نقل فرودگاه بوداپست برای سفر به مرکز شهر استفاده کنید. سیستم های حمل و نقل دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

این سیستم های شهری برای مسافرین تنهایی مناسب است که بدون چمدان های اضافی سفر می کنند. اما اگر جزء آن دسته افرادی هستید که به دنبال آرامش و راحتی هستید می توانید از ماشین و تاکسی استفاده کنید.

 اگر تصمیم سفر به بوداپست را دارید و می خواهید بلیط بوداپست را تهیه کنید می توانید وارد سایت دلتابان شوید و از شرایط اخذ بلیط بوداپست و رزرو آن آگاه شوید و با اطمینان زیاد راهی سفر بیادماندنی به شهر زیبای بوداپست شوید.

 

شهر بوداپست

پایتخت مجارستان شهر بوداپست می باشد که همه روزه پروازهای زیادی به فرودگاه این شهر انجام می شود. برای پرواز به این شهر ایرلاین های مختلفی خدمات خود را به مسافرین ارائه می دهند.

با این ایرلاین ها پرواز به بوداپست راحت و آسان شده است و مسافرین می توانند با صرف هزینه های مناسب و ایده آل به سفر بروند. بیشتر ایرلاین هایی که به بوداپست پرواز دارند هزینه های مختلفی را برای ارائه خدمات خود تعیین می کنند و مسافرین می توانند بر حسب بودجه خود این ایرلاین ها را برای پرواز به بوداپست انتخاب کنند.

 

 پرواز به بوداپست

 

شهر بوداپست

شهر بوداپست پایتخت و شهر پرجمعیت مجارستان است. یکی از شهرهای بزرگ در اتحادیه اروپا می باشد و ارائه دهنده تعطیلات خاص و ایده آل اروپایی برای مسافرین است. این شهر دارای تاریخچه ای غنی و فرهنگی می باشد که در هر گوشه و کنار شهر می توان آنها را دید. شهر بوداپست دارای موزه ها، گالری ها، کلیساها، کاخ ها و ساختمان های تاریخی، استخرها و … می باشد که نشان دهنده جنگ ها و نزاع های داخلی و خارجی است.

این شهر دارای مسافتی برابر با 7.626 کیلومتر مربع است و دارای جمعیتی بیش از 3.3 میلیون نفر می باشد. بوداپست تنها شهری است که دو ساحل رودخانه دانوب را اشغال کرده است. امروزه این شهر یکی از مجذوب ترین شهرهای دنیا است که توانسته توریست های زیادی را به سوی خود جذب کند.

 

 پرواز به بوداپست

 

فرودگاه بین المللی بوداپست

یکی از بهترین فرودگاه کشور مجارستان فرودگاه بوداپست می باشد که در 16 کیلومتری از جنوب شرقی مرکز بوداپست قرار دارد. این فرودگاه یکی از دروازه های اصلی شهر بوداپست با کشورهای اروپایی می باشد و هر ساله هزاران مسافر را جا به جا می کند.

این فرودگاه دارای ترمینال های مسافربری می باشد که خدمات ایده آلی را برای مسافرین داخلی و خارجی فراهم می کند. در این فرودگاه امکانات بسیار زیادی برای مسافرین ایجاد شده است که یکی از آنها خدمات حمل و نقل مسافرین به داخل شهر می باشد. از دیگر خدمات این فرودگاه وجود اینترنت رایگان، پست، فروشگاه ها، رستوران ها و کافه ها و … می باشد. این فرودگاه امیدوار است که تا پایان سال 2018 بتواند چیزی حدود 15 میلیون مسافر را جا به جا کند.

 

 پرواز به بوداپست

 

ایرلاین های پرواز به بوداپست

ایرلاین های زیادی وجود دارند که خدمات پرواز به بوداپست را انجام می دهند. هر کدام از این ایرلاین ها شرایطی خاص و ایده آل را برای ارائه بلیط و خدمات پرواز در نظر دارند. ایرلاین هایی که پرواز به بوداپست را انجام می دهند شامل ایرلاین بریتیش ایروی، ایرلاین جت 2، ایرلاین ایزی جت، ایرلاین فلیب، ایرلاین ویز ایر، ایرلاین کی ال ام، ایرلاین ایرووینگ، ایرلاین ایر فرانس، ایرلاین لات، ایرلاین اسمارت، ایرلاین تاپ ایر، ایرلاین نوروگان، ایرلاین فین ایر، ایرلاین سوئیس و … می باشد.

تمام این ایرلاین ها بر حسب کلاس پرواز و نوع خدمات ارائه دهنده خود هزینه ای را بر روی بلیط خود قرار می دهند که این هزینه ها متفاوت می باشد.

 

 پرواز به بوداپست

 

خدمات چارتری ایرلاین ها

گاهی اوقات ایرلاین ها خدماتی عالی برای فروش بلیط ها در نظر می گیرند. در بعضی از فصل ها تمامی بلیط های پرواز به بوداپست به فروش نمی رسد و  ایرلاین های مسافربری بلیط های خود را نصف قیمت و یا با هزینه کمتری برای مسافرین عرضه می کنند.

این شرکت ها برای پر کردن صندلی های پرواز از بهترین شرایط را برای فروش بلیط ارائه می دهند و مسافران می توانند با توجه با اطلاعات موجود در سایت ها بلیط ها را تهیه کنند.

 

پرواز ارزان به بوداپست

یکی از دغدغه های اصلی پرواز به بوداپست هزینه های بلیط هواپیما این شهر می باشد. امروزه شرایط خرید بلیط اینترنتی برای پرواز به بوداپست فراهم شده است و رزرو بلیط به میزان زیادی در کاهش هزینه ها کمک می کند.

در صورت رزرو بلیط هواپیما برای پرواز به بوداپست متوجه خواهید شد که این بلیط در روزهای مختلف هفته ارائه می شود و در هر زمان قیمت بلیط ها متفاوت می باشد. البته نوع پرواز نیز تاثیر زیادی در هزینه دارد و اگر پرواز به بوداپست مستقیم باشد قیمت بلیط کمی بالاتر است. اما در صورتی که پرواز غیر مستقیم باشد هزینه بلیط کاهش می یابد و می توان از بلیط های ارزان پرواز به بوداپست استفاده کنید.

اگر شما تصمیم به رفتن به این شهر را دارید و می خواهید از زیبایی های آن لذت ببرید می توانید وارد سایت دلتابان شوید و از اطلاعات پرواز و خرید بلیط، فرودگاه ها و .. آگاه شوید.

بوداپست شهری پر از جاذبه و زیبایی می باشد که امروزه تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری شده و افراد زیادی به آن سفر می کنند. مسافرین قبل از سفر خود به این شهر بهتر است رزرو بلیط بوداپست را انجام دهند تا با خیالی راحت راهی سفر شوند.

برای رزرو بلیط بوداپست مسافرین می توانند از خدمات آنلاین و شرایط اینترنتی استفاده کنند. خرید اینترنتی تمامی هزینه های اضافی را از بین می برد و زمان خرید بلیط را کاهش می دهد و می توان با آن از اتلاف وقت جلوگیری کرد.

 

 رزرو بلیط بوداپست

بهترین زمان سفر پرواز به بوداپست

کشور گرجستان در بیشتر اوقات سال آب و هوای قاره اروپایی استوایی را تجربه می کند که دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد و خنک می باشد. آب و هوای این کشور در تابستان افزایش می یابد و گاهی اوقات به 35 درجه سانتی گراد می رسد.

بیشتر مردم دوست دارند تا شهر بوداپست را در تابستان از ماه ژوئن تا آگوست ملاقات می کنند. اگرچه اگر می خواهید با ازدحام جمعیت توریست ها مواجه نشوید می توانید در بهار از ماه مارس تا می به این شهر زیبا بروید. البته در فصل پاییز از ماه سپتامبر تا نوامبر آب و هوای این شهر بسیار خوب و عالی می باشد.

 

 رزرو بلیط بوداپست

رزرو بلیط بوداپست

سیستم رزرو بلیط بوداپست به شما کمک می کند تا بلیط این شهر را با هزینه بسیار کمتری تهیه کنید. با این روش رزرو بلیط بوداپست می توانید به میزان بسیار زیادی در کاهش هزینه های خود کمک کنید. اگر در برنامه سفر خود کمی انعطاف و جا به جایی داشته باشید، شاید بتوانید از امکانات و شرایط بهتری در تاریخ های متناوب برای رزرو بلیط بوداپست استفاده کنید.

در بعضی از روزهای خاص هفته هزینه های رزرو بلیط بوداپست برای سفر در مقایسه با بقیه روزها کمتر است. پس اگر می خواهید هزینه های سفر خود را کاهش دهید می توانید اقدام به رزرو بلیط بوداپست کنید و از شرایط ویژه خرید بلیط استفاده کنید.

 

 رزرو بلیط بوداپست

 

کاهش هزینه ها با پروازهای غیر مستقیم

همانطور که می دانید پروازها به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شوند. پروازهای مستقیم به پروازهایی گفته می شود که از مبدا تا مقصد از یک هواپیما استفاده می شود و هواپیما مستقیم به فرودگاه مقصد می رود.

 

حمل و نقل فرودگاه بوداپست

اما در پروازهای غیر مستقیم هواپیما در مسیر حرکت خود توقف می کند و و بعد یک توقف کوتاه به مسیر مقصد راه خود را ادامه می دهد. می توان گفت که یک روش دیگر برای کاهش هزینه ها استفاده از پرواز های غیر مستقیم می باشد. در صورتی که پروازها مستقیم باشند، ایرلاین ها هزینه بیشتری برای پرواز می گیرند. یعنی می توانید با رزرو بلیط بوداپست در پروازهای مستقیم هزینه سفر خود را به میزان بسیار زیادی کاهش دهید.

 

رزرو بلیط بوداپست از طریق اینترنت

امروزه شرایطی ایجاد شده است که مسافرین می توانند بلیط بوداپست را به صورت اینترنتی رزرو می کنند. رزرو بلیط بوداپست به صورت اینترنتی این فرصت را می دهد که از تمامی پروازهای طول هفته آگاه شوید و بهترین نوع پرواز را برحسب برنامه سفر خود انتخاب کنید. به این روش از اتلاف وقت جلوگیری می شود و با یک روش آسان و ساده رزرو بلیط بوداپست را انجام دهید.

اگر می خواهید به شهرهای مختلف مجارستان سفر کنید و از جاذبه های گردشگری این کشور آگاه شوید می توانید وارد سایت گردشگری دلتابان شوید و از اطلاعات ارائه شده در این سایت استفاده کنید. این اطلاعات راجع به جاذبه ها، مکان های تاریخی، رستوران ها، هتل ها و هر آنچه که درباره شهرهای مجارستان می خواهید بدانید می باشد.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران