, فرودگاه بین المللی سوچی
سوچی
  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 46
  • لایک:

فرودگاه بین المللی سوچی که به اختصار (AER) نامیده میشود یکی از ده فرودگاه بزرگ روسیه است که ترافیک گردشگری سالانه آن حدود 5/2 میلیون نفر است.

فرودگاه بین المللی سوچی در سال  1945 در منطقه آدلر و در ساحل دریای سیاه برای ایجاد محلی جهت پرواز و تعمیر و نگهداری هواپیمای Li-2، I-12 تاسیس گردید.در سالهای اولیه اداره مرکزی و سرویس دهی فرودگاه هر دو در یک واحد به مساحت 20 متر مربع واقع شده بود و جهت یابی رادیویی تنها در طول روز قابل انجام بود.

فرودگاه بین المللی سوچی توسط سرمایه گذاری مشترک سه شرکت ( بانک مرکزی روسیه )  Basic Element، Sberbank و    Changi Airport International اداره می شود.

فرودگاه بین المللی سوچی به عنوان بهترین فرودگاه منطقه ای در سومین مجمع سالانه “توسعه فرودگاه های روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع 2013” شناخته شده است .

فرودگاه بین المللی سوچی در طول 22 مین المپیک زمستانی دروازه اصلی گردشگران و ورزشکاران بود. از اول تا روز 28 ام  ماه فوریه  2014 همزمان با المپیک زمستانی فرودگاه بین المللی سوچی بیش از 350،000 مسافر و 2800 تن وسیله را جا بجا نمود.

بین سالهای 2007-2013  بیش از 14 میلیارد روبل (410 میلیون دلار) برای نوسازی و گسترش فرودگاه بین المللی سوچی هزینه شد و مواردی چون ترمینالی  65،000 متر مربعی و 10 تونل پرواز برای دسترسی راحت مسافران به هواپیما ، پایانه  4000 متر مربعی ویژه با ظرفیت 80 مسافر در ساعت که میزبان نمایندگان IOC و دیگر مهمانان برجسته در بازی های المپیک زمستانی بود را شامل میشود

در سفر به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان با ایرلاین ماهان، هواپیما در فرودگاه بین المللی سوچی فرود میاید و شما میتوانید از نزدیک این فرودگاه و امکانات آن را مورد ارزیابی قرار دهید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

 

 

 

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *