پاسپورت دومینیکا فقط سه ماه

فراتر از مرزها با پاسپورت دومینیکا

تصور کنید وقتی  نقشه جهان را نگاه می‌کنید بتوانید به هر کشوری که دوست دارید سفر کنید. کشورهایی با طبیعت بکر‌وزیبا و کشورهای توسعه یافته و مدرن با امکانات و فرصت های بی نهایت برای رشد و پیشرفت. تصور کنید دنیا برای شما بدون مرز است و می‌توانید چه برای کار، چه برای تفریح و گردش و چه برای تحصیل به هر کشوری که دوست دارید سفر کنید. این تصور با توجه به دنیای امروز و دشواریها و محدودیت هایی که برای شهروندان برخی از کشورها وجود دارد رویای شیرینی است. اما این رویای شیرین می‌تواند دست یافتنی باشد . شهروندان برخی کشورها  به دلیل اعتبار پاسپورت پایین   برای سفر به نقاط مختلف دنیا نیازمند دریافت روادید یا همان ویزا هستند.  صدور روادید کشورهای مهم و مطرح گاه شرایط سخت و‌دشواری دارد و  به آسانی میسر نیست. در این شرایط برای رفع محدودیت های جغرافیایی و استفاده از شرایط آسان سفر بدون ویزا  بهترین کار دریافت پاسپورت کشورهای معتبر به عنوان پاسپورت دوم است.

پاسپورت دوم چیست؟

شهروندان کشورهای مختلف می‌توانند با انجام اقداماتی تابعیت و یا پاسپورت دیگر کشورها را بعنوان پاسپورت دوم خود دریافت کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

تقریبا تمام کشورها شرایطی را برای مهاجرین و متقاضیان دریافت پاسپورت و تابعیت خود قرار داده اند. اما مسلما تقاضا و درخواست بیشتر مربوط به کشورهایی است که پیشرفته و توسعه یافته باشند و امکانات رفاهی، فرصت های شغلی و تحصیلی فراوانی داشته باشند.

کشورهای مختلف با توجه به اعتبار پاسپورت خود شرایط مختلفی را پیش روی منقاضیان قرار می دهند. شرایطی که گاهی  انجام آن به راحتی ممکن نیست.

هر کشوری با توجه به شرایط و سیاستگذاری های خود اقدام به وضع قوانین و شرایط خاصی برای ارایه تابعیت ‌و‌پاسپورت می‌کند. معمولا نسبت به بالا بودن تقاضا برای دریافت پاسپورت یک کشور و سطح رفاه و توسعه آن شرایط دریافت تابعیت و پاسپورت دوم دشوارتر است. به همین دلیل دریافت تابعیت و پاسپورت  بسیاری از کشورهای اروپایی،امریکا، کانادا و استرالیا شرایط آسانی ندارد. ضمن اینکه  در بسیاری موارد تابعیت و پاسپورت این کشورها به صورت جداگانه و در فواصل زمانی گاه چند ساله ارائه می شوند که کار را برای متقاضی دشوار می‌کند. بنابراین متقاضیان و کسانی که می خواهند پاسپورت معتبری دریافت کنند معمولا به دنبال گزینه های بهتر ، سریع تر و کم هزینه تر هستند.

پاسپورت دومینیکا، ارزشمند و محبوب

در سالهای اخیر نام کشور دومینیکا به واسطه پاسپورت قدرتمند و شرایط دریافت آسانی که دارد بسیار مطرح شده است. پاسپورت دومینیکا یکی از قدرتمندترین و با ارزش ترین پاسپورت های دنیاست و برای بسیاری دروازه درخشانی به دنیای بدون مرز و سرشار از فرصت ها به شمار می رود. اما دومینیکا کجاست و چرا پاسپورت این کشور تا این اندازه محبوب است؟

دومینیکا کجاست؟

دومینیکا یک جزیره کوهستانی زیبا و کوچک در دریای کارائیب است که در حد فاصل بین آمریکای شمالی و جنوبی قرار گرفته است. یک کمربند متشکل از جزایر کوچک دریای کارائیب را از اقیانوس اطلس جدا می کند که دومینیکا یکی از آنها است. هر کدام از این جزایر امروزه به کشوری مستقل تبدیل شده اند. دومینیکا نیز تا سال ۱۹۷۸ مستعمره انگلستان بود، اما در این سال با اعلام استقلال تبدیل به کشوری مستقل شد.‌ در حال حاضر دومینیکا کشوری رو به رشد و توسعه است که در زمینه صنعت گردشگری و پروژه های عمرانی پیشرفت های زیادی کرده است. یکی از اقدامات موثری در رشد و توسعه کشور دومینیکا اعطای تابعیت و پاسپورت خود به متقاضیان سایرکشورها از طریق سرمایه گذاری در این کشور بوده است.

چرا پاسپورت دومینیکا گزینه خوبی است ؟

موارد بسیاری وجود دارد که پاسپورت دومینیکا را در میان گزینه های موجود برای دریافت تابعیت دوم به یکی از بهترین گزینه ها تبدیل کرده است که برای نمونه مثال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اعتبار بالای پاسپورت دومینیکا

با اینکه دومینیکا کشوری کوچک است اما اعتبار پاسپورت این کشور بالاست و در رتبه ۳۱ برترین پاسپورت های دنیا قرار دارد. با داشتن پاسپورت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به ۱۴۰ کشور دنیا از جمله کشورهای اروپایی حوزه شنگن، روسیه، سنگاپور ، کره ، برزیل و …وجود دارد. همچنین دریافت ویزای مولتی ده ساله امریکا، انگلستان ،کانادا و استرالیا برای دارندگان پاسپورت دومینیکا امکان پذیر است. برای صاحبان کسب و کار و تجارت امکان افتتاح حساب بین المللی، ثبت شرکت و همچنین معافیت از مالیات این پاسپورت از مهمترین ویژگی هاست. امکان تحصیل در دانشگاه‌های معتبر بین المللی نیز‌با داشتن پاسپورت دومینیکا میسر است.

شرایط دریافت آسان

دریافت پاسپورت دومینیکا شرایط بسیار ساده ای بویژه نسبت به دیگر گزینه ها دارد که باعث محبوبیت بیشتر این پاسپورت معتبر شده است.

کشور دومینیکا به دو روش پاسپورت خود را ارایه می‌کند که ساده ترین‌ان کمک مالی به دولت این کشور و دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا است.

مهمترین نکته درباره شرایط پاسپورت دومینیکا عدم نیاز به مدرک زبان، مدارک شغلی و یا تخصصی خاص  و نداشتن شرط سنی است.

بدون نیاز به مهاجرت و یا سفر به دومینیکا

بسیاری دوست دارند بدون متحمل شدن هزینه ها و سختی های مهاجرت بتوانند از مزایای یک پاسپورت معتبر استفاده کنند. برای این افراد نیز پاسپورت دومینیکا بهترین گزینه است  بر خلاف بسیاری از گزینه ها که نیاز به مهاجرت و یا اقامت چند ساله در کشور مقصد دارد، برای دریافت پاسپورت دومینیکا حتی نیاز به سفر و یا حضور در این کشور وجود ندارد وتمامی اقدامات لازم برای دریافت پاسپورت دومینیکا را می‌توان  بدون خروج از کشور  انجام داد.

مدت زمان دریافت کوتاه

یکی دیگر از مزایای پاسپورت دومینیکا صدور پاسپورت در کمترین زمان است. در حال حاضر فرایند دریافت پاسپورت دومینیکا  در مدت کمتر از ۴ ماه امکان پذیر است.

دریافت تابعیت ‌و‌پاسپورت بصورت همزمان

از ویژگی‌های دیگر پاسپورت دومینیکا صدور تابعیت و شهروندی این کشور به همراه ارائه‌ پاسپورت است. به این ترتیب بر خلاف بسیاری از گزینه ها ، نیازی به دریافت تابعیت جداگانه و سپس انتظار طولانی برای دریافت پاسپورت وجود ندارد و شما می‌توانید همزمان با دریافت تابعیت پاسپورت خود را نیز دریافت  و از امتیازات بالای پاسپورت دومینیکا استفاده نمایید.

دریافت برای تمام اعضای خانواده

برای دریافت پاسپورت دومینیکا امکان ثبت درخواست برای تمام افراد خانواده بصورت همزمان وجود دارد ، به این ترتیب نیازی به جدا شدن اعضای خانواده برای مدت طولانی وجود ندارد و تمامی اعضا خانواده می‌توانند همزمان پاسپورت دومینیکا را دریافت و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

مادام العمر بودن  و  قابلیت انتقال به نسل بعد

تابعیت ‌و‌پاسپورت دومینیکا به صورت مادام العمر، غیر قابل فسخ و همچنین با قابلیت انتقال به نسل بعد صادر می‌شود. به این ترتیب با دریافت پاسپورت دومینیکا خیال شما در بابت آینده خود و فرزندانتان آسوده خواهد بود.

هزینه منطقی واندک نسبت به سایر گزینه ها

در حال حاضر صدور پاسپورت دومینیکا برای یک‌ نفر از ۱۰۰هزار دلار شروع می شود. هزینه ای که تقریبا یک پنجم بسیاری از گزینه های مطرح از جمله کشورهای اروپایی است.

البته جدیدا کشورهای حوزه دریای کارائیب از جمله دومینیکا بر اساس یک توافقنامه تصمیم گرفته اند این هزینه را به ۲۰۰ هزار دلار افزایش دهند. بنابراین اگر متقاضی دریافت پاسپورت دومینیکا هستید بهتر است پیش از اجرایی شدن این توافقنامه برای تشکیل پرونده اقدام نمایید.

تمامی موارد ذکر شده و دیگر ویژگی های پاسپورت دومینیکا باعث شده پاسپورت این کشور بهترین و کامل‌ترین گزینه در میان گزینه های موجود برای دریافت تابعیت دوم به شمار می رود.

پاسپورت دومینیکا فرصتی  برای همه

همانطور که گفته شد تابعیت دوم به طور کلی راهگشای مسیر پیشرفت و رشد افراد به شمار می رود. اگر این تابعیت و پاسپورت به ارزشمندی پاسپورت دومینیکا باشد ارزش آن چندبرابر خواهد بود. بنابراین باید گفت پاسپورت دومینیکا برای تمامی افرادی که به دنبال پیشرفت فردی، تحصیلی و شغلی هستند بهترین انتخاب به شمار می رود. اما با توجه به شرایط دریافت پاسپورت دومینیکا ، این پاسپورت برای برخی افراد مناسب تر است. افراد کثیرالسفرو کسانی که می‌خواهند بدون دردسر دریافت ویزا سفرهای پرشمار خود را انجام دهند از این جمله افراد هستند. همچنین افرادی که دارای سابقه ریجکت شدن از سوی سفارت برخی از کشورها را دارند نیز می توانند بدون دغدغه برای دریافت پاسپورت دومینیکا اقدام کنند. برخی از مشاغل مانند پزشکان، مهندسان، انبوه سازان، صاحبان کسب و کار ، به دلیل اینکه در ایران سابقه فعالیت و بازار مناسبی پیداکرده اند، مایل نیستند حرفه و فعالیت اقتصادی خود در داخل را رها  و مهاجرت کنند و صرفا می خواهند از امکانات یک پاسپورت قدرتمند استفاده نمایند. پاسپورت دومینیکا یه دلیل عدم نیاز به حضور و سفر به دومینیکا برای این افراد بسیار مناسب است.

پاسپورت-دومینیکا-در-3-الی-6-ماه

برای دریافت پاسپورت دومینیکا چطور اقدام کنیم؟

برای دریافت پاسپورت دومینیکا اولین قدم انتخاب یک کارگزار و شرکت معتبر و باسابقه در زمینه دریافت پاسپورت دومینیکا است. در چند سال اخیر و به دلیل استقبال و تقاضای بالایی که برای دریافت پاسپورت دومینیکا بوجود آمده، موسسات و دفاتر و آژانس  های مختلف تبلیغات رنگارنگ و فراوانی را در     در خصوص دریافت  پاسپورت دومینیکا با شرایط گوناگون و گاه متناقض انجام می دهند  که بسیاری از آنها به دلیل نداشتن اعتبار، تخصص و تجربه لازم و یا   یا داشتن سوء نیت ممکن است باعث ایجاد ضررهای مالی و هزینه زمانی و روحی روانی فراوانی برای متقاضیان شوند. پس اولین و مهمترین قدم دقت در انتخاب شرکت و کارگزار معتبر و باسابقه مشخص و درخشان  است و اطمینان از از اعتبار، سابقه و توانایی شرکت مورد نظر خود قبل از هر اقدامی ضروری و مهم است.

یکی از شرکت های معتبر و با سابقه در خصوص دریافت پاسپورت دومینیکا،‌شرکت سه کلیک است که دارنده یکی از کاملترین پلتفرم های فروش آنلاین محصولات گردشگری و خدمات اقامتی بویژه پاسپورت دومینیکاست. «سه کلیک»در سال ۱۳۹۸ به پشتوانه    شرکت دلتابان با سی سال سابقه درخشان در صنعت گردشگری آغاز به کار کرد و در مدت کوتاهی توانست به عنوان برترین آژانس ارائه دهنده خدمات آنلاین گردشگری مطرح شود . سه کلیک یکی‌از معتبرترین نمایندگان ایران در ارتباط با دریافت پاسپورت دومینیکا است که در طول یکی دوسال گذشته بیشترین پرونده موفق در زمینه دریافت پاسپورت دومینیکا برای شهروندان ایرانی را داشته است. شما براحتی می‌توانید به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی با تیم تخصصی دومینیکا سه کلیک  خدمات مربوط به دریافت پاسپورت دومینیکا را شامل‌ مشاوره تخصصی رایگان، تشکیل پرونده ، تکمیل پرونده و دریافت نتیجه نهایی دریافت کنید.

یکی از امتیازات مهم سه کلیک برگزاری جلسه مشاوره اختصاصی رایگان برای متقاضیان است که تمامی شرایط متقاضی بررسی شده  و فرایند دریافت پاسپورت دومینیکا با آخرین تغییرات و به روزترین اطلاعات ارائه می‌شود.با استفاده از این مشاوره اختصاصی می‌توانید تمامی اطلاعات و راهنمایی‌های لازم را از کارشناسان دریافت و سپس اقدامات لازم را انجام دهید.

گامی مهم برای آینده ای روشن

پیشرفت و توسعه در دنیای امروز نیازمند دسترسی به فرصت ها و امکانات دنیای مدرن است. با داشتن پاسپورتی معتبر همچون پاسپورت دومینیکا دروازه دنیای امروز به روی شما باز خواهد شد و با فرا‌رفتن از محدودیت های جغرافیایی می‌توانید آینده ای روشن را بر پایه توانایی ها و سرمایه های خود پایه ریزی کنید. اقدام برای دریافت پاسپورت دومینیکا به عنوان پاسپورت دوم قدمی مهم در مسیر روشن فرداست.

نظرات کاربران