شرکت دلتابان به منظور رفاه حال مراجعین به دفتر خود، اقدام به راه اندازی  واحد دلتابان رویال نموده و افرادی که می خواهند امور قبل از سفر و رزرواسیون خود را در محیطی آرام,  و مجلل انجام دهند، می توانند به دلتابان رویال مراجعه کنند. در این بخش کلیه امور در نظر گرفته شده و بهترین پذیرایی ها از مراجعین صورت خواهد گرفت و در حالت کلی افرادی که می خواهند در یک فضای لوکس امور سفر خود را انجام دهند دلتابان رویال بهترین انتخاب برایشان خواهد بود.

اصلی ترین موردی که سبب تمایز دلتابان رویال شده را می توان محیط زیبا، خرید تورهای اختصاصی و لوکس، محیط آرام و مجلل، مشاوره اختصاصی VIP همراه با کارشناسان مجرب، پذیرایی و تشریفات، پارکینگ اختصاصی و ارائه بهترین خدمات و… دانست.

  • خرید تورهای اختصاصی و لوکس در دلتابان رویال 

دلتابان رویال کلیه خدمات سفر را ارائه نموده و می توانید بهترین و لوکس ترین تور ها را از این بخش رزرو نمایید. لازم به ذکر است که تور های برگزار شده در این شرکت کلیه خدمات مورد نیاز مسافران را به صورت کامل ارائه خواهند کرد و در طول سفر هیچگونه کمبودی نخواهید داشت. کارشناسان دلتابان رویال با کلیه امور آشنایی داشته و با سرعت بالا اقدامات سفر را برایتان انجام خواهند داد.

 

 

 
  •  محیطی آرام و مجلل

با اینکه مسئولین دلتابان کلیه سعی خود را بر این داشته اند که در محیطی آرام به مسافران خدمات ارائه کنند، اما طبیعتا تعداد مراجعین به دلتابان بیش تر خواهد بود، دلتابان رویال فضایی کاملا مجلل و آراسته با مبلمان لوکس و فضای شیک می باشد و به همین دلیل اغلب اشخاصی که به محیطی آرام و مجلل اهمیت می دهند، دلتابان رویال را انتخاب می کنند.

 

 

 

  • یک ساعت مشاوره اختصاصی VIP همراه با کارشناسان مجرب با تعیین وقت قبلی

حتما هر شخصی قبل از سفر سوالاتی در ذهن خود خواهد داشت و در صورتی که با یک مشاور زبده و آشنا با امور سفر در این رابطه صحبت کنید می توانید با کلیه امور آشنایی پیدا کنید. کارشناسان دلتابان رویال برای هر خانواده یک ساعت وقت مشاوره در نظر گرفته اند و در این ساعت که از قبل نسبت به رزرو آن اقدام کرده اید می توانید راهنمایی های لازم را از مسئولین شرکت دریافت نمایید. این کارشناسان بهترین راهنمایی ها را ارائه خواهند کرد و با استفاده از این مشاوره سفری لذت بخش برای خود به ارمغان خواهید آورد.

 

 

 
  • پذیرایی و تشریفات

شاید مهمانی خارجی دارید و می خواهید که به بهترین شکل ممکن از وی پذیرایی کنید. دلتابان رویال تمامی خواسته های شما را برآورده کرده و پذیرایی کاملی از شما خواهد داشت. مسئولین دلتابان رویال نیز شنونده خواسته های شما خواهند بود و می توانید کلیه امور را با آنها مطرح کنید.

 

 

  • پارکینگ اختصاصی و تحویل ماشین به راننده

پارک خودرو یکی از مهمترین مواد خواهد بود. توجه داشته باشید که دلتابان رویال به منظور سهولت بخشیدن به این امور اقدام به اختصاص دادن پارکینگ برای دلتابان رویال نموده و می توانید با اطمینان خاطر خودرو خود را در این محل قرار دهید.

 

 

 

4+

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی