اروپا اسپانیاzzz

خیلی ها گمان می کنند همه چیز را درباره اسپانیا می دانند. ما چند مورد که شاید تاکنون درمورد اسپانیا نمی دانستید، اینجا خواهیم گفت. دانستن این موارد شما را برای دیدن این کشور آماده می کند. به هر حال، همیشه بهانه ای برای دیدن اسپانیا وجود دارد. این کشور علاوه بر آنکه زیباست، مثل یک کتاب پر ماجرا است. تاریخ، علم، موسیقی و فرهنگ در همه جای اسپانیا به چشم می خورد. اگر به دنبال سفر به کشوری هستید که متنوع ترین مناظر، فرهنگ ها و غذاها را دارد، اسپانیا را به شما توصیه می کنیم.

مردم خیلی دیر غذا می خورند؛ در اسپانیا ناهار معمولا ساعت2 بعدازظهر و شام در ساعت 9 یا 10 شب خورده می شود. این ساعات برای ما شرقی ها دیر نیست اما برای غربی ها که ساعت 6 یا 7 عصر شام می خورند، دیر به حساب می آید.

خواب نیمروز یا قیلوله، یعنی کسبه اسپانیایی چند ساعتی وسط روز، کار را تعطیل می کنند و به استراحت یا خواب می پردازند. خواب نیمروزی باعث شده خیلی از توریستهای سراسر دنیا به این فرهنگ غبطه بخورند.

اسپانیا کشور کوچکی نیست؛ دیدن مادرید و بارسلونا برای شروع خوب است، اما در سفر های بعدی از باقی شهر های این کشور گسترده هم دیدن کنید. والنسیا، گرانادا و دشتهای اطراف مادرید، هر کدام مناظر خیره کننده خاص خود را دارند.

یکی از مهمترین دلایل سفر کردن، یافتن و دیدن فرهنگ های متفاوت از فرهنگ ماست. «سویل» یکی از شهرهایی است که می توان در آن، روی دیگری از سفر و ماجراجویی را دید و تجربه کرد.

معماری اسپانیا زبانزد همه جهان است. ساختمان های خیره کننده از معماران سرشناس مانند آنتونی گائودی و میرالس، مهمان دوربین های توریست ها هستند.

جاده ها در اسپانیا عالی هستند؛ اصلا امکان این وجود ندارد که گم شوید. همه جا تلفن جاده ای در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر آن همه جا به اینترنت و گوگل مپ دسترسی دارید.

انعام دادن رسم ضروری نیست؛ در اسپانیا می توان برای قدردانی از یک خدمات خوب انعام داد، در غیر این صورت لزومی ندارد این کار انجام شود.

در اسپانیا می توانید اسکی کنید؛ یکی از مناطق عالی برای اسکی در اسپانیا، کوه سیرا نوادا بیرون از گرانادا است. برای کسانی که مهارت اسکی شان را می خواهند نشان بدهند، این پیست دیدنی است.

جهت اطلاع از قیمت های تور اروپا برروی لینک زیر کلیک نمایید

تور اروپا

نویسنده:نیلوفرشاندیز

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *