تور دبی

هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی

فهرست مطالب

تور دبی

ممکن است دبی دارای طبیعتی سرسبز نباشد یا به خاطر آبشار و سایر جاذبه های طبیعی اش شناخته نشود اما به هیچ عنوان شهری نیست که نتوان درآن ماجراجویی کرد. در این مقاله انواع ماجراجویی در دبی که یک توریست حتما باید آنها را تجربه کند و هیجان حاصل از آنها را تا سالیان سال در یاد خود نگه دارد معرفی می کنیم. پس با ما همراه شوید تا به بررسی و مرور هیجان انگیز ترین انواع ماجراجویی در دبی بپردازیم.

ماجراجویی با شیرجه هوایی در دبی

شیرجه هوایی در صدر لیست هیجان انگیز ترین ماجراجویی در دبی قرار دارد که پیشنهاد میکنیم زمان رزرو تور دبی آن را در نظر داشته باشید. در دبی می توانید به راحتی به رویای خود برسید. از دیرباز همواره پرواز یکی از آرزو های دست نیافتنی بشر بود. دبی این امکان را فراهم کرده تا بتوانید در آسمان آبی خلیج فارس پرواز کنید! لوازم شیرجه هوایی دبی در حد کلاس جهانی هستند و بهترین شیرجه رو های دنیا از آنها استفاده می کنند.

سالانه بیش از هزاران مورد پرش از هواپیما در دبی ثبت می شود. مراحل کار بسیار ساده است. برای اینکه شیرجه هوایی را تست کنید باید سوار هواپیمای مخصوص شوید. سپس زمانی که به ارتفاع 4000 متری رسیدید به بیرون بپرید. تصمیم اینکه به صورت تکی یا گروهی اقدام به شیرجه در آسمان کنید با شما است. همچنین برای افرادی که بار اول اقدام به این کار می کنند مربی مخصوص وجود دارد که همراه آنها اقدام به شیرجه می نماید و مراحل کار را به شیرجه رو تازه کار آموزش می دهد. در زمان پرش به مدت یک دقیقه تمام در حال سقوط آزاد هستید و پس از باز کردن چتر پس از 5 دقیقه به زمین فرود می آیید.

مشاهده زیبا ترین منظره عمرتان

زمان پایین آمدن زیبا ترین منظره عمرتان را خواهید دید. تمام دبی زیر پای شما است و آبی خلیج فارس که با آسمان پیوند خورده را مشاهده می کنید. از آن بالا به اصلاح دید پرنده یا چشم عقاب بدست خواهید آورد و کاملا به جزیره نخل، برج خلیفه، جزایر جهانی و بیابان دبی اشراف خواهید داشت. پس اگر به دنبال هیجان خالص هستید پیشنهاد می کنیم حتما شیرجه هوایی را امتحان کنید و سعی کنید که هتل مورد نظ خود را (هتل جمیرا و… ) را طوری انتخاب نمایید که دسترسی به تمام مکان های گردشکری آسان باشد.

تفریح شیرجه هوایی در دبی

معروف ترین تفریحات در دبی

بی شک می توان گفت که معروف ترین تفریحات در دبی برای افرادی که عاشق دوچرخه هستند، مسیر دوچرخه سواری القدره است. با وجود اینکه در دبی محدودیت هایی برای دوچرخه سواری وجود دارد، مسیر دوچرخه سواری القدره این امکان را برای ساکنین این شهر و نیز توریست هایی که از دبی بازدید می کنند فراهم آورده تا بتوانند به ماجراجویی مورد علاقه خود بپردازند. طول مسیر دوچرخه سواری القدره 80 کیلومتر است و به اندازه کافی زیاد هستند که علاقه مندان به این ورزش را راضی کند.

مسیر دوچرخه سواری القدره

پس از 20 کیلومتر رکاب زدن وارد بیابان دبی می شوید و در در این مسیر قادرید زیبایی هایی خاصی را مشاهده کنید. جاده عالی برای دوچرخه سواری به همراه مناظر طبیعی بکر و سکوت و تنهایی منحصر به فرد می تواند ایده آل ترین تجربه برای دوچرخه سواران دبی باشد. دو طرف مسیر دوچرخه سواری القدره توسط کوه ها و شن های بیابان محاصره شده است و شما حس اسبی سرکش را پیدا می کنید که با حداکثر سرعت و فراغ بال، به دور از هیاهو جهان امروز در حال تاختن است.

تمام چیزی که باید بگوییم این است که مسیر دوچرخه سواری القدره می تواند بهترین و لذت بخش ترین ماجراجویی در دبی برای افرادی باشد که به دنبال آرامش و آسایش هستند. با این حال باید نکاتی را در حین دوچرخه سواری رعایت کنید تا سفری خوب و جذاب در تور ارزان دبی خود تجربه کنید.

به عنوان مثال:

  • به گونه ای سفر خود را هماهنگ کنید که در زمان طلوع خورشید در صحرا باشید زیرا در خنک ترین بازه زمانی به صحرا می رسید. به دلیل دوچرخه سواری حرارت بدن تان بالا می رود و ممکن است در دمای بالای صحرا دچار مشکل شوید و به جای حس آرامش تجربه بسیار تلخی به همراه خود بیاورید.
  • نگران این نباشید که چرا دوچرخه به همراه نیاوردید. در ابتدای مسیر دوچرخه سواری القدره، فروشگاهی وجود دارد که هم تجهیزات مورد نیاز شما را به فروش می رساند و هم امکان اجاره کردن دوچرخه های مخصوص در آن وجود دارد.

علاقمندان به سفر به دبی میتوانند برای مدیریت هزینه های خود از تور لحظه آخری دبی استفاده کنند.

[cn-suggest-posts sts=”زمین تنیس زیر دریا دبی” stl=”https://deltaban.com/dubai-tennis-court/” sbs=”بلیط هواپیما دبی” sbl=”https://deltaban.com/flights/dubai-airline-ticket/”]

دوچرخه سواری القدره در دبی

سافاری صحرا

اگر تا به حال به سافاری صحرا در  تور ارزان دبی نرفته اید باید به شما بگوییم که هیچ تجربه ای از دبی بدست نیاورده اید! اگر کسی بگوید به دبی رفته ول سافاری را تجربه نکرده است بی شک می توانید به او بگویید تو تا به حال به دبی نرفته ای! سافاری صحرا مشهور ترین تفریحات در دبی به حساب می آید و بسیاری از بازدید کنندگان و توریست ها تنها به این دلیل وارد این شهر می شوند.

قوانین سافاری سواری

در حین سافاری در دبی وارد یک کمپ در بیابانی می شود که تمام شهر را احاطه کرده است. در این کمپ می توانید در فعالیت هایی مانند شتر سواری، دون باشینگ یا پیموندن مسیر های صعب و عبور با استفاده از ماشین های آفرود، شن نوردی، اسکی روی شن و غیره بپردازید. فعالیت هایی که خاص سافاری دبی می باشد باعث شده که سافاری محبوب ترین ماجراجویی در دبی باشد.

سافاری مخصوص افرادی است که می خواهند زندگی در صحرا را ولو برای مدت کم تجربه کرده و از آن لذت ببرند. همچنین ه شب در مکان کمپ برناه های جذاب زیادی برگزار می شود. پس پیشنهاد می کنیم سافاری در تور دبی را در لیست اولویت های خود برای بازدید از این شهر قرار دهید.

سافاری صحرا در دبی

ماجراجویی با رانندگی دون باگی در دبی

در بخش قبل به معرفی تور سافاری صحرا در تور دبی پرداختیم. گفتیم که یکی از فعالیت های جذاب در دبی دون باشینگ یا پیموندن مسیر های صعب و عبور با استفاده از ماشین های آفرود است. در دون باشینگ شما در ماشین می نشینید و راننده در کنار شما حضور دارد و شما تنها از مسیر لذت می برید. اما در دون باگی دیگر هیچ راننده ای وجود ندارد و این شما هستید که به عنوان راننده در وسیله نقلیه قرار دارید. دون باگی یکی دیگر از محبوب ترین انواع ماجراجویی در دبی است.

طراحی دون باگی

دون باگی ها به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند به راحتی روی سطوح سفت و ناصاف حرکت کنند. دون باگی ها وسایل بسیار جالب توجهی هستند و تنها راه برای حرکت سریع در صحرا به حساب می آیند. لاستیک های ضخیم ویژه دون باگی ها این اجازه را به آنها می دهند تا به راحتی قادر به عبور از ماسه های بیابانی باشند بدون اینکه گیر کرده یا چپ کنند. دون باگی ها به دلیل نیرو موتور زیاد، دنده های کمکی متعدد و بدنه قوی، سرگرم کننده ترین تفریحی هستند که افراد ماجرا جو می توانند در دبی داشته باشند. زمان استفاده از دون باگی ها 4 ساعت است که زمان بسیار مطلوبی برای توریست ها است تا به راحتی تمامی صحرا را پیموده و اقدام به ماجراجویی در دبی کنند.

[cn-suggest-posts sts=”جاذبه های گردشگری دبی” stl=”https://deltaban.com/dubai-tourism-attractions/” sbs=”راهنمای تور دبی” sbl=”https://deltaban.com/dubai-tour-asked-questions/”]

ماجراجویی با رانندگی دون باگی در دبی

 

جهت بازدید برترین خدمات دلتابان به لینکهای زیر مراجعه نمایید:

نظرات کاربران