سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

بررسی سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

شهر بزرگ و پرجمعیت بارسلونا دارای سیستم حمل و نقل عمومی بسیار خوبی می باشد. سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا گزینه های بسیار زیاد و متنوعی را در اختیار گردشگران و توریست های این شهر قرار می دهد. این سیستم به مهمانان این شهر اجازه می دهد تا از چشم اندازهای مختلفی بازدید کنند. سیستم حمل و نقل  خدمات عالی برای شهروندان ارائه می دهند تا همه بتوانند به راحتی به گوشه و کنار شهر رفت و آمد کنند. با سیستم حمل و نقل می توان از تمامی شهر با کمترین هزینه بازدید کرد.

 

 سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

 

سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

سیستم حمل و نقل عمومی خدمات عالی و منحصر به فردی را برای تمامی مسافرین و گردشگران این شهر ارائه می دهد. شهر بارسلونا شهر بزرگی است و دارای یک سیستم عمومی پیشرفته و بسیار سریع می باشد. متروها و اتوبوس ها سرعت بسیار زیادی دارند و تا پاسی از شب به خدمات رسانی خود ادامه می دهند. علاوه بر اینها ماشین های کابلی بسیار زیاد، راه آهن ها، راه آهن های کابلی و قطارهای محلی نیز بهترین فرصت سفر در شهر را فراهم می کنند. با وجود اینکه بارسلونا دامنه گسترده ای از سیستم حمل و نقل عمومی دارد اما تا به امروز این سیستم ها راحت، آسان و مناسب می باشند.

 سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

 

متروها در سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

سیستم حمل و نقل عمومی بسیار مجهز و پیشرفته است و در میان آنها شبکه مترو بسیار خوب و عالی است. متروها در این مکان بسیار خوب هستند و قطارها با سرعت زیادی حرکت می کنند. پس با وجود اینها اصلا هیچ نیازی به نگرانی درباره برنامه ساعات حرکت نباشید. در شهر بارسلونا بیشتر جاذبه ها در چند قدمی مترو قرار دارند. اگر استثنائا مترو در نزدیکی بناها و جاذبه هایی وجود نداشته باشد، این کمبود به وسیله واگن های برقی پر می شود. اگر مسیر خاصی را در نظر دارید و آدرس را می دانید می توانید لاین مورد نظر خود را انتخاب کنید و از مسیر درست به راه خود ادامه دهید. این سیستم حمل و نقل عمومی هزینه کمتری دارد و در مدت زمان کمی مسافرین را به مقصد می رساند.

 سیستم حمل و نقل عمومی بارسلونا

 

اتوبوس های بارسلونا

در صورتی که نمی خواهید از سیستم متروها استفاده کنید گزینه دیگری به نام اتوبوس ها برای انتخاب وجود دارند. اتوبوس ها به قسمت های مختلفی از شهر دسترسی دارند و مسافرین می توانند در مسیر از چشم اندازهای زیبای شهر بازدید کنند. ساعات فعالیت هر ایستگاه فرق می کند و در هر ایستگاه یک تابلوی زمانی را خواهید دید که ساعت ورود و خروج اتوبوس ها را نشان می دهد. این سیستم  بسیار راحت است. اتوبوس های بارسلونا نیمه شب ها خدمات رسانی ندارند.

taxi

 

تاکسی های بارسلونا

تاکسی ها یکی دیگر از سیستم حمل و نقل هستند. این سیستم حمل و نقل عمومی یک جایگزین بسیار سریع و مناسب برای اتوبوس ها و متروها می باشد. تاکسی ها در تمامی ساعات شبانه روز فعالیت می کنند و به مسافرین خدمات می رسانند. این سیستم شب ها نیز فعالیت می کند. اما جالب است بدانید که هزینه تاکسی ها به نسبت سایر سیستم حمل و نقل  گران تر است و مسافرین باید پول بیشتری را پرداخت کنند. تاکسی ها در این شهر با رنگ های مشکی و زرد مشخص هستند و یک چراغ سبز بر روی سقف خود دارند. برای سوار شدن باید دست تکان بدهید تا تاکسی توقف کند.

 
بلیط ها برای سیستم حمل و نقل

در هر ایستگاه مترو می توانید بلیط ها را از دستگاه ها و یا باجه های بلیط فروشی تهیه کنید. این دستگاه ها می توانند به زبان انگلیسی نیز کار کنند. در اتوبوس ها امکان خرید بلیط از راننده نیز وجود دارد اما هزینه این بلیط ها کمی بیشتر است. بلیط هایی را که برای اتوبوس ها می خرید، می توانید برای سایر اتوبوس ها استفاده کنید اما این بلیط ها را نمی توان برای مترو استفاده کرد. حمل و نقل عمومی دسترسی بسیار خوبی به فرودگاه نیز دارند و به راحتی مسافرین می توانند از آنها استفاده کنند.

بارسلونا دارای جاذبه ها و مکان های تاریخی بسیار زیادی می باشد که جذابیت بسیار زیادی برای گردشگران دارند. در سایت گردشگری دلتابان می توانید با رستوران ها، کافه ها و انواعی از جاذبه های تاریخی شهر آشنا شوید که خاطراتی بیاد ماندنی از سفر به بارسلونا را برای بازدیدکننده ها ثبت می کنند.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران