بررسی برخی از اپلیکیشن های کاربردی سفر به استانبول
21 مرداد 1398
راهنمای سفر

معرفی برخی از اپلیکیشن های کاربردی سفر به استانبول

فهرست مطالب

سفر به استانبول :

امروزه افراد بسیاری به کشور ترکیه می روند و از آنجایی تکنولوژی پیشرفت کرده است می توانند از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول استفاده کنند. اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول ابعاد بسیار مثبتی دارد که در سفر شما بسیار تاثیر می گذارد. شما برای اینکه مقصدهای متفاوتی را پیدا کنید می توانید از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول کمک بگیرید و با بهترین و ساده ترین روش به مقصد خود برسید. بسیاری از ایرانیانی که به کشور ترکیه می روند از این اپلیکیشن ها استفاده می کنند و رضایت بسیاری دارند.

استفاده از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول بسیار آسان می باشد و شما می توانید هر یک از آنها را که مایل باشید را روی گوشی های خود نصب کنید. در ادامه برخی از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول را معرفی می کنیم تا هریک را مایل هستید را برای سفر خود انتخاب کنید.

برخی از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول :

همانطوری که بیان کردیم استفاده از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول بسیار پرکاربرد می باشد و افراد بسیاری از آنها استفاده می کنند. اما باید بدانید هر یک از این اپلیکیشن ها چه ویژگی هایی دارند که بر طبق ویژگی های آنها اقدام به نصب هریک از آنها که مایل هستید بکنید. در ادامه برخی از اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول را معرفی می کنیم تا آشنایی بیشتری با آنها داشته باشید.

1. اپلیکیشن Trafi :

یکی از بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول، که افراد بسیاری ی توانند از آن استفاده کنند این اپلیکیشن می باشد. اپلیکیشن ترافی به زبان بسیار ساده ای به شما مسیرها را می آموزد و کمک می کند تا شما گم نشوید و به راحتی بتوانید از یک مکانی به مکان دیگری که مایل هستید بروید. استفاده کردن از این برنامه بسیار آسان و ساده می باشد. این برنامه علاوه بر اینکه بهترین وسیله های حمل و نقل را به شام معرفی می کند، زمانی که طول می کشد تا به مسیر مد نظر خود برسید را پیش بینی می نماید.

شما با استفاده کردن از این برنامه مسیر را به خوبی می توانید با جزئیات کامل مشاهده کنید. حتی این برنامه مدت زمانی را که قرار است در ترافیک بمانید را بررسی می کند و به شما اعلام می کند. شما به راحتی می توانید این برنامه را بر روی گوشی های ios و اندروید نصب کنید، زبان آن هم انگلیسی و ترکی می باشد، همچنین استفاده از آن رایگان می باشد.

[cn-suggest-posts sts=”بازار ادویه شهر استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/istanbul-spice-market/” sbs=”تور ترکیه استانبول” sbl=”https://deltaban.com/turkey-tours/”]

2. اپلیکیشن sesli sozluk :

بسیاری از افرادی که به استانبول می روند امکان دارد که با مشکل زبان مواجه شوند و به خوبی نتوانند با مردم و کسبه ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول که به آنها بسیار کمک می کند این برنامه می باشد. در واقع باید بدانید این اپلیکیشن یکی از برنامه هایی به شمار می رود که حکم دایره المعارف را دارد که به صورت آنلاین لغات انگلیسی را به ترکی تبدیل می کند.

استفاده و نصب این برنامه رایگان می باشد و فقط کافی است که شما به اینترنت متصل شوید. یکی از ویژگی های مثبت این برنامه این است که اگر شما واژه مورد نظر خود را سرچ کنید واژه های دیگری را هک که شبیه آن واژه می باشند را برای شما می آورد و همچنین تلفظ آن هم همراه واژه ها می باشد که این ویژگی کار کردن با آن را بسیار جذاب کرده است. این برنامه را می توانید بر روی انواع گوشی های ios و اندروید نصب کنید و همچنین زبان آن ترکی و انگلیسی می باشد.

معرفی برخی از اپلیکیشن های کاربردی سفر به استانبول
3. اپلیکیشن yemeksepeti :

افراد بسیاری که اهل شکم گردی هستند و می خواهند غذاهای متنوع هر کشوری را امتحان کنند، اگر به کشور ترکیه بروند یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول را که می توانند از آن استفاده کنند این اپلیکیشن می باشد. این برنامه یکی از بهترین برنامه های غذایی می باشد که در کشور ترکیه و شهر استانبول می توانید از آن استفاده کنید. در واقع باید بدانید که این برنامه به شما کمک می کند نزدیکترین رستورانی که به موقعیت مکانی شما وجود دارد را پیدا کنید و طبق سلیقه شخصی که دارید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.

روش استفاده کردن از این برنامه این چنین می باشد که شما باید بعد از اینکه این برنامه را نصب کردید مکان و موقعیت خود را در آن وارد کنید و بعد از آن لوکیشن گوشی خود را روشن کنید تا رستوران هایی که نزدیک شما هستند را بتوانید مشاهده نمایید. در واقع این برنامه بر اساس آدرسی که شما وارد کرده اید انواع غذاهای آن رستوران و تخفیف هایی که دارد را به شما نشان می دهد و شما بین انواع رستوران هایی که در اطرافتان وجود دارد می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. این برنامه بر روی انواع گوشی های ios و اندروید نصب می شود و به جرات می توان گفت یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول می باشد.

[cn-suggest-posts sts=”حمام سنتی جاله اوغلو استانبول” stl=”https://deltaban.com/attraction/traditional-bath-oghlo-istanbul/” sbs=”بلیط هواپیما استانبول” sbl=”https://deltaban.com/flights/istanbul-airline-ticket/”]

4. اپلیکیشن Istanbul travel guide by ulmon :

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول که انواع نقشه های این شهر را در خود جای داده است این برنامه می باشد. اگر شما از این برنامه در حالی که به اینترنت متصل است استفاده کنید با کاربردهای بیشتر آن هم آشنا می شوید، ولی یکی از مزیت های این برنامه این است که اگر اینترنت هم نداشته باشید به خوبی می توانید از آن استفاده کنید.

برای استفاده از این برنامه فقط کافی است مکانی را که می خواهید به آنجا بروید را روی نقشه مشخص کنید تا این برنامه بهترین راه را به شما معرفی کند. البته برخی از افرادی که گوشی های ios دارند باید بدانند این برنامه خدمات بهتری را برای آنها دارد که به صورت رایگان می باشد.

آشنایی با برخی از اپلیکیشن های کاربردی سفر به استانبول
5. اپلیکیشن grand bazaar :

همه ما به خوبی می دانیم که اگر به استانبول برویم یکی از مهمترین اقداماتی که خواهید داشت خرید کردن است. به همین دلیل به راحتی نمی توانیم از خرید کردن در مراکز خرید گوناگون این شهر بگذریم. بنابراین یکی از بهترین اپلیکیشن های کاربردی در سفر به استانبول، که در خرید کردن به شما بسیار کمک می کند این اپلیکیشن می باشد. این برنامه در واقع یک دیکشنری کوچکی می باشد که اطلاعات بسیار خوبی را در مورد بازار بزرگ استانبول به شما می دهد.

از آنجایی که این بازار بسیار بزرگ است و افراد زیادی در این بازار گم می شوند و به راحتی نمی توانند خرید کنند شا با استفاده کردن از این برنامه به راحتی می توانید مشخص کنید به دنبال چه چیزی می گردید تا بهترین راه آن را به شما نشان دهد. این برنامه تنها برای بازار بزرگ استانبول طراحی شده است، ولی کاربرد بسیاری دارد و افراد بسیاری که به خرید در بازار استانبول نمی روند وقتی این برنامه را نصب کنند بدون شک به بازار خواهند رفت.
همچنین این برنامه فروشگاه یا رستوران خاصی را که در بازار وجود دارد را به شما نشان می دهد و شما به راحتی می توایند مکان مورد نظر خود را پیدا کنید. برخی از اماکن سنتی در این بازار وجود دارد که در این برنامه به شما نشان داده می شود شما می توانید از آنها بازدید کنید.

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران