, باغ رز تایلندی ها
گردشگری طبیعت گردی و سلامت
  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 45
  • لایک:

پس از اینکه به شهر بانکوک وارد شدید، اگر نظر ما را می‌خواهید؛ بلافاصله راهتان را به سمت باغ رز کج کنید و از آن دیدن کنید. شاید با خود فکر کنید که این باغ هم مثل بقیه باغ‌های رز است اما کاملا در اشتباه هستید. باغ رز تایلندی‌ها در فاصله‌ای حدود سی کیلومتری از بانکوک واقع شده است که از دور عطر خوش رزها را به مشام می‌رساند. دریاچه‌ای بسیار زیبا در همجواری این باغ بر رویایی بودن این محیط و ایجاد طراوت بیشتر در آن کمک زیادی کرده است.
در این مکان برای اینکه بازدیدکنندگان از لذت بیشتری بهره‌مند شوند اغلب عروسی‌ها را برگزار کرده و حتی نمایش‌های شبانه مثل شمشیر بازی، نمایش فیل‌ها و… هم دارند. به همین دلیل می‌توان این باغ را یکی از جاذبه‌های فرهنگی شهر بانکوک نیز به حساب آورد.
در این باغ علاوه بر گل رز بیش از ۲۰۰ نوع گل دیگر از جمله کوکب و میخک وجود دارد، وسعت این باغ گل به قدری زیاد است که شاید بتوان گفت از فاصله یک کیلومتری باغ، بوی این گل‌ها احساس می‌شود. جالب است بدانید، این باغ، مادر دیگر باغ‌های رز در جهان به شمار می‌رود. باغ‌های رز متفاوتی در سراسر دنیا وجود دارند که انواع متفاوت و گونه‌های مختلفی را در خود جای داده‌اند.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *