طبیعت گردی در کپنهاگ
جاذبه های گردشگری - تور طبیعت گردی در کپنهاگ دانمارک دلتابان طبیعت گردی در کپنهاگ کپنهاگ
  • ۶ دی ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 13
  • لایک:

کپنهاگ دانمارک یکی از زیباترین شهر های دنیا است پس اگر بخواهید تمام گوشه کنار های آن را بگردید ممکن است وقت کم بیاورید. برای همین بهتر است برای خود دسته بندی کنید. برای نمونه یک روز را کامل به طبیعت گردی در کپنهاگ اختصاص دهید. می توانید در ادامه یک راهنمای کامل برای طبیعت گردی در کپنهاگ داشته باشید که به شما کمک خواهد کرد تا بهترین نقاط طبیعی کپنهاگ را پیدا کنید و از آنها بازدید به عمل بیاورید پس با دلتابان باشید.

Østre Anlæg

اگر علاقه به گشت و گذار در دل پارک های کپنهاگ دارید می توانید استر را امتحان کنید. این پارک در واقع یکی از پارک های قدیمی در کپنهاگ نیز به شمار می رود که می تواند یکی از مقاصد خوب برای طبیعت گردی در کپنهاگ به شمار برود. تقریبا دور تا دور شما را جنگل زیبا به همراه برکه پوشانده است. می توانید همه زیبایی های طبیعت را یک جا ببینید همچنین بر روی چمن ها دراز بکشید و از هوای فوق العاده این پارک در تابستان و در تور طبیعت گردی در کپنهاگ لذت ببرید

برج طبیعت کپنهاگ

یکی از بهترین و فوق العاده ترین ایده ها برای طبیعت گردی در کپنهاگ می تواند رفتن به برج طبیعت باشید. می توانید یک پیاده روی عالی را در دل جنگل تجربه کنید بدون اینکه نگران باشید در طول پیاده روی مشکلی برای تان به وجود بیاید. و همین این آسودگی خیال را مدیون راه های چوبی هستید که در بین جنگل کشیده اند. البته نکته دیگر نیز این است که می توانید از بالای درختان عبور کنید و یک نمای جدید را از جنگل های کپنهاگ مشاهده کنید. در انتهای مسیر تان نیز که رسیدید به بالای برج طبیعت راهنمایی خواهید شد. این برج مدور در واقع یک شاهکار معماری است که می تواند نظر هر بیننده ای را در طبیعت گردی در کپنهاگ به خود جلب نماید. یک نمای 360 درجه عالی از فراز درختان از شهر کپنهاگ که امتحان آن را نباید به هیچ عنوان از دست بدهید.

طبیعت گردی در کپنهاگ

Søndermarken

بین دو بخش معروف شهر کپنهاگ یعنی Valby و Frederiksberg می توانید به این پارک برسید. از نظر فضای سبز و زیبایی بسیار عالی می باشد و می تواند دقیقا همان جایی باشد که انتظار دارید در آن بتوانید یک استراحت کوتاه بکنید در عین اینکه از محیط و زیبایی آن لذت می برید. در حین طبیعت گردی در کپنهاگ در ساندرمارکن به بخشی بر خواهید خورد که در دو سمت شما درختان قرار گرفته اند و دقیقا این منظره در پاییز رویایی ترین چیزی است که شاهد آن خواهید بود.

باغ وحش کپنهاگ

بخش دیگری که می توانید در تور طبیعت گردی در کپنهاگ قرار دهید بازدید از باغ وحش این شهر می باشد. باغ وحش ها نیز بخشی از حیات وحش و طبیعت می باشد که بازدید از آن را می توان در لیست طبیعت گردی قرار داد. تقریبا از هر حیوانی که بگید در این باغ وحش پیدا خواهید کرد. بخش هایی نیز وجود دارند که می توانید به آسانی به حیواناتی خاص غذا دهید و یا به بخش مزرعه بروید و از نزدیک نحوه نگهداری از حیوانات را یاد بگیرید. هر سال نیز بر وسعت این باغ وحش افزوده می شود و تعداد بیشتری از حیوانات مختلف و گونه های آبزی نیز به این باغ وحش در حال اضافه شدن هستند. پس بهتر است هر چند وقت یکبار در تور طبیعت گردی در کپنهاگ از این باغ وحش دیدن کنید.

طبیعت گردی در کپنهاگ

Amager Beach Park

اگر از بخش های طبیعت گردی در کپنهاگ به ساحل علاقه مند هستید پس می توانید پارک ساحلی آماگر را انتخاب کنید. در واقع این پارک را در هیچ یک از روز های سال خالی نخواهید دید. قسمتی از این پارک دارای یک ساحل شنی بزرگ می باشد که در روز های گرم تابستانی مکانی مناسب برای استراحت و آفتاب گرفتن می باشد. در روز های گرم تابستان نیز شاهد فعالیت های زیادی نظیر رویداد های ورزشی مختلف، کنسرت های راک و مراسم های ازدواج در فضای آزاد خواهید بود.

طبیعت گردی در کپنهاگ

The Rose Garden

اگر به گل ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم در تور طبیعت گردی خود بازدید از باغ رز های پارک والبی را نیز در برنامه خود حتما جای بدهید. این مکان یکی از بزرگترین باغ های رز در سراسر اروپا می باشد جایی که می توانید در طول تابستان از دیدن 12000 رز زیبا لذت ببرید. این باغ در واقع چیزی حدود 176 گونه مختلف رز را پرورش می دهد و در مساحتی حدود 1.5 هکتار احداث شده است. می توانید از انواع رز های مدرن انگلیسی تا گونه های قدیمی و تاریخی آن ها نیز دیدن کنید. پس حتما در طول طبیعت گردی در کپنهاگ سری به این باغ نیز بزنید.

طبیعت گردی در کپنهاگ

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *