لذت سفر با تور کریسمس شهر آنکارا

فهرست مطالب

معرفی آنکارا

آنکارا یکی از منطقه های خاص ترکیه است و جذابیت های بسیار زیادی در فصل زمستان دارد. تور کریسمس آنکارا تمامی جذابیت های زمستانی این شهر را در کوتاه ترین زمان به شما نشان می دهد. با ثبت نام در تور کریسمس آنکارا می توانید با مهمترین جشن های ترکیه در کلیساها و مکان های گردشگری شهر آشنا  شوید. فصل زمستان و کریسمس بهترین زمان برای آشنایی با کلیساهای آنکارا، هتل ها و رستوران ها در این شهر می باشد. 

بلیط هواپیما ماهان 

تور کریسمس آنکارا

تور کریسمس آنکارا

در 25 دسامبر همزمان با جشن کریسمس که در سرتاسر دنیا تولد مسیح را جشن می گیرند شهر آنکارا نیز مملو از شادی می شود. در تور کریسمس آنکارا شاهد برگزاری جشن در خانه ها،  هدیه دادن و غذاهای خوشمزه و .. خواهید بود.همچنین می توانید با فرهنگ تاریخی آنکارا آشنا شوید، به کلیساهای تاریخی بروید و از برگزاری جشن ها در میان افراد مختلف لذت ببرید.

مردم آنکارا درشب کریسمس درخت کریسمس را تزئین می کنند و به یکدیگر هدیه می دهند. مخصوصا در مناطق بین المللی، خیابان ها و مراکز خرید با تزئینات شگفت انگیز کریسمس آذین می شوند 

تور کریسمس آنکارا

واگن برقی kecioren 

بهترین جذابیت تور کریسمس آنکارا بازدید و لذت از واگن برقی می باشد. اگر می خواهید آنکارا را در نگاه در زیر پای خود و در ایام کریسمس ببینید، حتما باید از خط واگن برقی استفاده کنید که ظرفیت 8 نفر را دارد. این خط هوایی یکی از بزرگ ترین واگن های برقی در ترکیه می باشد که 1653 متر طول دارد. این سفر تقریبا 20 دقیقه طول می کشد و تمام آنکارا را در یک نگاه خواهید دید.

تور کریسمس آنکارا

پارک ملی آنکارا سوگیوکسو در تور کریسمس آنکارا 

پارک ملی آنکارا یکی از زیباترین مکان ها برای بازدید در تور کریسمس آنکارا می باشد و از سال 1959 تحت حفاظت می باشد. این پارک دارای هتل های توریستی و مغازه های خوراکی کوچک می باشد که بهترین خوراکی های زمستانی را سرو می کنند. شما می توانید در پارک قدم بزنید، از چراغانی و از چشم اندازهای زیبای پارک لذت ببرید. 

تور کریسمس آنکارا

قلعه اسزترگوم Esztergom

این قلعه یکی از بهترین جاذبه های  آنکارا می باشد که در سال 2005 مورد استفاده قرار گرفت و اهمیت زیادی برای تاریخچه ترکیه دارد.  یک چشم انداز زیبا از برف منتظر بازدیدکنندگان در تراس این قلعه است همچنین یک مرکز فرهنگی، یک رستوران  و … در بین قلعه وجود دارد که ارزش وقت گذرانی در قلعه را چند برابر می کند. خوردن خوراکی های سنتی و بین المللی در این مکان زیبا تور کریسمس آنکارا را جذاب تر می کند.

پارک گوکسو Goksu

یک محیط زیبا و جذاب که در ایام کریسمس جذاب تر می شود. این پارک در اطراف یک برکه مصنوعی ساخته شده است که  ساختاری زیبا دارد. شما می توانید دریاچه را تماشا کنید، از صحنه های برفی فوق العاده لذت ببرید.

کلیسای پروتستان در تور کریسمس آنکارا

آنکارا کلیساهای تاریخی بسیار زیادی دارد. کلیسای بین المللی پروتستان آنکارا مراسم موسیقی برگزار می کند و خط هایی از کتاب مقدس به زبان های انگلیسی و ترکی در آنها خوانده می شود. این کلیساها چراغانی می شوند و بهترین فرصت برای بازدید در ایام کریسمس می باشند.

در صورتی که می خواهید اطلاعات خود را درباره جاذبه های گردشگری کشورهای مختلف جهان و مخصوصا کشورهای اروپایی بالا ببرید، می توانید وارد سایت گردشگری دلتابان شوید و از اطلاعات موجود در این سایت استفاده کنید. در این سایت اطلاعاتی درباره جاذبه ها و رستوران ها تمامی کشورها وجود دارد.

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

 

 

نظرات کاربران