, موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی
سوچی
  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 47
  • لایک:

ساختمان زرد کمرنگی که در کنار ساختمان شیشه ای براق ایستگاه راه آهن آدلر قرار دارد یعنی موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی در اصل ایستگاه اصلی راه آهن در زمان نه چندان دور بود.

در زمانی که ایستگاه جدید در حال ساخت بود، مقامات محلی تصمیم گرفتند ساختمان موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی را حفظ و بازسازی نمایند و در معرض عموم مردم قرار دهند.

موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی اکنون یک اتاق انتظار برای مسافران وی ای پی میباشد که شامل یک کافه تریا و یک موزه کوچک درباره تاریخچه حمل و نقل ریلی روسیه است.

در موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی آثار نمایشی وجود دارد که بیان کننده تاریخچه راه آهن و ماشین الات ریلی در روسیه از قرن 19 تا به امروز می باشد.

ساختمان موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی خود با وجود ستونهای سفید با شکوه تزئین شده با قالبهای طلایی به همراه قوسهای آن و نیز دیوار های بژ رنگ با روکش مرمر و نقاشیها و عکس های تکرنگ آن مجذوب کننده و دیدنی است.

در سفر خود به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان که با همکاری ایرلاین ماهان انجام میشود میتوانید به موزه ایستگاه راه آهن قدیمی سوچی بروید و با تاریخچه راه آهن سوچی از نزدیک آشنا شوید.

جهت اطلاع از قیمت های تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریورخوش اتکال

 

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *