رستوران های بوداپست

آشنایی با بهترین رستوران های بوداپست

رستوران های شهر بوداپست

کدام رستوران های بوداپست برای غذا خوردن بهتر است؟ این سوال ممکن است برای بسیاری از افرادی که قصد سفر به بوداپست را دارند پیش آمده باشد. در این مطلب دلتابان قصد دارد بهترین رستوران های شهر بوداپست را به شما معرفی کند تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

 

رستوران Kispiac Bistro از رستوران های شهر بوداپست

رستوران Kispiac Bistro بیشتر شبیه به یک خانه است، در این رستوران تنها 20 صندلی وجود دارد که باعث شده است یک محیط خانوادگی در آن شکل بگیرد. مردم محلی و گردشگران این رستوران را به دلیل دارا بودن قیمت های مناسب نسبت به سایر رستوران های بوداپست ترجیح می دهند.

 رستوران های بوداپست

 

رستوران روی آب کروز

اگر به دنبال یک محیط آرام برای صرف شام در شهر بوداپست می گردید این رستوران به شما توصیه می شود، با شروع صرف شام در این رستوران موزیک زنده ای برای شما پخش می شود که فضای رویایی را برای شما به ارمغان می آورد. این رستوران را می توان یکی از رویایی ترین رستوران های بوداپست دانست. در این رستوران می توانید به راحتی ساحل را در شب مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

 

Danube Cruise

 

رستوران Danube Cruise از زیباترین رستوران های شهر بوداپست

با رفتن به این رستوران می توانید چهره های بسیار جذابی را در آن مشاهده کنید، در این رستوران می توانید شهر بوداپست را به راحتی مشاهده کنید که تمامی چراغ هایش روشن است. این رستوران در میان سایر رستوران های بوداپست به عنوان یکی از زیباترین رستوران ها شناخته می شود. موسیقی زنده ای که در این رستوران اجرا می شود باعث شده است که فضایی فوق العاده آرام در این رستوران حاکم باشد که بتوانید نهایت لذت را از صرف وعده شام خود در این رستوران ببرید.

 

 رستوران های بوداپست

 

رستوران Belvarosi Disznotoros

Belvarosi Disznotoros یک رستوران و کافه تریا می باشد که می توانید انواع غذاهای گوشتی را در آن سفارش دهید، این رستوران یکی از بهترین رستوران های بوداپست برای گوشتخواران می باشد. مردم محلی شهر بوداپست علاقه بسیار زیادی به این رستوران دارند، در این رستوران انواع مختلف سوسیس ها به همراه سس های بسیار خوشمزه و خوشرنگ و دسر سیب زمینی فوق العاده مخصوص که در میان رستوران های بوداپست بسیار معروف است سرو می شود.

 

Plehcsarda

 

Plehcsarda از محبوب ترین رستوران های بوداپست

اگر دوست دارید غذای زیاد به قیمت کم دریافت کنید این رستوران می تواند یکی از بهترین گزینه های شما در میان سایر رستوران های بوداپست باشد، کارکنان این رستوران غذا را برای یک نفر سرو می کنند ولی با دیدن غذا متوجه می شوید که این غذا برای 2 نفر نیز کافی می باشد. غذاهای این رستوران غذاهایی کاملا سنتی هستند که بیشتر مورد علاقه محلی های این شهر هستند. شما با انتخاب این رستوران می توانید با قیمت 2 غذا برای 4 نفر غذا بگیرید.

 

 رستوران های بوداپست

 

رستوران Lecso Magyaros Gyorsetterem

این رستوران یکی از جالب ترین رستوران های بوداپست است که شب ها تبدیل به یک پاتوق برای افراد محلی این شهر می شود. وعده های ناهار و شام به صورت دائمی در این رستوران صرف می شود که بیشتر این غذاها غذاهای محلی و سنتی شهر بوداپست است، از جمله غذاهای فوق العاده ای که در این رستوران سرو می شود می توان به گولاش و پاپریکا اشاره کرد. این رستوران یکی از بهترین گزینه ها در میان رستوران های بوداپست برای گذراندن یک شب فوق العاده می باشد.

 

رستوران Fakanal از معروف ترین رستوران های بوداپست

این رستوران در طبقه دوم بازار مرکزی واقع شده است، به همین علت است که شما زمانی که از بازار مرکزی شهر بوداپست دیدن می کنید می توانید از غذاهای فوق العاده این رستوران نیز استفاده کنید. بیشتر غذاهایی که در این رستوران سرو می شود از گوشت گاو تهیه شده اند، به همین علت محل مناسبی برای صرف غذا برای مسلمانان و توریست های ایرانی است. محیط این رستوران یک محیط فوق العاده شاد و جالب است از سفره های قرمز و شطرنجی بر روی میزها استفاده شده است و همینطور در این رستوران نوازندگان رومینگ نیز هستند که برای شما موسیقی زنده اجرا می کنند.

 

رستوران های شهر بوداپست

 

Pesti Diszno از بهترین رستوران بوداپست

این رستوران در مرکز شهر بوداپست واقع شده است و دارای منوهای متنوعی است، غذاهایی که در این رستوران می توانید سفارش دهید شامل غذاهایی است که از گوشت خوک و سیب زمینی درست شده اند و فوق العاده خوشمزه هستند. سالادهایی که در رستوران Pesti Diszno سرو می شوند معمولا از کلم پیچ، نارگیل و سیب زمینی درست شده اند که می توانند یک سالاد و پیش غذای فوق العاده برای شما باشند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران