بهترین کافه های استانبول و معرفی آن

بهترین کافه های استانبول

بهترین کافه های استانبول

بهترین کافه های استانبول را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این کافی شاپ های استانبول در بخش های مختلف این شهر قرار گرفته اند و می توانید بهترین قهوه ترک را در این کافه ها میل نمایید. برخی چندین سال در حال فعالیت هستند و برخی از آنها تازه تاسیس هستند واز این میان می توانید بهترین کافه را برای نوشیدن قهوه ترک انتخاب نمایید.

قهوه ترک استانبول

استانبول یکی از شهرهایی است که می توانید بهترین قهوه ترک ها را در کافه های این شهر میل نمایید و بی شک طعم به یاد ماندنی قهوه های آن فراموش نشدنی خواهد بود. قهوه ترک هایی که در بهترین کافه های استانبول عرضه می شوند در داخل ظرف های کوچکی به نام جذوه عرضه می شوند و این ظرف ها به مشهوریت هرچه تمام تر قهوه ترک های استانبول افزوده است.

دسته های این ظرف ها بلند بوده و این امر به دلیل جنس فولادی آن می باشد که حرارت به دست شما نرسد. بسیاری از مردم استانبول هر روز قهوه می نوشند و نوشیدن قهوه ترک در فرهنگ استانبولی ها قرار دارد. بسیاری از ساکنان استانبول کافه ها را برای نوشیدن قهوه حتی برای مراسم ازدواج رزرو می نمایند و قهوه ترک جایگاه ویژه ای در مراسمات مردم این شهر دارد.

قیمت تور استانبول

به دلیل مناسب بودن قیمت تور استانبول بسیاری تمایل به این سفر دارند و مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در بهترین کافه های استانبول به همراه قهوه راحت الحلقوم نیز قرار می دهند که طعم لذیذ تری به قهوه خواهد بخشید. قبل از سفر به استانبول بهتر است با بهترین کافه های استانبول آشنایی داشته باشید تا بتوانید بهترین مرکز را برای خرید قهوه ترک انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی برخی از بهترین های کافه اشاره کرده ایم تا در این شهر دچار سردرگمی نشوید

ماندا باتماز از جمله بهترین کافه های استانبول

یکی از معروف ترین کافه ها را می توان ماندا باتماز دانست که این کافه به دلیل عرضه بهترین و باکیفیت ترین قهوه ترک ها مشهوریت بسیاری در میان مردم استانبول و حتی گردشگران پیدا کرده است. این کافه در خیابان تکسیم استانبول که یکی از جاذبه های دیدنی این شهر می باشد قرار گرفته است و تاسیس آن به سال 1967 بر می گردد.

کافه اوستا

در این کافه اوستا کمال قهوه درست می کند و یکی از دلایل مشهوریت این کافه را می توان وجود اوستا کمال دانست. کافه ماندا باتماز فضای کوچکی دارد و به همین دلیل امکان نشستن به مدت طولانی در آن وجود نخواهد داشت و در هنگام سفارش تنها کافی است که به اوستا کمال بگویید قهوه را چگونه می نوشید و چه طعمی از قهوه انتظار دارید تا بتوانید قهوه را دقیقا با آن ویژگی ها تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که در روزهایی که هوا خوب است میزهایی در خارج از مغازه قرار می دهند که می توانید از نوشیدن یک قهوه ترک خوش طعم، در فضای آزاد لذت ببرید.

ماندا باتماز از بهترین کافه های استانبول
کافه سارک قهوه سی

یکی دیگر از بهترین کافه های استانبول را می توان سارک قهوه سی دانست که در این کافه می توانید نوشیدنی ترین قهوه ها را سرو نمایید. این کافه در تهیه قهوه ترک بیش از 60 سال سابقه داشته و در محل تاریخی استانبول یعنی بازار بزرگ قرار گرفته است. پس از یک گشت و گذار طولانی در بازار بزرگ استانبول بی شک نوشیدن قهوه می تواند خستگی را از تنتان به در کند و به همین دلیل نوشیدن قهوه ترک در این کافه را از دست ندهید و حتما سری هم به سارک قهوه سی بزنید.

این کافه کاملا شکل قدیمی و باستانی خود را حفظ کرده و صاحب کافه تلاش کرده که این مرکز شکل اولیه خود را از دست ندهد و به همین دلیل بازسازی های آن به گونه ای بوده است که مشتریان با آمدن به این کافه حس مدرنیته نداشته باشند و از بافت قدیمی فضا لذت ببرند.زمانی که کشیدن سیگار در کافه ها مجاز بود مردم بسیاری در این کافه سیگار می کشیدند و هنوز هم می توانید دیوار های سیاهی را در این کافه مشاهده کنید که نشان دهنده دود سیگار فراوان در آن می باشد. قهوه های عرضه شده در این کافه با اینکه در حد بهترین کافه های استانبول نخواهند بود اما می تواند انتخابی مناسب برای رفع خستگی باشد.

[cn-suggest-posts sts=”بهترین سوغاتی های استانبول” stl=”https://deltaban.com/best-souvenirs-istanbul/” sbs=”تور استانبول” sbl=”https://deltaban.com/istanbul-tour-asked-questions/”]

کافه سارک قهوه سی
کافه عثمانلی

یکی از بهترین کافه های استانبول را می توان عثمانلی دانست که این کافه به دلیل مرغوبیت و طعم خوش قهوه ترک هایش توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. آن کافه در تپه شاملیکا واقع شده است و این تپه می تواند نمای زیبایی از دریایی سیاه را به تصویر بکشد و علاوه بر امتحان یک قهوه خوش طعم و نوشیدنی می توانید از فضا نیز لذت ببرید.

در وسط این کافه یک فواره بزرگ تعبیه شده که به زیبایی هرچه تمام تر فضا افزوده است البته فضای کافه بسیار کوچک بوده و تنها می توانید یک نوشیدنی خوش طعم را امتحان کرده و محل را ترک نمایید چرا که زمانی برای نشستن و استراحت کردن وجود نخواهد داشت.

در اطراف فواره می توانید فرش های عثمانی و صندلی های از جنس مخمل را مشاهده نمایید که فضایی لوکس و زیبا پدید آورده اند. در این کافه برنامه هایی به نام هورون نیز اجرا می شود که نباید تماشای این برنامه ها را از دست بدهید. این کافه از جمله کافه های ساحلی استانبول نیز به شمار می رود و نوشیدن قهوه ترک در این کافه را در تور استانبول نباید از دست بدهید.

کافه عثمانلی
تاریحی  از بهترین کافه های استانبول

یکی دیگر از بهترین کافه استانبول را می توان تاریحی دانست که این کافه در خیابان بغداد قرار گرفته و از محبوبیت بسیاری در میان مردم استانبول برخوردار می باشد. علاوه بر نوشیدن یک قهوه ترک لذیذ حتما شیرینی های این کافه را نیز امتحان کنید چرا که شیرینی های کافه تاریحی به دلیل طعم لذیذی که دارند شهرت بسیاری در میان مردم استانبول و گردشگران پیدا کرده اند.

افرادی که در این کافه مشغول به کار هستند نسل اندر نسل به این کار مشغول بوده اند و به همین دلیل بهترین و نوشیدنی ترین قهوه ها را عرضه خواهند نمود. ظرف های این کافه نیز بسیار خاص بوده و با نوشیدن یک قهوه کف دار جان تازه ای خواهید گرفت. از جمله مواردی که سبب قرار گرفتن نام تاریحی در میان کافه های معروف استانبول شده می توان به قیمت پایین قهوه در آن اشاره نمود.

 

تاریحی  از بهترین کافه های استانبول
اوکالی 

یکی دیگر از کافه های خوب استانبول را می توان اوکالی دانست که این کافه به دلیل عرضه بهترین و باکیفیت ترین قهوه ترک ها در میان مردم و گردشگران محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. این کافه از جمله کافه های محلی استانبول به شمار می رود و دلیل قرار گرفتن نام آن در میان لیست بهترینها، ارائه قهوه هایی است که کیفیت بالایی دارند همچنین در این رستوران دسر های متنوعی را می توانید خریداری نمایید که به لذیذ تر شدن قهوه خواهد افزود.

فضای کافه

فضای دل انگیز کافه نیز از جمله مواردی است که توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود. فضای بین صندلی های این کافه کم می باشد و به دلیل شلوغی این کافه امکان نشستن به مدت طولانی در این کافه وجود نخواهد داشت. کارکنان این کافه می توانند با صبر و بردباری بالایی که دارند منو کافه را به شما ارائه نمایند تا بتوانید محصول مود نظر خود را از این میان انتخاب نمایید.

[cn-suggest-posts sts=” با انواع غذاهای خیابانی استانبول آشنا شویم” stl=”https://deltaban.com/istanbul-street-foods/” sbs=”رزرو هتل | رزرو آنلاین هتل” sbl=”https://deltaban.com/hotel-reservation/”]

اوکالی از جمله بهترین کافه های استانبول

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران