رستوران های ایرانی در کلن

لیست رستوران های ایرانی در کلن

رستوران های ایرانی در کلن

برای خوردن یک غذای ایرانی لذیذ در شهر کلن آلمان، شناخت بهترین رستوران های ایرانی در کلن می تواند شما را کمک کند. رستوران های ایرانیمتعدد می باشند که در این میان می توان به رستوران های صدف، البرز، زرتشت، نایب، انار، پارس، کلبه، نیروان، آپادانا،  سفره خانه حافظ و غیره اشاره نمود. در این میان سعی داریم برخی از رستوران های ایرانی را در شهر کلن به شما معرفی کرده تا با شناخت بهتری آن ها را انتخاب نموده و ساعاتی خوش را در این مکان ها بگذرانید.

بلیط ماهان 

رستوران صدف از رستوران های ایرانی در کلن

یکی از بهترین ها رستوران صدف می باشد. یکی از غذاهای معروف این رستوران که در زمره دوست داشتنی ترین رستوران های ایرانی در کلن محسوب می شود، کوبیده است که زبانزد عام و خاص می باشد. دلیل محبوبیت این غذا در میان مشتریان به ویژه مشتریان خارجی استفاده از ادویه های مطبوع برای طعم دار کردن گوشت می باشد. بنابراین بسیاری از مشتریان به دلیل بوی مطبوع گوشت مصرف شده در غذاهای این رستوران به ویژه کوبیده، آن را مکانی مورد علاقه برای گذراندن ساعاتی خوش به جهت صرف غذایی دلچسب و لذیذ می دانند.

علاوه بر این فضای گرم و خانوادگی حاکم بر این رستوران در کنار موسیقی های ایرانی و سنتی نواخته شده در آن، برای مشتریان بسیار لذت بخش می باشد.  نه تنها کیفیت غذا در رستوران صدف مورد پسند مشتریان واقع شده است بلکه رفتار کارکنان و پرسنل این رستوران نیز بسیار دوستانه، مودبانه و خوشایند می باشد. غذای پیشنهادی ما به شما در رستوران صدف، کباب ویژه صدف و جوجه کباب می باشد.

رستوران صدف

معرفی رستوران البرز از رستوران های ایرانی در کلن

قبل از هر چیز لازم است بدانید دکوراسیون این رستوران آن را در وهله اول مکانی جذاب برای مشتریان جلوه می دهد، استفاده از فضای باز و چیدن میز و صندلی ها در فضای بیرون و در کنار پارک، از جمله اموری است که این رستوران را به مکانی شیک و جذاب برای مشتریان مبدل کرده است. علاوه بر پخت غذاهای اصیل ایرانی از قبیل قورمه سبزی و خورشت فسنجان، جوجه کباب و همچنین چنجه کباب ؛همراه بودن غذاها با نان ایرانی و سالاد شیرازی برای مشتریان بسیار خوشایند و به یادماندنی می باشد. هر چند که کباب سلطانی طبخ شده نیز در این رستوران که در زمره بهترین رستوران های ایرانی در کلن می باشد، بسیار مورد پسند مشتریان است. علاوه بر این موارد، گفتنی است که قیمت مناسب در این رستوران سبب شده تا آن را به عنوان یکی از ارزان ترین ها بشناسند.

رستوران البرز

رستوران پینوکیو 

از دیگر رستوران های ایرانی، رستوران پینوکیو است. میرزا قاسمی، کشک بادمجان، ماست موسیر و ماست و خیار این رستوران از جمله موارد دوست داشتنی برای مشتریان می باشد. علاوه بر این نان خانگی و محلی ایرانی به همراه پنیر و سبزیجات یکی دیگر از موارد خوش طعم و لذیذ برای مشتریان خواهد بود. قورمه سبزی، قیمه، خورشت کرفس و خورشت فسنجان از جمله غذاهای اصیل ایرانی است که در این رستوران سرو می شود. فضای رستوران پینوکیو برای مشتریان بسیار دوستانه بوده و عمده رضایت آن ها از نحوه برخورد پرسنل این رستوران می باشد.

 رستوران های ایرانی در کلن

رستوران زرتشت به عنوان یکی از سنتی ترین رستوران های ایرانی در کلن

تفاوتی که در رستوران زرتشت، یکی از جذاب ترین ها به چشم می آید؛ استفاده از ظروف و اشیاء قدیمی در رستوران می باشد. سالن پذیرایی این رستوران بسیار دوست داشتنی بوده و فضای گرم و دوستانه را برای مشتریان ایجاد می کند. از جمله غذاهای معروف در رستوران زرتشت، بره کباب است که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است. از دیگر خدمات خوب ارائه شده در این رستوران که یکی از رستوران های ایرانی می باشد، ارائه خدمات بی کم و کاست به مشتریان می باشد.

 رستوران های ایرانی در کلن

رستوران نایب 

یکی دیگر از غذاخوری ها که می خواهیم در این بخش معرفی کنیم، رستوران نایب می باشد. کیفیت بالای غذاهای عرضه شده در این رستوران به ویژه کباب کوبیده آن، سبب شده تا بسیاری از مشتریان این مکان را برای خوردن یک غذای ناب ایرانی انتخاب کنند. اگر به رستوران نایب در کلن رفتید حتماً طعم لذیذ کوبیده را در این مکان تجربه کنید چرا که کباب نایب ترکیب بسیار خوبی از بهترین گوشت ها را  دارد که طعمی خوشایند داشته و بسیار نرم و تازه است.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران