موزه های سوچی, موزه ماشین وینتیج سوچی
سوچی
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 47
  • لایک:

موزه ماشین وینتیج سوچی

یکی ار اصلی ترین موزه های سوچی موزه ماشین وینتیج سوچی است که یکی از 3 موزه ای هست که در محله کوچکی در اوچ دره ( Uch-Dere) در ناحیه لازاروفسکی سوچی قرار دارد.

علاوه بر موزه ماشین وینتیج سوچی در اوچ دره ( Uch-Dere) موزه ای در مورد تاریخچه ی منطقه کراسنادار و صنعت چای محلی و نیز موزه ای شامل مجموعه ای از سماورهای نادر و اشیای خانگی قدیمی روسیه دایر میباشد.

 موزه ماشین وینتیج سوچی به تاریخچه صنعت خودرو در قرن بیستم در روسیه و دیگر نقاط جهان نگاهی می اندازد.

موزه ماشین وینتیج سوچی دارای بیش از 50 نمونه از اتومبیل های تاریخی روسی و خارجی است که شامل اتومبیلهای قدیمی و عتیقه، موتورسیکلت، کامیون های نظامی و اتوبوس میباشد.

بازدیدکنندگان دوست دارند نگاهی دقیق به ماشینهای بسیار قدیمی شوروی سابق که در موزه ماشین وینتیج سوچی قرار دارند مثل GAZ-A, Emku, Moskvich, Pobeda ،ZIS-5 و Volga بیاندازند.

راهنمایان در موزه ماشین وینتیج سوچی به شما در مورد تاریخچه تولید خودرو به طور کلی و همچنین داستان های پشت سر هر یک از خودرو توضیحات لازم را بیان میکنند.

علاقمندان صنعت خودرو میتوانند در سفر سوچی خود با تور سوچی آژانس دلتابان که با همکاری ایرلاین ماهان صورت می پذیرد از موزه ماشین وینتیج سوچی دیدن کنند و  بعد از بررسی ماشینها با چای پذیرایی شوند و گلویی تازه نمایند.

جهت اطلاع از قیمت های تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده: فریور خوش اتکال

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *