بازار شناور بانکوک شگفتی بزینس بر روی آب

بازار شناور بانکوک، بیزینس بر روی آب

سفر به بانکوک بدون بازدید یکی از بازارهای شناور کاملا بی معناست. خود را در یک تجربه کاملاً جدید خرید غرق کنید و بهترین غذاهای محلی را در اطراف این بازارها میل کنید! با یک قایق دم بلند که از زیبایی آراسته شده است، از آبراه‌های پیچ در پیچ به بازار بروید. پس از پیاده روی، خود را در محاصره غرفه های بازار مشاهده خواهید کرد که از سوغاتی گرفته تا میوه های گرمسیری محلی برداشت می‌کنید.

نمی‌دانید از کدام بازار بازدید کنید؟ ما 6 گزینه برتر را برای شما لیست کرده‌ایم تا شما را به ماجراجویی یک خرید هیجانی در تور تایلند دعوت کنیم. بیایید تا با هم به این بازارها سری بزنیم.

بازار دامنئون سادوک زیباترین بازار شناور بانکوک

بازار شناور بانکوک

بازار دامنئون سادوک یکی از بهترین بازار شناور بانکوک است که در گذشته برای این که توریست‌ها و گردشگران زیادی را به خود جذب کند، چند سالی این بازار دست اداره گردشگری کشور تایلند بود. مردم در این سال ها اعلام می کردند، با آمدن توریست ها و گردشگران وضع زندگی هایشان خیلی بهتر از قبل شده است.

امروزه این بازار طرفدار بسیاری از گردشگران و توریست‌ها دارد، و بهترین مکان برای خوردن غذاهای ارزان قیمت، عکاسی و دیدن فرهنگ و زندگی مردم است.  توصیه می‌کنم در زمان سفر به بانکوک حتما به این بازار شناور فوق العاده زیبا بروید. این بازار شناور در بانکوک، تحت نظر دولت است و به همین احتمال از بین رفتن این بازار بی‌نظیر امکان ندارد.

بازار آمفاوا

زیباترین بازار شناور بانکوک

بازار آمفاوا از بازار شناور بانکوک که در جنوب غربی این شهر واقع شده و در زمینه کشاورزی و خرید و فروش پیشرفت بسزایی کرده است. این منطقه آبی همچنان شیوه زندگی خود را حفظ کرده و یک هماهنگی خیلی زیبایی بین، سواحل دریا و باغ ها و اکوسیستم ‎های محلی آن وجود دارد که خیلی زیبا است.

راهبان بودایی برای جمع کردن خیرات، در صبح در کنار کانال آمفاوا به انداره 50 کیلومتر، رژه می روند؛ مردمانی هم که ساکن این منطقه هستند و کسانی که مکان اقامتشان در نزدیکی آب است به شستو شوی کار های روزانه شان می پردازند.

بازار تالینگ چان

بازار تالینگ چان از زیباترین بازار شناور بانکوک بوده که به مرکز شهر خیلی نزدیک است. اگر شما در مرکز شهر باشید، مسافتی که باید برای رفتن به این بازار شناور طی کنید، 14 کیلومتر است.

شما در این بازار شناور زیبا می توانید کنار افراد محلی نشسته و بهترین و خوشمزه ترین غذا های دریایی را سفارش داده، میل کنید و لذت ببرید. همچنین در این بازار امکان قایق سواری هم وجود دارد، اگر دوست داشتید می‌توانید در این مکان قایق سواری کنید.

بازار شناور تالینگ چان روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 5 عصر فعالیت خود را آغاز می کند.

بازار شناور بانکوک، بازار خلنگ لات مایوم

زیباترین بازارهای شناور بانکوک

بازار خلنگ لات مایوم یکی از بازار شناور بانکوک بوده و به شهر بانکوک نزدیک است. این بازار شناور در بانکوک، یک بازار محلی بوده که به دور از توریست ها و گردشگران مانده است، اگر به این بازار شناور زیبا بروید، مطمئنا تنها بازدید کننده خارجی شما هستید؛ شیرینی ها و دسرهای این بازار فوق العاده خوشمزه است؛ حتما این شیرینی‌های خوشمزه این بازار زیبا را خریداری کرده و میل نمایید.

جالب است بدانید، بازار خلنگ لات مایوم بازار اصلی اش را بر روی زمین چیده و به فروش می‌رساند.

بازار خلنگ لات مایوم، در نزدیکی بازار تالینگ چان قرار دارد و اصلا بازار معروفی نیست به همین خاطر افراد زیادی برای بازدید به این بازار نمی روند و خیلی از مردم حتی این بازار را به علت این که معروف  نیست، نمی‌شناسند.

برای رفتن به این بازار می‌توانید با تورهای فرهنگی عالی به این بازار بروید و از این بازار زیبای شناور دیدن کنید.

این بازار روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 8 صبح تا 5 عصر فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

بازار بانگ نام فئونگ

یکی دیگر از بهترین و معروف ترین بازار شناور بانکوک، بازار بانگ نام فئونگ است که یک بازار ساحلی در راستای رودخانه واقع است و از تعداد زیادی قایق و غرفه‌های روی ساحل به وجود آمده است.

بازار بانگ نام فئونگ در یک دایره غیر طبیعی از رودخانه چائو فرایا با اسم دوم‌، ریه سبز بانکوک قرار دارد؛ این منطقه، مکانی سرسبز و پوشیده از گیاهان و خانه های سنتی است و به شهر بانکوک خیلی نزدیک است.

شما با رفتن به این منظقه هم می‌توانید بهترین بازار شناور در بانکوک را بازدید کنید و هم در این منطقه زیبا و سرسبز بهترین اوقات را بگذرانید.

بازار بانگ نام فئونگ، در روز های شنبه و جمعه از ساعت 8 صب تا 2 بعدازظهر فعالیت خود را آغاز می کند و شما در این روز و ساعت‌ها می‌توانید به این منطقه رفته و از بازار و محیط سرسبزش بازدید کرده و لذت ببرید.

بازار بنگ خلا

بازار بنگ خلا بازاری بر روی آب

یکی دیگر از زیبا ترین بازار شناور بانکوک، بازار کوچک بنگ خلا است  که در شرق شهر بانکوک در کنار رود بانگ فئونگ قرار دارد.

چون رفتن به این بازار و دسترسی به آن دشوار است به همین خاطر میان گردشگران و توریست ها زیاد شناخته نشده است.

بازار بنگ خلا یک بازار لوکس و شیک و خاصی است؛ اگر به شهر بانک سفر کردید و وقت زیادی در این شهر داشتید، بهتر است به این بازار شناور در بانکوک هم بروید و از بازار زیبای این منطقه دیدن کنید.

نظرات کاربران