هتل های سن پترزبورگ

بهترین هتل های سن پترزبورگ را بشناسید

معرفی بهترین هتل های سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ مهم ترین و بزرگ ترین شهر روسیه بعد از مسکو است. این شهر از مقاصد گردشگری بسیاری از گردشگران از تمام دنیا است. به همین علت، هتل های زیادی در این شهر وجود دارد. هتل های این شهر از بهترین هتل های اروپا هستند. برای شناخت بهترین هتل های سن پترزبورگ با ما باشید.

گردشگرانی که قصد سفر به شهر سن پترزبورگ را دارند، باید پیش از سفر در مورد هتل های این شهر اطلاعات لازم را به دست آورند. در ادامه هتل های سن پترزبورگ معرفی شده اند.

 

هتل تالئون ایمپریال یکی از هتل های سن پترزبورگ

هتل تالئون ایمپریال از مجلل ترین هتل های شهر است. این هتل امکانات بسیاری را در خود دارد. این هتل 5 ستاره به رستوران، کافه، استخر و سونا، حمام، مرکز پزشکی، فروشگاه، سالن ورزشی و اینترنت مجهز است. یک سالن همایش نیز برای افرادی که به سفر تجاری و کاری می روند فراهم شده است.

 

هتل گلدن گاردن بوتیک

هتل گلدن گاردن بوتیک از هتل های 5 ستاره و مجلل این شهر است. با توجه به 5 ستاره بودن این هتل امکانات بسیار خوبی برای مهمان های خود دارد. استخر و سونا، کافه و رستوران، سالن ورزشی، ماساژ، حمام، اینترنت، سالن بازی و فروشگاه های زنجیره ای برای آرامش خاطر بیشتر مهمان ها به بهترین نحو در این هتل فراهم شده اند. خوردن غذاهای روسی و اروپایی در رستوران این هتل را نباید از دست داد.

 

هتل های سن پترزبورگ

 

هتل هالیدی

هتل هالیدی 4 ستاره است و کیفیت خوبی نیز دارد. رستوران، کافه، حمام، استخر و سونا و اینترنت و سیستم سرمایشی و گرمایشی از امکانات این هتل هستند. ساختمان هتل هالیدی از زیبایی خاصی برخوردار است. مهمانان نه تنها می توانند با قیمت مناسب از اتاق های هتل لذت ببرند، بلکه برای خرید نیز فروشگاه های زنجیره ای هتل در دسترسشان است.

 

هتل رویال آنتاریس

هتل رویال آنتاریس از هتل های 4 ستاره سن پترزبورگ است. وجود رستوران، کافه، سونا، حمام و سیستم گرمایشی و سرمایشی و سالن ورزشی موجبات راحتی مهمانان را فراهم می کنند. رستوران این هتل غذاهای روسی خوش مزه با طعمی به یاد ماندنی به مهمانان می دهند.

 

هتل ایزهورا

هتل ایزهورا نیز از هتل های سن پترزبورگ و 3 ستاره است. ممکن است نمای ساختمان هتل که بسیار عادی است، مهمانان را دچار اشتباه کند. اما این هتل همه امکانات رفاهی لازم را برای برقراری آرامش را دارد. رستوران، کافه، استخر و سالن بازی و اینترنت و فروشگاه از دیگر امکانات این هتل هستند. اگر شمارش ستاره های هتل مهم نباشد، این هتل گزینه خوبی برای گردشگران خواهد بود.

 

هتل کورینتیا

هتل کورینتیا از هتل های 5 ستاره و لوکس این شهر است. نمای ساختمان این هتل از دور بی شباهت به کاخ های سلطنتی نیست. رستوران، کافه، استخر، فروشگاه، سالن ماساژ، حمام و اینترنت برای برقراری آرامش مسافران هستند. این هتل ارزان نیست، اما امکانات رفاهی خوبی را برای گردشگران فراهم می کند.

 

هتل های سن پترزبورگ

 

هتل ارمیتاج

هتل ارمیتاج از هتل های 4 ستاره شهر است. از امکانات این هتل می توان به داشتن کافه و رستوران، سونا و استخر، سالن ورزشی و فروشگاه و برای آن ها که اهل کار هستند سالن کنفرانس و اینترنت اشاره کرد. این هتل از قیمت مناسبی برای گردشگران برخوردار است.

 

هتل پاشکا

هتل پاشکا از ارزان ترین هتل های این شهر است. این هتل 3 ستاره در نزدیکی مراکز خرید و مکان های دیدنی شهر واقع شده است. علاوه بر این ها، داشتن اتاق های تمیز و شیک و ساده نیز آن را برای انتخاب گردشگران مناسب تر کرده است. البته رفتار محترمانه کارکنان این هتل را نیز نمی توان نادیده گرفت. در رستوران این هتل انواع غذاهای روسی و اروپایی سرو می شود.

در این متن بهترین هتل های شهر سن پترزبورگ برای آن ها که قصد سفر به این شهر دارند معرفی شد. همان طور که مشاهده کردید بسیاری از هتل ها امکانات خوبی برای سفرهای تجاری فراهم دیده اند.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران