مجموعه‌ی دلتابان به منظور رفاه حال مسافرین خود، اقدام به راه اندازی بخشی تحت عنوان دلتابان رویال نموده است. در دلتابان رویال کلیه امور قبل از سفر و رزرواسیون در محیطی آرام و لوکس برای میهمانان انجام می‌شود و همچنین مسافرین می‌توانند از بهترین پذیرایی‌ها بهره‌مند شوند.

از جمله مهمترین امکاناتی که در محیط دلتابان رویال برای میهمانان فراهم شده می‌توان به اختصاص محیطی آرام و مجلل، مشاوره اختصاصی VIP همراه با کارشناسان مجرب، خرید تورهای لوکس و اختصاصی، پذیرایی، تشریفات و پارکینگ اختصاصی اشاره نمود.

خرید تورهای اختصاصی و لوکس در دلتابان رویال 

خرید تورهای اختصاصی و لوکس، از دیگر مزایایی است که دلتابان رویال برای مسافران خود اختصاص داده است. تورهای در نظر گرفته شده در این مجموعه تمامی نیازهای مسافران را تحت پوشش قرار میدهند و از این حیث دلتابان رویال فضایی است کاملا مناسب برای انجام خریدهای لوکس.

 

 

 

محیطی آرام و مجلل

با توجه به حجم بالای مراجعه کنندگان، دلتابان رویال با ایجاد فضایی کاملا شیک و مجلل سعی کرده تا تمامی نیازهای مسافران را در جهت ارائه هر چه بهتر خدمات برآورده کند. به همین جهت اکثر کسانی که به این موضوع اهمیت می‌دهند، دلتابان رویال را انتخاب می‌کنند.

 

 

 

ارائه مشاوره اختصاصی VIP

ارائه و اختصاص مشاوره VIP توسط کارشناسان مجرب، از دیگر امکانات ویژه برای مسافرین دلتابان رویال است. کارشناسان این مجموعه برای هر خانواده یک ساعت وقت مشاوره در نظر گرفته اند و در این زمان که از قبل رزرو شده، می توان راهنمایی های لازم را از مسئولین شرکت دریافت کرد. کارشناسان ما بهترین راهنمایی‌ها را ارائه خواهند داد و با استفاده از این مشاوره‌ی اختصاصی، سفری لذت بخش را برای خود به ارمغان خواهید آورد.

 

 

 

تشریفات ویژه

از جمله مهمترین اقدامات دلتابان رویال، تشریفات ویژه‌ای است که از تمامی مسافرین خود به عمل می آورد. این مجموعه با تشریفات و پذیرایی ویژه، رضایت کامل تمامی مسافرین خود را جلب کرده است.

 

 

پارکینگ اختصاصی و تحویل خودرو به راننده

با توجه به اینکه امروزه پیدا کردن مکانی برای پارک خودرو کمی با دشواری همراه است، از این رو دلتابان رویال با در نظر گرفتن پارکینگ اختصاصی، محیطی امن را برای میهمانان خود فراهم کرده است. همچنین میهمانان از سرویس تحویل خودرو به راننده نیز برخوردار خواهند بود. 

 

 

 

6+

اشتراک گذاری در شبگه های اجتماعی