سفر به ژاپن, سفر به کشور ژاپن
زمان سفر ژاپن-دیدنی های ژاپن هزینه سفر
  • ۹ آذر ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 53
  • لایک:

ژاپن یکی از کشورهای پیشرفته در شرق آسیا به شمار می ­رود و فرهنگی غنی را به همراه تاریخ کهن دارا است. این کشور آسیایی در زمینه تکنولوژی توانسته به پیشرفت­ های بسیاری دست پیدا کند و این موضوع موجب شده افراد بسیاری علاقه­ مند سفر به ژاپن باشند. افرادی که علاقه­ مند سفر به کشور ژاپن هستند باید پیش از هراقدامی مدارک لازم را تهیه کرده و به سفارت این کشور ارائه دهند. انجام مراحل دریافت ویزا باعث می­ شود تا افراد اجازه ورود به این کشور آسیایی را دریافت کرده و بتوانند از اقامت خود در ژاپن لذت ببرند.سفر به ژاپن, سفر به کشور ژاپن

هزینه اقامت در ژاپن

متقاضیان سفر به کشور ژاپن باید نسبت به هزینه اقامت در ژاپن اطلاعات کافی را در اختیار داشته باشند. هزینه­ ای که برای اقامت در هتل­ های این کشور باید پرداخت شود درمقایسه با دیگر کشورهای اروپایی مناسب­ تر است. اشخاصی که تمایل دارند اقامتی به ­صرفه را تجربه کنند می­ توانند هتل­ های دو ستاره را برای این کار درنظر بگیرند. اغلب هتل­ های ژاپن دارای قیمت ارزانی هستند و امکانات کافی را در اختیار گردشگران و متقاضیان قرار می­ دهند.

هزینه غذا در ژاپن

بخش دیگری از هزینه­ های سفر به کشور ژاپن مربوط به غذا است که باتوجه به رستوران و کافه­ های مختلف، متفاوت خواهد بود. افرادی که در رستوران ارزان قیمت غذایی را میل می­ کنند باید مبلغ 800000 ین را پرداخت نمایند. میل کردن غذا در رستوران­ های متوسط این کشور مستلزم پرداخت مبلغ 4000000 ین خواهد بود. رستوران­های مک دونالد همچون بسیاری از کشورهای دیگر ارزان بوده و افراد برای خرید همبرگر مک­دونالد باید مبلغ 68000 ین را پرداخت کنند. هزینه خرید یک بطری آب­وعدنی 105.25 ین است اما افرادی که تمایل دارند قهوه میل کنند باید به ازای هر لیوان قهوه مبلغ 378.28 ین را بپردازند. توجه به هزینه اقامت و هزینه غذا در ژاپن باعث می­شود افراد در طول سفر خود هیچ مشکل مالی نداشته باشند.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *