اسکله تفریحی اهواز

معرفی اسکله تفریحی اهواز از مکان های توریستی

معرفی اسکله تفریحی اهواز از مکان های توریستی

از مهمترین مکان های گردشگری و توریستی در جنوب کشور اسکله تفریحی اهواز می‌باشد که امکان قایق سواری را برای مسافران فراهم نموده است. اگر اهل گردش و گشت و گذار در این منطقه هستید توصیه می‌کنیم که با خودروی شخصی به آن مراجعه کنید چرا که پارکینگ در این منطقه در نظر گرفته شده است.

 

اسکله تفریحی اهواز در شرق کارون

 از مکان های توریستی و تفریحی که در جنوب کشور بسیار مورد استقبال گردشگران و توریست های داخلی و خارجی قرار گرفته است اسکله تفریحی اهواز می باشد که دارای ظرفیت مناسبی جهت جذب توریست می‌باشد. از مهمترین ویژگی های این اسکله تفریحی امکان قایق سواری و همچنین جت اسکی می باشد که عزیزان می توانند از این تفریحات دریایی در کنار این رودخانه بسیار شناخته شده بهره مند شوند.

اسکله قایقرانی اهواز که در قسمت شرقی رودخانه کارون تاسیس شده برای ایجاد نشاط و شادی جهت جذب بیشتر توریست از نقاط مختلف کشور بنا شده است.

 این اسکله توسط استاندارد خوزستان و تلاش‌های وی احداث و بودجه قابل توجهی برای راه اندازی آن در نظر گرفته شده است. در سفر به منطقه جنوبی کشور دلتابان توصیه می‌کند که اسکله را برای گردش و تفریح خود و خانواده انتخاب کنید. در رابطه با این اسکله توضیحات دیگری نیز وجود دارد که در بخش‌های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

 

اسکله تفریحی اهواز

 

موقعیت مکانی اسکله تفریحی اهواز

 اسکله که در شرق کارون تاسیس شده است دارای موقعیت مکانی و جغرافیایی ایده آلی می باشد. طبق گفته های مدیر عامل سازمان عمران ساحل کارون این اسکله برای جذب بیشتر توریست و گردشگر تاسیس شده است تا قطب توریسم در این منطقه رونق بیشتری یابد و در نتیجه اقتصاد کشور اهواز تحت تاثیر قرار گیرد. در رابطه با موقعیت مکانی این اسکله می‌توان عنوان کرد که در اطراف آن امکانات و خدمات مختلفی نیز در نظر گرفته شده است.

 تفریحات مختلفی نیز مد نظر مسئولین برای تاثیرات مثبت منطقه جهت جذب مسافران بیشتر به اهواز در نظر گرفته شده اند. نکته مهم در رابطه با موقعیت مکانی اسکله تفریحی شهر اهواز این است که با توجه به مناطق گردشگری دیگر اهواز این قسمت از رودخانه کارون بیشتر مورد توجه مسافران قرار گیرد. در ادامه در رابطه به اشتغال زایی اسکله تفریحی بیشتر خواهیم پرداخت.

 

اسکله تفریحی اهواز

 

اشتغال زایی اسکله

 در زمان احداث اسکله تفریحی اهواز مسئولین به برنامه‌های مختلفی توجه داشتند که یکی از مهمترین آنها ایجاد اشتغال در این منطقه توریستی و گردشگری برای جوانان و افراد جویای کار می باشد. با این برنامه بسیاری از افراد که به دنبال یک شغل مناسب و درآمدزا هستند می‌توانند از امکاناتی که در این منطقه در نظر گرفته شده برخوردار شوند.

جالب است بدانید که در اسکله قایقرانی اهواز برای ۴۰۰ نفر شغل در نظر گرفته شده است و این افراد می‌توانند از ظرفیت پارکینگ به تعداد ۲۰۰ نفر نیز برای اشتغال خود برخوردار شوند. با این مهم بسیاری از افراد می‌توانند درآمد خوبی از این اسکله تفریحی و گردشگری داشته باشند.

 

Docking jobs

 

قایق های اسکله تفریحی اهواز

 اسکله برای قایق سواری و همچنین جت اسکی گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود و بر اساس این دو مورد مسئولین قبل از احداث آن به ظرفیت اسکله تفریحی توجه کافی نموده‌اند. جالب است بدانید که تعداد مناسبی از قایق‌های ماهیگیری و گردشگری در اسکله در نظر گرفته شده است که تعداد آن به ۵۰ قایق می رسد.

 البته یادآور شویم که دیگر اسکله‌های قایقرانی در شهر اهواز نیز بر اساس میزان ظرفیت می‌توانند گردشگران و توریست های مختلفی را برای این مدل از تفریحات دریایی به سمت خود جذب نمایند. اسکله تفریحی با ظرفیت مناسبی که جهت قایق سواری و قایقرانی دارد می تواند یک فرصت ایده آل برای کسانی محسوب شود که به این تفریح علاقه مند هستند.

 

 Ahvaz recreational dock

 

امکانات رفاهی اسکله

 از مهمترین ویژگی های اسکله تفریحی اهواز امکانات و خدمات رفاهی است که می‌توان به آنها اشاره داشت. برای سرو غذا های مختلف محلی می توانید به رستوران و کافه های اطراف این اسکله مراجعه نمایید. سرویس‌های بهداشتی مختلفی نیز در اطراف این اسکله برای رفاه حال مسافران و گردشگران تاسیس شده‌ است.

 جالب است بدانید که برای پارک خودروهای شخصی شما نیز پارکینگ های مختلفی در این مجموعه در نظر گرفته شده که با مراجعه به آن می توانید از امکانات رفاهی این منطقه نیز بهره مند شوید. در رابطه با امکانات رفاهی که در این منطقه در نظر گرفته شده است می توانید نظرات خود را اعلام کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران