روسیه

کاخ ریاست جمهوری کازان در محدوده کاخ کرملین کازان قرار دارد .این کاخ بر روی ویرانه های کاخ خان در سال های 1848-1845 به طراحی Konstantin Ton ، معمار زبده کلیسای مسیح منجی مسکو و کاخ کرملین مسکو، ساخته شده است.

کاخ ریاست جمهوری کازان به دستور تزار نیکولاس اول ساخته شد و به عنوان مرکز امور ایالتی و عمارت تزاری مورد استفاده قرار میگرفت .

کاخ ریاست جمهوری کازان توسط A. Peske ساخته و ساختمان آن به شیوه مرسوم آن زمان یعنی تقلید به روش روسی از معماری بیزانسی طراحی شد.ترکیبی از عناصر معماری قدیم و مدرن روسی در نمای کاخ ریاست جمهوری کازان بکار گرفته شده است.

معماری داخلی کاخ ریاست جمهوری کازان کاری از Mikhail Korinfsky میباشد که آثار او را همچنین در معماری داخلی دانشگاه کازان میتوان به خوبی مشاهده نمود. طراحی داخلی سالن اصلی و پله های چدنی کاخ ریاست جمهوری کازان از آن Mikhail Korinfsky میباشد. 

در زمان شوروی سابق، کاخ ریاست جمهوری کازان محل شورای وزیران و شورای عالی TASSR (جمهوری سوسیالیستی تاتارستان شوروی سابق ) بود و در حال حاضر محل اقامت رئیس جمهوری تاتارستان است.

در سفر خود به کازان با تور کازان آژانس دلتابان به کاخ کرملین کازان بروید و از نزدیک از کاخ ریاست جمهوری کازان دیدن نمایید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور کازان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور کازان

نویسنده:فریور خوش اتکال

 

 

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *