بهترین زمان مسافرت به اتریش
11 آذر 1397
کشور اتریش

بهترین زمان مسافرت به اتریش

بهترین زمان سفر به اتریش

پیش از این که به یک کشور سفر کنید، مهم ترین مسئله زمان سفر است. به ویژه این که برای اولین بار قصد سفر به آن جا را کرده باشید. اگر زمان و فصل مناسبی را برای سفر انتخاب نکنید، ممکن است لذت کافی از سفر خود نبرید. برای این که بدانید بهترین زمان مسافرت به اتریش چه موقعی است، با ما همراه باشید.

بهترین زمان مسافرت به اتریش بر اساس آب و هوای این کشور

یکی از مواردی که در زمان سفر باید به آن توجه کنید آب و هوا است. بهترین زمان مسافرت به اتریش از آوریل تا می و همچنین از سپتامبر تا اکتبر است. این تاریخ ها در کشور ما خوشبختانه مصادف با فروردین تا خرداد و از شهریور تا آبان ماه است.

بیشتر گردشگران دوست دارند زمانی که به این کشور می روند آب و هوای آن جا گرم و آفتابی باشد. به همین علت در فصل های بهار و پاییز تعداد گردشگران کمتر است. اما در ماه های ژوئن تا آگوست تعداد زیادی گردشگر به این کشور رو می آورند.

زمان مناسب دیگر برای سفر به این کشور زمستان و هم زمان با کریسمس است که برای اروپایی ها بسیار جذاب است. این کشور زمستان های بسیار سردی دارد که یکی از عوامل بازدارنده سفر به این کشور است.

اگر فصل پر بازدید سفر به اتریش را انتخاب کنید، به طور حتم باید هزینه بیشتری را بابت هتل پرداخت کنید. اما در فصل بهار و پاییز که افراد کمتری به این کشور می روند و امکانات در نظر گرفته شده برای گردشگران ارزان تر خواهد بود. برای برخی این فصل ها بهترین زمان مسافرت به اتریش است.

تور لحظه آخری مشهد

بهترین زمان مسافرت به اتریش

بهترین زمان مسافرت به اتریش به دنبال رویدادها و فستیوال ها

بهترین زمان مسافرت به اتریش را می توان با هدف لذت بردن از فستیوال ها و رویدادهای این کشور انتخاب کرد.

بهترین زمان مسافرت به اتریش از نظر هر گردشگری متفاوت است. هر کس دلیلی برای سفر رفتن دارد که با توجه به آن زمان مسافرتش را تعیین می کند. اما مواردی که در پایین گفته می شود می تواند در تصمیم گیری شما مؤثر باشد.

فسیوال های اتریش

  • فستیوال صدا که مربوط به موسیقی و هنر است هر ساله در وین برگزار می شود. این فستیوال 9 روز طول می کشد و شامل اجراهای زنده و برنامه های مختلف هنری می شود.
  • فستیوال وین رویدادی فرهنگی است که در وین برگزار می شود. این فستیوال 5 تا 6 هفته زمان می برد.
  • فستیوال جزیره دانوب فستیوال موسیقی است. این رویداد در فضای آزاد برگزار می شود و رایگان است. حدود 600 ساعت کنسرت در آن اجرا می شود و بازدیدکنندگان زیادی به تماشا می آیند.
  • فستیوال بین المللی رقص وین نیز از دیگر رویدادهای جذاب این کشور است. این فستیوال به مدت 5 هفته با اجرای رقص زنده هر ساله در وین برگزار می شود.
  • هفته مد وین نیز از رویدادی بین المللی است هر سال در وین برگزار می شود. طراحانی از همه کشورها جدیدترین لباس های خود را در آن جا به نمایش در می آورند.
  • رویداد فرهنگی دیگر در این کشور که می تواند برای گردشگران جالب باشد، شب طولانی موزه ها است. در این شب موزه ها تا آخر شب پذیرای بازدیدکنندگان هستند. در این شب به بازدیدکنندگان یک بلیت ورودی داده می شود که در اکثر مواقع کم هزینه و رایگان است. تسهیلاتی نیز برای حمل و نقل ارزان در این شب برای گردشگران در نظر گرفته می شود.
  • فصل باله وین برای افراد علاقه مند به رقص هیجان انگیز است. این رویداد در ماه های دسامبر تا فوریه برگزار می شود. بیشتر از 450 اجرای باله در دو هزار ساعت در این شهر به اجرا در می آید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران