دریافت ویزای استرالیا

برای سفر کردن و یا مهاجرت به کشور استرالیا نیاز به دریافت ویزای این کشور دارید. خدمات دریافت ویزای استرالیا امروزه در کشور توسط شرکت های متعددی به شما ارائه می شود و می توانید از این روش ها برای دریافت ویزای این کشور استفاده نمایید. کشور استرالیا یکی از زیباترین کشورهای دنیا بوده و به دلیل صنعت توریسم بسیار موفقی که دارد امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. ویزای این کشور بر اساس مدت زمان و دلیل حضور شما در کشور استرالیا متغیر است و می توانید ویزای یک بار ورود به مدت چند هفته برای ویزای توریستی، چند بار ورود به کشور استرالیا برای تحصیل و کار را دریافت کنید. در این مطلب شما را بیشتر با دریافت ویزای استرالیا آشنا خواهیم کرد و مدارک لازم برای دریافت این ویزا را به شما خواهیم گفت. این کشور دارای قوانین و مقررات خاصی بوده و می توانید به صورت قانونی اقدام به دریافت ویزای ورود به این کشور نمایید.


کشور استرالیا

کشور استرالیا در قاره اقیانوسیه واقع شده است و به دلیل شکل جزیره ای که دارد بیشتر شهرها و ایالت های معروف و توریستی آن به اقیانوس راه دارند. به دلیل پوشش خاص جانوری و گیاهی استرالیا بسیار دیدنی است و شما می توانید با دریافت ویزای استرالیا و سفر به این کشور خاطره بسیار خوشی را داشته باشید. یکی از متداول ترین روش های دریافت ویزای این کشور را می توان دریافت ویزای توریستی استرالیا دانست که می توانید با مدارک مورد نیاز اقدام به دریافت این ویزا نمایید. سفر به مقصد استرالیا امروزه بسیار برای ایرانیان پر تکرار شده است و از مهم ترین شهرهای این کشور که مورد توجه ایرانیان بوده است می توان به سیدنی، ملبورن، گلدکوست، کانبرا و آدلاید اشاره نمود. این شهرها از جمله شهرهای مورد توجه ایرانیان بوده اند که سیدنی در صدر قرار گرفته و به دلیل مهاجرپذیر بودن بسیاری از مردم از سراسر دنیا این شهر را به عنوان محل زندگی و تفریح خود انتخاب می کنند. در ادامه به بررسی انواع سفر به استرالیا و مدارک لازم برای دریافت ویزای استرالیا را بیان خواهیم نمود.

ویزای استرالیا


انواع سفر توریستی به استرالیا

یکی از متداول ترین روش های سفر به استرالیا به صورت توریستی می باشد که بیشترین بحث ما در این مطلب پیرامون انواع سفر توریستی به استرالیا می باشد. برای سفر به صورت توریستی به استرالیا می توانید ویزاهای مختلف با روش های متفاوت دریافت نمایید، برای مثال می توانید ویزای بازدید از خانواده را دریافت کنید که نوعی ویزای توریستی بوده و برای اشخاصی صادر می شود که فامیل درجه یک در کشور استرالیا دارند. همچنین ویزای تور استرالیا را می توانید دریافت کنید و یا به دلیلی کاری، ویزای توریستی-بیزنسی دریافت نمایید که یکی از بهترین انواع ویزای این کشور به شمار می رود. همچنین ویزای توریستی-فامیلی نیز یکی از انواع مورد نیاز ویزا به شمار می رود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این نوع ویزا امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و بسیاری از افراد با استفاده از این روش ها برای مسافرت به استرالیا می روند.


مدارک لازم برای ویزای توریستی

دریافت ویزای توریستی از استرالیا خیلی سخت نیست .از مهم ترین مدارکی که برای دریافت ویزای توریستی استرالیا لازم است می توان به عکس، پرینت حساب شش ماه گذشته، اسناد ملکی که در ایران به نام شما ثبت شده است و مدارک شغلی اشاره نمود. ویزای توریستی استرالیا برای بسیاری از گردشگران این کشور در انواع سه ماهه، شش ماهه و یک ساله صادرمی شود. دریافت ویزای توریستی خیلی سخت نیست و پاسپورت شما باید حداقل شش ماه از تاریخ بازگشت تور اعتبار داشته باشد. ویزای استرالیا را می توانید با مشاورین و کارشناسان بخش ویزا راحت تر دریافت نمایید و لازم است بدانید که تمامی مدارکی که از شما درخواست خواهد شد باید به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند و دادگستری ایران ترجمه این مدارک را برای شما تایید کرده باشد. در ادامه به مدارکی که ممکن است برای ویزای توریستی-فامیلی و ویزای توریستی- بیزنسی مورد نیاز شما باشد اشاره می کنیم و شما را با دریافت این دسته از ویزاها بیشتر آشنا می نماییم.

مدارک لازم برای ویزای استرالیا


مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی-فامیلی و بیزنسی

به دلیل مهاجرپذیر بودن استرالیا ممکن است که شما فامیل درجه یک در کشور استرالیا داشته باشید که بخواهید برای بازدید از او به کشور استرالیا سفر کنید. برای این کار می توانید ویزای توریستی-فامیلی را دریافت نمایید که برای این کار نیاز به دعوت نامه پیدا می کنید. لازم به ذکر است که این دسته از دعوت نامه ها باید از طرف اقوام درجه یک صادر شده باشند و در غیر این صورت با ویزای شما موافقت نخواهد شد. در صورتی که فامیل شما دو تابعیتی باشد و یا در این کشور به طور دائم زندگی کند (دانشجو نباشد) ممکن است که سخت گیری کمتری نسبت به دریافت پرینت حساب شما انجام داده شود. همچنین در صورتی که بخواهید برای مسائل کاری، عقد قرارداد و یا کارهای دیگری وارد کشور استرالیا شوید می توانید ویزای توریستی- بیزنسی را دریافت نمایید که در این روش مدارکی برای اثبات کار تجاری خود در کشور استرالیا و ضرورت ورود شما به خاک این کشور باید تایید شود. لازم به ذکر است که برای دریافت ویزای توریستی از کشور استرالیا شما باید 140 دلار هزینه بدهید و در صورتی که این کار را بخواهید در کشور استرالیا انجام دهید این هزینه برای شما 340 دلار خواهد بود. همچنین مدارک همسر و فرزندان در صورتی که همسفر شما خواهند بود قطعا مورد نیاز می باشد.

اخذ ویزای استرالیا


ویزای تحصیلی استرالیا

یکی از رایج ترین روش هایی که برای سفر به استرالیا در دسترس شما بوده و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است می توان به ویزای تحصیلی استرالیا اشاره نمود. این ویزا برای کسانی صادر می شود که می خواهند به این کشور سفر کنند و در دانشگاه های این کشور در مقاطع مختلف تحصیل کنند. در صورتی که از یک دانشگاه برای شما دعوت به تحصیل ارسال شود و یا مدارک شما مورد پذیرش یک دانشگاه در استرالیا برای ادامه تحصیل صورت پذیرد می توانید نسبت به دریافت ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نمایید. این روش از دریافت ویزا نیز امروزه بسیار رایج شده است و بسیاری از دانشجویان علاقمند به تحصیل در دانشگاه های استرالیایی می باشند. ویزای صادر شده برای شما جهت تحصیل در دانشگاه های استرالیا تا زمان پایان تحصیلات شما دارای اعتبار بوده و برخلاف ویزای توریستی که معمولا برای یک بار ورود صادر می شود، برای چند بار ورود به خاک استرالیا مورد استفاده بوده و دانشجو می تواند از مزایای این ویزا همچون کار پاره وقت درون دانشگاه استفاده کرده و در کشور استرالیا درآمد داشته باشد. همچنین قابلیت تعویض این ویزا به ویزای اقامت استرالیا جهت کار نیز وجود دارد.

ویزای تحصیلی استرالیا


چرا استرالیا؟

حال که با مدارک مورد نیاز برای سفر به استرالیا بیشتر آشنا شدید می خواهیم کشور استرالیا را بیشتر به شما معرفی نماییم. این کشور که در شرقی ترین قسمت قاره آسیا و در جزایر اقیانوسیه واقع شده است در واقع جزیره ای بسیار بزرگ است که در گذشته به عنوان مستعمره انگلستان بوده است. روابط سیاسی ایران و استرالیا خوب است و دو کشور مناسبات فرهنگی بسیار زیادی دارند. جامعه ایرانیان در استرالیا بیشتر در شهر سیدنی هستند و اگر روزی در خیابان های این شهر قدم بزنید حتما با جامعه ایرانیان و به خصوص رستوران ها و فروشگاه های ایرانی که در این شهر بنا شده اند مواجه خواهید شد. همچنین آب و هوای استرالیا به دلیل این که در نیمکره جنوبی کره زمین واقع شده است به گونه ای می باشد که فصل ها متضاد فصل های ایران هستند و این به آن معناست که برای مثال زمانی که در ایران در فصل بهار قرار داریم، استرالیا در فصل پاییز است و بالعکس. وجود یک بیابان بزرگ وسط جزیره استرالیا و شهرهای بسیار بزرگ در این کشور پهناور جذابیت های آن را بسیار زیاد کرده است و به علاوه آن جنگل های بسیار بکر و دست نخورده ای در این کشور وجود دارد که می تواند برای شما جذاب باشند.

دریافت ویزای استرالیا


آب و هوای استرالیا

استرالیا یکی از کشورهای نیمکره جنوبی زمین بوده و فصول آن با سایر کشورهای دنیا تفاوت دارد. همچنین بیشتر نقاط این کشور که به اقیانوس متصل هستند بسیار آب و هوای معتدلی داشته و هر چه به سمت مرکز این جزیره بزرگ بروید تابستان ها گرم تر و زمستان ها سردتر است. نقاطی در این کشور وجود دارد که پر از جنگل های انبوه بوده و همین آب و هوا بسیاری از گردشگران را به خود جلب می نماید. درصورتی که می خواهید به کشور استرالیا سفر کنید بهتر است تور این کشور را خریداری نمایید که این روش بسیار ارزان تر بوده و برای دریافت تور و سفر در بهترین زمان می تواند گزینه ای کاملا مناسب به شمار رود. استرالیا کشوری با آب و هوای مناسب است که در تمامی فصول سال دارای جذابیت های خاص خود می باشد. برای سفر به این کشور می توانید فصول گرم آن را انتخاب کنید که دی تا اسفند بهترین زمان سفر به این کشور می باشد. همچنین زمان تعطیلات مدارس و دانشگاه های این کشور در این زمان بوده و برعکس سایر نقاط دنیا رخ می دهد. در ادامه برخی از جذابیت های این کشور را برای شما معرفی خواهیم نمود. گرچه که بیشتر گردشگران این کشور از نقاط طبیعی و شهرهای بزرگ آن دیدن می کنند ولی برخی از آثار این کشور به گونه ای طراحی شده اند که تنها در استرالیا وجود دارند. از مهم ترین گونه های جانوری استرالیا که در سایر نقاط دنیا وجود ندارد می توان به کانگورو اشاره نمود و مهم ترین بخش درآمد این کشور از صنعت  گردشگری می باشد.

ویزای استرالیا


کریسمس گرم استرالیا

از مهم ترین ویژگی های استرالیا همانطور که به آن اشاره شد تغییر فصل ها به صورت برعکس می باشد. به آن معنا می باشد که زمانی که در تمامی دنیا و در زمستان کریسمس جشن گرفته می شود، در استرالیا وسط فصل تابستان این اتفاق می افتد و به همین دلیل بسیاری از گردشگران از اقصی نقاط دنیا برای اینکه کریسمس گرمی داشته باشند ترجیح می دهند برای سفر تعطیلات کریسمس به کشور استرالیا سفر کنند. کریسمس گرم استرالیا در واقع در زمان تعطیلات دانشگاه و مدارس این کشور است و بیشترین میزان تعطیلات کریسمس برای دانش آموزان و دانشجویان در دنیا متعلق به این کشور می باشد. در هر صورت اگر می خواهید زمستانی گرم داشته باشید می توانید در این فصل به استرالیا سفر کنید. تغییر فصل ها در استرالیا بسیار جالب است و گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند.

شرایط اخذ ویزای استرالیا

برای دریافت ویزای استرالیا به کارشناسان مجرب ما اطمینان کنید ویزای استرالیا به ایرانیان در گذشته راحت تر داده می شد ولی امروزه نیز در صورتی که با کارشناسان و مشاورین مجرب مشاوره داشته باشید خیلی راحت می توانید ویزای استرالیا را دریافت نمایید. ویزای استرالیا برای شما و خانواده شما به راحتی و با راهنمایی گروه کارشناسان ما به راحتی در دسترس است.

دریافت ویزای استرالیا


کلام آخر

امروزه بسیاری از کسانی که قصد مسافرت تفریحی یا مهاجرت دارند، به دنبال ویزای استرالیا می باشند که دریافت این ویزا کار سختی نمی باشد. شما می توانید ویزای استرالیا را به راحتی دریافت نمایید و به این کشور سفر کنید. برخلاف باور عموم ورود به این کشور به صورت غیرقانونی و قاچاق اصلا راحت نیست و بهتر است ویزای استرالیا را به صورت قانونی دریافت نمایید. هزینه دریافت ویزای استرالیا در کشور ایران بسیار ارزان تر از دریافت آن در کشور استرالیا می باشد و انجام تمامی مراحل به صورت قانونی بهتر است در داخل کشور ایران انجام داده شود.

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی