جاذبه­ های دیدنی آمریکا
6 آذر 1397
آمریکا

جاذبه­ های دیدنی آمریکا

آشنایی با جاذبه های آمریکا

اغلب گردشگران آمریکا را به ­عنوان یکی از مقاصد تفریحی خود انتخاب می­کنند و تمایل دارند از جاذبه های آمریکا وجود دارد بازدید کنند. آشنایی با جاذبه ­های دیدنی آمریکا به گردشگران این امکان را می­ دهد که این کشور را بیشتر بشناسند. هرکدام از ایالت ­های آمریکا دارای آب­ وهوای متنوعی هستند و گردشگران می­توانند در شهرهای مختلف این کشور مناظر زیبایی را مشاهده کنند.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان ارزان هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر طرفدار ، از نظر مالی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های جذاب سفر کنید.

باتلاق و مرداب اوکه فنوکی

یکی از جاذبه ­های دیدنی آمریکا که موجب می­شود افراد بسیاری به سمت این کشور جذب شوند باتلاق و مرداب اوکه فنوکی است. سرخپوستانی که در این منطقه اقامت دارند باتلاق و مرداب اوکه فنوکی را محلی برای ارتعاش زمین معرفی می­ کنند. باتلاق و مرداب اوکه فنوکی در بخش جنوبی کشور آمریکا واقع شده و مساحت آن حدود 770 مایل مربع است. این منطقه شامل آبراه ­های متعددی است که به­ صورت پیچ­ درپیچ دیده می­شوند و درختان سرو مردابی در اطراف آن دیده می­شود.

جاذبه های دیدنی آمریکا

جزیره جکیل از جاذبه های آمریکا

یکی دیگر از جاذبه ­های گردشگری آمریکا به نام جزیره جکیل شناخته می­شود که به وسیله گروهی از افراد میلیونر ساخته شده است. جزیره جکیل در سال 1947 میلادی توسط دولت آمریکا خریداری شده و تحت عنوان یک پارک ایالتی در معرض بازدید عموم قرار گرفت. در حال حاضر چندین هتل و مرکز اقامتی در جزیره جکیل تاسیس شده و خدمات بسیاری را در اختیار گردشگران قرار می­دهند.

پارک فورسیت

آمریکا دارای جاذبه­ های گردشگری متعددی است که یکی از مهم­ترین آن­ها پارک فورسیت است. این پارک یکی از پارک ­های بزرگ در آمریکا شناخته می­شود و زمان تاسیس آن به سال 1800 میلادی بازمی­گردد. پارک فورسیت دارای چشمه ­های فصلی زیبا و مسیرهای پیاده ­روی است که به همراه درختان کهن منظره­ای زیبا را برای این پارک به وجود آورده ­اند.

اثر تاریخی ملی اوکموگی

از دیگر جاذبه ­های دیدنی آمریکا می توان به اثر تاریخی ملی اوکموگی اشاره کرد که با هدف گرامی داشت زندگی 12 هزار ساله انسان در منطقه ماکون ایجاد گردیده است. در این منطقه تاریخی تپه خاکی و لژ تشریفاتی قرار دارد و گردشگران در هنگام بازدید از اثر تاریخی ملی اوکموگی اطلاعات بسیاری را درخصوص بومیان اولیه­ آمریکا و سرخپوستانی که در این کشور زندگی می­کرده ­اند و یا درخصوص وقایع تاریخی آمریکا کسب نمایند.

هتل اشباح در آمریکا

بسیاری از گردشگران تمایل دارند در مدت اقامت خود از تمام جاذبه ­های دیدنی آمریکا بازدید به عمل آورند. یکی دیگر از جاذبه ­هایی که در این کشور وجود داشته و توانسته نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند هتلی است که به نام هتل اشباح شناخته می­شود. این هتل با دکوراسیون مخفوف خود برای علاقه­مندان به هیجان گزینه­ای ایده­ آل و مطلوب به شمار می­رود و تمام افراد می­توانند مدتی که در آمریکا اقامت دارند از این هتل زیبا بازدید نمایند.

بازدید از جاذبه­ های گردشگری و دیدنی آمریکا موجب شده هرساله افراد بسیاری از کشورهای مختلف این کشور را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند. البته ورود به آمریکا ساده نبوده و متقاضیان باید ویزای این کشور را دریافت کنند اما پس از اخذ ویزا می­توانند به راحتی وارد این کشور شده و از تمام جاذبه ­های دیدنی موجود بازدید به عمل بیاورند.

سفر به این مکان میتواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو آنلاین هتل نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

نظرات کاربران