, بانجی (هکت)
گردشگری لوکس
  • ۴ تیر ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 47
  • لایک:

ای‌جی هکت متشکل از شرکت‌های بین‌المللی (ای‌جی هکت، استرالیا، فرانسه، آلمان، ماکائو، سنگاپور و روسیه) خود را با نوآوری و تعهد بالا به برتری در گردشگری ماجراجویی مطرح کرده است. ای‌جی هکت پیشگام، با الهام از کسانی که از درختان تاک در وانوآتو می‌پرند، پرش بانجی را به پدیدۀ ورزشی هیجان‌انگیزی تبدیل کرده و بدین ترتیب، تحسین عرصۀ بین‌الملل را برانگیخته است. این شرکت همچنین در سایر فعالیت‌های مربوط به گرانش، علاوه بر پرش بانجی، نیز فعال است و از زمان افتتاح در سال 1988، بیش از 3.5 میلیون مشتری را شگفت‌زده کرده است. شرکت ای‌جی هکت مسئول فوران آدرنالین حدود 4 میلیون نفر در سراسر جهان است و در سنگاپور فعالیت دارد!
نخستین برج و تنها برج بانجی سنگاپور به ارتفاع 50 متر در سیلوزو بیچ، جزیرۀ سنتوزا قرار دارد. در این محل، اسکای‌بریج واقع‌شده که راهرویی 40 متری با بخش‌هایی است که درون آن قابل‌مشاهده است. در آن، سکوی پاولانر ساندانر نیز وجود دارد، که بهترین منظرۀ غروب آفتاب در سیلوزو را دارد.
افرادی که دنبال اتفاقات هیجان‌انگیزند می‌توانند اسکای‌واک عمودی 42 متری گیج‌کننده را انتخاب کنند، در جاینت سویینگ به گردش نوسانی دربیایند، یا خودشان را در پرش بانجی 47 متری به چالش بکشانند. برای کسانی که ترجیح می‌دهند کارهای چالش‌برانگیز نکنند، غذا و نوشیدنی‌ها در فضای باز از ساعت 10 صبح هرروز قابل‌دسترسی است.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *