پرواز به برلین

ایرلاین هایی که به برلین پرواز دارند

پرواز ها به شهر برلین

برلین پایتخت و بزرگ ترین شهر آلمان می باشد. این شهر یکی از پرجمعیت ترین شهرهای آلمان است که همه روزه شاهد پروازهایی به این شهر می باشد. امروزه پرواز به برلین پایتخت آلمان بسیار زیاد انجام می شود و یکی از مقاصد گردشگری و تجاری می باشد. در گذشته پرواز به برلین بسیار سخت و زمانبر بود اما امروزه روند سفر و پرواز بهتر شده است. این مسیر توسط ایرلاین های مختلفی انجام می شود و هر شرکت خدمات متفاوتی را برای پرواز به مسافرین ارائه می دهد.

رزرو هتل 

سفر به آلمان

آشنایی با شهر برلین

برلین پایتخت شهر آلمان می باشد. این شهر بخاطر ساکنین و جمعیت خود دومین شهر بزرگ اروپایی شناخته می شود. این شهر به دلیل موقعیت خود تحت تاثیر آب و هوای فصلی می باشد. چیزی بیش از یک سوم مساحت شهر شامل جنگل ها، پارک ها، باغ ها، رودخانه ها، کانال ها و دریاچه ها می شود. شهر برلین شهر جهانی فرهنگی، سیاسی، رسانه ای و عملی شناخته می شود. اقتصاد آن بستگی زیادی به شرکت های برتر تکنولوژی و بخش های صنعتی، امکانات تحقیقاتی، همکاری های رسانه ای و … دارد. امروزه این کلانشهر یک مقصد مشهور توریستی است و در بیشتر روزها این سفر از تمامی نقاط دنیا انجام می شود. این شهر خانه دانشگاه ها، ارکستر ها، موزه ها و بخش های تفریحی می باشد.

آشنایی با این شهر

 فرودگاه تگل برلین

فرودگاه تگل برلین فرودگاه اصلی بین المللی می باشد و ایرلاین های مختلفی به آن پرواز دارند. این فرودگاه چهارمین فرودگاه برتر آلمان شناخته می شود. در سال 2017 تقریبا 20.5 مسافر در این فرودگاه رفت و آمد داشتند. این فرودگاه قطب اصلی ایرلاین های ایرووینگز و همچنین ایزی جت و جرمنیا می باشد. این فرودگاه پرواز به برلین را راحت و آسان کرده است و در قسمت جنوب غربی برلین واقع شده است. در این فرودگاه امکانات بسیار زیادی برای رفت و آمد مسافرین فراهم شده است که می توان به خدمات بسته بندی، پست، اینترنت رایگان، فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها و … اشاره کرد. سیستم حمل و نقل فرودگاهی نیز فرصت جابجایی مسافرین را  به قسمت های مختلف شهر فراهم کرده است. این فرودگاه پرواز به برلین را بسیار راحت و آسان نموده است.

 فرودگاه تگل

ایرلاین هایی که پرواز به برلین را انجام می دهند

همانطور که می دانید ایرلاین های بسیار زیادی خدمات حمل و نقل مسافرین را انجام می دهند. تمامی این ایرلاین ها شرایط خاص و امکانات ویژه ای برای جابجایی مسافرین در نظر می گیرند و هزینه های متفاوتی را بر روی بلیط های خود قرار می دهند. این هزینه ها بر اساس خدمات و نوع بلیط ها و کلاس های پروازی تعیین می شود. در ایرلاین هایی که پرواز به برلین را انجام می دهند می توان به بریتیش ایروی، ایزی جت، ریا نایر، یورو وینگز، فلیب، جت 2، کی ال ام، ایرفرانس، سوئیس، ایبریا، لات، ایر بالتیک، سای، نوروگیان، استریان، فین ایر، ایر سربیا، لوکس ایر، بروسلز و … اشاره کرد. تمامی این ایرلاین ها در بیشتر روزهای هفته پرواز به برلین دارند و مسافرین می توانند از خدمات آنها استفاده کنند.

البته ایرلاین هایی که بیشتر پرواز به برلین را دارند بریتیش ایروی، ایرووینگز و ایزی جت می باشد که بیشترین جا به جایی مسافر را به این شهر دارند.

 پرواز به برلین

خرید بلیط برلین از ایرلاین های مختلف برای پرواز

مسافرانی که می خواهند بلیط پرواز به برلین را تهیه کنند می توانند اطلاعات پرواز ایرلاین های مختلف را بررسی کنند و بهترین نوع بلیط را برای پرواز خود رزرو کنند. تمامی این اطلاعات در سایت های ایرلاین ها همه روزه به روزرسانی می شود. مسافرین بر اساس خدمات ارائه شده و نوع کلاس پروازی هر ایرلاین و البته میزان بودجه ای که برای پرواز در نظر دارند می توانند بلیط خود را انتخاب کنند.

رزرو بلیط از ایرلاین ها

یکی از بهترین خدمات ارائه شده رزرو بلیط از ایرلاین های مختلف می باشد. مسافرین در صورتی که بخواهند هزینه خود را کاهش دهند می توانند مدتی قبل از سفر خود از ایرلاین های معتبر بلیط را رزرو کنند و برای سفر خود برنامه ریزی کنند.

برای اینکه بتوانید یک پرواز ارزان به برلین داشته باشید می توانید فصلی را که مسافرین کمتری به این شهر سفر می کنند انتخاب کنید. فصل زمستان ارزانترین زمان سفر به برلین می باشد و مسافرین می توانند از خدمات بلیط های ارزان ایرلاین های مختلف استفاده کنند. البته این قیمت ها تحت تاثیر مقصد پروازی نیز می باشند.  

در صورتی که می خواهید به برلین سفر کنید می توانید سری به سایت گردشگری دلتابان بزنید و از اطلاعات موجود در این سایت استفاده کنید.

 

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران