مراکز خرید اتریش
10 آذر 1397
کشور اتریش

مراکز خرید اتریش

معرفی مراکز خرید اتریش

علاوه بر بازدید از مکان های باستانی و جاذبه های دیدنی، مراکز خرید اتریش از دیگر جذابیت های گردشگران هستند. در شهر وین مراکز خرید بسیاری وجود دارد که با توجه به نیاز شما می توانید آن ها را برای خرید انتخاب کنید.

در ادامه معروف ترین مراکز خرید اتریش آورده شده اند. به طور حتم شما نمی توانید از همه آن ها دیدن کنید. می توانید از میان آن ها مناسب ترین را برای خرید برگزینید. این مراکز متناسب با انواع سلیقه ها هستند.

فروشگاه اوستررایکشه ورکشتتن یکی از مراکز خرید اتریش

این فروشگاه یکی از مراکز خرید اتریش است که مناسب برای خرید صنایع دستی است. طراحی هنرمندان اتریشی و صنایع دستی در این فروشگاه قابل دسترس هستند. قیمت های این فروشگاه ارزان نیستند، اما دست کم ارزش تماشا را دارند.

مرکز خرید زوت از مراکز خرید اتریش

مرکز خرید زوت در خارج شهر قرار دارد. مساحت آن 300 هزار متر مربع است که با 300 فروشگاه خود یکی از مقاصد خرید مطلوب این شهر است. برای رسیدن به این مرکز خرید اتریش می توانید در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر از اپرا هاوس با اتوبوس به سمت آن جا بروید.

مرکز خرید رینگ اشتراسن گالرین

این مرکز خرید با این نام طولانی دو ساختمان دارد که با یک پل شیشه ای به هم وصل می شوند. این مجموعه بزرگ 59 مغازه و 8 رستوران دارد. محصولاتی از برندهای لوکس دنیا را می توانید در آن جا پیدا کنید. رستوران ها غذاهایی شیک و عالی عرضه می کنند. ساختمان این مرکز خرید در کنار اپرا هاوس وین منظره ای بسیار تماشایی است.

نش مارکت

نش مارکت به غذاخوری های زیادی معروف است. یک راهروی آن مختص غرفه های مواد غذایی است و راهروی دیگر نیز پر از رستوران و کافه است. در گذشته این مرکز تنها جایی بود که غذاهای خارجی عرضه می شد.

هر چند مشخصات منحصر به فرد این خیابان دیگر از دست رفته اند، ولی همچنان چند فرهنگی بودن در آن به چشم می خورد. این خیابان از بهترین گزینه ها برای شکم گردی است.

خیابان ماریا هیلفر اشتراسه

خیابان ماریا هیلفر اشتراسه بهشت علاقه مندان به خرید است. فروشگاه های زنجیره ای بزرگ را در این خیابان می توانید پیدا کنید. در این خیابان چند جاذبه فرهنگی نیز وجود دارد. چند ایستگاه مترو رفت و آمد به آن جا را ساده تر کرده اند.

مراکز خرید اتریش

خیابان گرابن

خیابان گرابن یکی از منحصر به فردترین نقاط شهر است. گرابن به معنای خندق است.

نام آن به دوره امپراتوری روم باز می گردد که خندقی در امتداد دیوار شهر بود. این خیابان از کلیسای سنت استفان تا کول مارکت ادامه دارد.

مرکز خرید دوناوت زنتروم

مرکز خرید دوناوت زنتروم از طریق مترو در دسترس است. این مرکز خرید 160 فروشگاه و 20 رستوران و کافه دارد. در مجموعه دوناپلکس رو به روی آن سینما و رستوران هایی برای تفریح وجود دارند.

بازارچه‌ های کریسمس

چند هفته مانده به کریسمس، شهر وین و مراکز خرید اتریش مملو از بازارچه ها و بازارها می شوند. از معروف ترین آن ها می توان به بازارچه کریسمس اشاره کرد. هر آن چه برای کریسمس نیاز است در این بازارچه یافت می شود. درخت کریسمس بزرگی در وسط این بازارچه به آن جا جلوه خاصی بخشیده است.

در زمان کریسمس برای خرید می توانید به خیابان های دیگر این شهر نیز سر بزنید و از هیاهوی شب عید لذت ببرید. بازارچه های مخصوص کریسمس قیمت های مناسبی دارند.

سوغاتی های مخصوص اتریش

از سوغاتی هایی این کشور که در مراکز خرید اتریش یافت می شوند می توان لباس و زینت آلات محلی، لباس ماهوت، گلدوزی و قلابدوزی، ظرف های سرامیک و چینی، ظرف های شیشه ای و کریستالی و تزئینات کنده کاری شده را نام برد.   

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران