کایزس ورت دوسلدورف

بازدید از کایزس ورت دوسلدورف را از دست ندهید

کایزس ورت دوسلدورف

اگر مقصد سفر شما دوسلدورف می باشد باید حتما به جاذبه های گردشگری فوق العاده آن نظیر کایزس ورت دوسلدورف سری بزنید.

البته باید قبل از آن اطلاعات خود را نیز درباره کایزس ورت دوسلدورف تکمیل کرده باشید همراه دلتابان بیایید تا به شما تمام چیزهایی که باید درباره کایزس ورت بدانید را با جزئیات بگوییم.

در واقع به یک بخش تاریخی از شهر دوسلدورف کایزس ورت گفته می شود که می توانید با خانه های قدیمی و عمارت هایی زیبا رو به رو شوید.

و به قدیمی ترین بخش شهر دوسلدورف نیز معروف است. این منطقه در شمال شهر و کنار رود راین قرار گرفته است.

اگر بخواهید به کایزس ورت دوسلدورف بروید باید یک مسیر 25 دقیقه ای را از ایستگاه Hauptbahnhof طی کنید تا به کایزس ورت برسید.

قطار های مربوط به این خط هر بیست تا سی دقیقه می آیند پس می توانید خیال تان از بابت دسترسی به کایزس ورت دوسلدورف راحت باشد.

شما می توانید در کایزس ورت از خانه های قدیمی مربوط به قرن هفدهم و یا اولین بیمارستان در این شهر دیدن کنید.

 

St. Suitbertus Basilica

یکی از بزرگترین کلیساهای این بخش از شهر تنها در چند قدمی از قلعه بزرگ بارباروسا ها فاصله دارد. نام این مکان را به واسطه سنت سوئیتبرتوس نام گذاری کرده اند کسی که اولین صومعه را در این مکان ساخت.

بیشتر بخش هایی که هم اکنون از این کلیسا موجود است در قرن 11 میلادی ساخته شده اند. البته بیشتر قسمت های این بنا نیز در قرن 18 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است.

در این کلیسا همچنین بقایای سنت سوئتبرتوس نیز قرار گرفته است.

 

 کایزس ورت دوسلدورف

 

Barbarossa Kaiserpfalz

در قرن 12 میلادی فردریک حاکم وقت آلمان تصمیم گرفت که ورت بهترین مکان برای ساخت قلعه اش خواهد بود. از همین رو نام این شهر به کایزس ورت تغییر کرد.

کایزرس به این معنی است که امپراطور انتخاب شده است تا ریشه ها را در زمین قرار بدهد. این قلعه در واقع در بخش حاشیه ای شهر کایزس ورت دوسلدورف واقع شده است تا منظره ای از رود راین داشته باشد در برخی از نقاط این قلعه دیوار ها تا چهار متر ضخامت دارند.

 

 کایزس ورت دوسلدورف

 
Krankenhaus

چیزی که در زبان آلمانی بسیار به چشم می خورد این است که کلمات به خوبی مکان ها، موقعیت ها و وسایل را به خوبی توضیح می دهند.

برای نمونه می توان به همین واژه Krankenhaus اشاره نمود که به معنی خانه مریض ترجمه می شود ولی همچنین می توان آن را به بیمارستان نیز ترجمه نمود.

این مکان اولین جایی بوده است که نایتینگل ها یا همان پرستاران انگلیسی شروع به کار کرده اند.

برای اولین بار در این مکان بود که Theodor Fliedner آزمون پرستاری خود را در سال 1851 گذراند و در جنگ کریمه توانست جان صد ها انسان را نجات دهد و همچنین اصول بهداشتی بیمارستان را نیز ارتقا بخشید.

 

 کایزس ورت دوسلدورف

 
جایگاه هنر در کایزس ورت دوسلدورف

از سال 2001 تاکنون یک مدرسه قدیمی تبدیل به مکانی به عنوان آرشیو هنر در کایزس ورت دوسلدورف شناخته شده است.

در بخش موزه Kunstpalast یک آرشیو کامل از کار های هنری  Volker Kahmen قرار گرفته است که یک کلکسیون دار معروف در دوسلدورف است.

همچنین نقاشی های ارزشمندی نیز از نقاشان آلمانی در این موزه در کایزس ورت دوسلدورف نگهداری می شود.

 

نکات مهم در بازدید از کایزس ورت دوسلدورف

به خاطر داشته باشید که قرار است از یک جاذبه تاریخی قدیمی بازدید کنید پس بهتر است دوربین عکاسی تان به اندازه کافی جا داشته باشد تا بتوانید از همه بخش ها عکس بگیرید.

همچنین این منطقه بخشی از شهر است و همانند یک شهر اما با ساختاری قدیمی می باشد پس کفش راحت داشته باشید تا برای پیاده روی طولانی مدت خسته نشوید.

پیشنهاد می کنیم برای بازدید از این مکان به سراغ تور کایزس ورت دوسلدورف بروید تا تمام بخش های مهم و نکات آن را برای شما بازگو کنند و داستان های مربوط به هر یک از بنا های تاریخی این بخش از شهر دوسلدورف را نیز بدانید.

همچنین نکته دیگر این است که بر خلاف آنچیزی که گوگل اطلاع رسانی کرده است این محل در دسامبر بسته می باشد پس زمان بازدید خود را خارج از این ماه انتخاب کنید تا به مشکل بر نخورید.

می توانید اگر تمایل دارید حتی به سراغ رزرو هتل در کایزس ورت دوسلدورف نیز بروید.

هتل های این ناحیه نیز به اصالت این بخش از شهر پایبند بوده اند و معماری متناسب با شهر قدیمی دوسلدورف دارند و می توانند برای تجربه ای جدید مناسب باشند.

 

Kaiser Wert Dusseldorf

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران