بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول کجاست

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول کجاست؟

فهرست مطالب

استانبول

بهترین منطقه برای رزرو هتل در استانبول، محله های کاراکوی، سلطان احمد، بی اوغلو، گالاتا و بازار بزرگ می باشد. از نظر تاریخی، استانبول یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است. استانبول مابین دو قاره اروپا و آسیا قرار گرفته است. این شهر بزرگ، شرق و غرب جهان را به هم وصل می کند. استانبول تاریخ غنی و متنوعی دارد و بر تمدن های بسیاری مانند یونان، رومانی و عثمانی تاثیر گذاشته است. اهمیت تاریخی استانبول در معماری، سبک غذا و نمای شهر به وضوح دیده می شود اما در سفر به استانبول در کجا بمانیم؟ استانبول شهری بزرگ است و برخی محله های این شهر جزء بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول می باشد.

با ماندن در بهترین منطقه استانبول می توانید زمان و هزینه ها را بهتر مدیریت کنید. زیرا بیشتر چیزهایی که دوست دارید، در نزدیکیتان هستند. مکان هایی با آثار تاریخی و فرهنگی، بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول است.
همچنین بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول، محله هایی همراه با بازار و فروشگاه های متنوع است. یا اگر دوست دارید نزدیک کلوب ها و رستوران ها باشید، با ما همراه باشید تا بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول را به شما معرفی کنیم.

مروری کوتاه درباره بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

1-برای اولین بار در کجای استانبول بمانیم؟ سلطان احمد Sultanahmet
2-بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول با بودجه مناسب کجاست؟ بی اوغلو Beyoglu
3-بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول برای گذراندن زندگی های شبانه کجاست؟ گالاتا Galata
4-جالب ترین مکان برای اقامت در استانبول کجاست؟ کاراکوی Karakoy
5-بهترین منطقه استانبول برای خانواده ها کجاست؟ بازار بزرگ Grand Bazaar

[cn-suggest-posts sts=”پارک مینیاتورک شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/miniatur-park/” sbs=”بلیط هواپیما استانبول” sbl=”https://deltaban.com/flights/istanbul-airline-ticket/”]

1-محله سلطان احمد بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول، محله سلطان احمد معروف به قلب تاریخ و فرهنگ استانبول می باشد. سلطان احمد از قدیمی ترین منطقه های شهر است. اگر برای اولین بار به استانبول سفر کرده اید، محله سلطان احمد بهترین منطقه برای رزرو هتل ارزان در استانبول می باشد. از جذابیت های این منطقه می توان کلیسای ایاصوفیه، مسجد آبی یا مسجد سلطان احمد، صنایع دستی یونانی، رومانی و عثمانی، غذاهای خوشمزه رومانی و عثمانی در رستوران Pandeli، بازدید از قدیمی ترین میخانه استانبول به نام BalikciSabahattin، و خیلی آثار قدیمی دیگر با معماری های خاص را می توان نام برد.

بهترین منطقه های استانبول در محله سلطان احمد، Cheers Hostel و Basileus Hotel Istanbul می باشد. Cheers Hostel هتلی با قیمت مناسب در مرکز منطقه قرار دارد. کمتر از یک دقیقه طول می کشد تا از آثار تاریخی و فرهنگی سلطان احمد لذت ببرید. Basileus هتلی سه ستاره از ارزشمندترین مکان ها و بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول است و در مرکز محله سلطان احمد واقع شده است. این هتل دید زیبایی از کلیسای ایاصوفیه و مسجد آبی دارد.

محله سلطان احمد
2-محله بی اوغلو بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

ناحیه بی اوغلو در شمال منطقه سلطان احمد واقع شده و جزء یکی از زیباترین محله هاست. محله بی اوغلو با روح ترین و جالب توجه ترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول می باشد. محبوب ترین خیابان استانبول، استقلال در این منطقه قرار دارد. هر روزه تعداد زیادی مردم بومی و گردشگر برای پیاده روی به خیابان استقلال می روند.میدان تقسیم از معروف ترین و گرانبهاترین مکان های استانبول همراه با معماری های زیبا، رستوران های مدرن در این منطقه واقع شده است. محله بی اوغلو با زیباترین جاذبه های خود، بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول می باشد. این محل گزینه اقامتی خوبی برای انواع متنوعی از گردشگران با تیپ و بودجه های مالی متفاوت است. انواع مختلفی از اقامتگاه ها از خوابگاه گرفته تا هتل های گران قیمت در این منطقه یافت می شوند

از جذابیت های منطقه ای بی اوغلو میتوان برج گالاتا، رستوران معروف کبابی CanimCigerim (غذا های دیگری هم در این رستوران موجود است)، موزه نقاشی و مجسمه(بازدید رایگان از دوشنبه تا یکشنبه)، گشت و گذار با ترن های قدیمی و قرمز، بازدید از کارهای هنری مدرن استانبول، پیاده روی در خیابان استقلال و غیره را نام برد. بی اوغلو بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول است و از بهترین هتل های این ناحیه، Jumba Hostel و Villa Pera Suite Hotel می باشند. Jumba مهمانپذیر و خوابگاهی مناسب برای گردشگرانی که دنبال مکانی با هزینه مناسب هستند، می باشد.

Jumba مکانی شیک، تمیز و مدرن است. سوئیت هتل Villa Pera، هتلی 4 ستاره با قیمت های خیلی مناسب پذیرای مهمانان و گردشگران می باشد. این هتل در مرکز بی اوغلو قرار دارد. با پیاده روی کوتاهی به جاده استقلال و میدان تقسیم خواهید رسید. رستوران های زیادی در اطراف هتل وجود دارد.

محله بی اوغلو

3-محله گالاتا جایی برای زندگی شبانه 

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول، محله گالاتا می باشد. گالاتا در شمال Golden Horn قرار گرفته است و قسمتی از منطقه بی اوغلو است. گالاتا حس و خصیصه های متفاوتی دارد. این محله همراه با خیابان های سنگ فرش و ساختمان های نئوکلاسیک از قدیمی ترین مناطق شهر است. در سال های اخیر، گالاتا به یکی از جالب توجه ترین مکان های شهر تبدیل شده است.

پرجنب و جوش ترین زندگی های شبانه استانبول، در این محله یافت می شود. برای آن دسته از گردشگرانی که دنبال سرگرمی و شب های پرجنب و جوش هستند، این منطقه مکان ایده آلی می باشد.از بهترین هتل های استانبول در گالاتا می توان Galata West Hostel و Happy Homes Galataparts را نام برد. هتل Galata West در مرکز گالاتا و در نزدیکی رستوران هاست. با کمی پیاده روی از سمت هتل می توانید از جذابیت های داخل شهر بازدید کنید. اقامتگاه Happy Homes Galatapart به تازگی مرمت شده و شامل 10 عدد اتاق است.هر اتاق با همراه با امکانات مناسب و دکوراسیون مدرن می باشد. انواع رستوران ،درست جلوی در هتل وجود دارد. با پیاده روی کوتاهی می توانید سریعا به محله های سلطان احمد، کاراکوی و بازار بزرگ برسید.

محله گالاتا

4-محله کاراکوی بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول محله کاراکوی را می توان نام برد. کاراکوی ناحیه ای کوچک و در ورودی Golden Horn واقع شده است. کاراکوی از مهمترین قسمت های شهر است ولی به مدت چند دهه از کیفیت آن کاسته شده بود. در اواخر دهه 2010، تعداد زیادی کافه و بوتیک مدرن در ساختمان های قدیمی و خالی تاسیس شد. هم اکنون کاراکوی از مد روز ترین محله های استانبول است. در این منطقه تعداد زیادی رستوران و فروشگاه های مدرن وجود دارد. ترکیب جذابیت های مدرن کاراکوی با تاریخ و فرهنگ قدیمی، آن را به مکانی جالب توجه در استانبول تبدیل کرده است.

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول، محله کاراکوی می باشد. از بهترین هتل های استانبول در کاراکوی می توان Cheers port House و Portus Hotel را نام برد. مهمانپذیر Cheers port یک ساختمان مدرن و هنری است و در مرکز کاراکوی قرار دارد. این هتل دارای 10 اتاق بوده و امکانات خصوصی و گروهی در اختیار گردشگران قرار می دهد. مهمانپذیر Cheers Port در نزدیکی مدرن ترین مراکز خرید و جذابیت های توریستی کاراکوی می باشد. هتل Portus از بهترین و مدرن ترین هتل های کاراکوی است. این هتل همچنین در مرکز شهر و نزدیک به رستوران ها، مراکز خرید و بارهاست.

محله کاراکوی بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

[cn-suggest-posts sts=”موزه کاریه استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-chora-museum/” sbs=”پرواز ترکیش” sbl=”https://deltaban.com/turkish-airlines/”]

5-بازار بزرگ بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول،  منطقه بازار بزرگ استانبول است که مکانی مناسب برای اقامت خانواده هاست. بازار بزرگ محله ای پر جنب و جوش و رنگارنگ در مرکز استانبول واقع شده است. این محله در نزدیکی بازار های بزرگ و قدیمی ساخته شده است. در بازار بزرگ استانبول فروشگاه ها، بوتیک ها و دست فروش های فراوانی وجود دارد. محیط منطقه پوشیده از بناهای تاریخی، فرهنگی و مذهبی است. بازار بزرگ بهترین مکان برای اقامت خانواده ها می باشد و در قسمت غربی محله سلطان احمد قرار دارد. با کمی پیاده روی می توانید از جذابیت های شهر چون کلیسای ایاصوفیه و مسجد سلطان احمد و غیره لذت ببرید. اگر دوست دارید واقعا رنگ و بوی استانبول را از نزدیک ببینید این مکان جای مناسبی برای اقامت است. بازار بزرگ بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول می باشد.

از هتل های خوب این منطقه می توان Second Home Hostel و Divan-I Ali را نام برد. Second Home از نزدیکترین مهمانپذیرها به بازار بزرگ است. این مکان در مرز محله سلطان احمد واقع شده است. بنابراین می توانید از جذابیت های هر دو محله بهره مند شوید. Divan-I Ali هتلی 4 ستاره در منطقه بازار بزرگ قرار گرفته است. این هتل به اکثر جذابیت های شهری استانبول نزدیک می باشد. هتل دیوان علی تازه مرمت شده و 32 اتاق دارد. با اقامت کردن در هتلی راحت و لوکس از زیبایی های بازار بزرگ لذت خواهید برد.

بازار بزرگ بهترین منطقه برای گرفتن هتل در استانبول

نظرات کاربران