ترکیش ایر را می توان یکی از بهترین ایرلاین های ترکیه ای دانست که از ابتدای فعالیت خود توانسته نظر بسیاری را به خود جلب نماید. این ایرلاین توانسته افتخارات بسیاری کسب نماید. هواپیماهای ترکیش ایر در 2 کلاس پروازی خدمات ارائه می دهد که یکی اکونومی و دیگری تجاری می باشد. از نظر قیمت می توان این ایرلاین را از جمله گران قیمت ترین ایرلاین های ترکیه ای دانست. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه داده شده است:

ترکیش ایر

ترکیش ایر یکی از ایرلاین های پروازی محبوب می باشد که توانسته نام خود را در میان ایرلاین های پروازی محبوب ثبت نماید. این ایرلاین همانطور که از نام آن پیداست هواپیمایی ترکیه ای می باشد. اگر بخواهیم به مقر اصلی این ایرلاین اشاره کنیم باید گفت که ایرلاین ترکیش در استانبول  (فرودگاه استانبول)  واقع شده است. اگر بخواهیم به تاریخ پیدایش این ایرلاین اشاره ای داشته باشیم می توان گفت که ایرلاین ترکیش در سال 1933 تاسیس گردید که در زمان شروع به فعالیت تنها 5 هواپیما داشت. اما این هواپیمایی توانست با پیشرفت چشمگیری که داشت، امروزه به یکی از بهترین ایرلاین های پروازی بدل شود. به گونه ای که امروزه ایرلاین ترکیش ایر 326 هواپیما دارد و می توان گفت تقریبا به تمامی کشورهای جهان خط پروازی دارد. در سال 2017 ایرلاین ترکیش موفق شد که بیش از 68.000.000 نفر مسافر را در جای جای شهرهای جهان جابجا نماید. اگر بخواهیم از نظر طول عمر هواپیماهای ترکیش ایر آن را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این شرکت هواپیماهای خود را به مدت 8 سال به کار می گیرد. لازم به ذکر است که ایرلاین ترکیش اولین شرکت پروازی می باشد که در ترکیه تاسیس شده است.

 

افتخارات ترکیش ایر

ترکیش ایر همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد از سال 1933 شروع به فعالیت نمود و از همان زمان شروع به فعالیت به دلیل خدمات کاملی که ارائه می داد مورد توجه بسیاری قرار گرفت. چنانچه بخواهیم به افتخارات ترکیش ایر اشاره هایی داشته باشیم می توان گفت که ایرلاین ترکیش در سال 2011 و 2014 توانست بهترین ایرلاین پروازی اروپایی شناخته شود. در سال 2013 نیز ایر ترکیش توانسته به عنوان ایرلاین برتر سال شناخته شود. ترکیش ایر همچنین از نظر صندلی های خود نیز توانسته است نظر بسیاری را به خود جلب نمایند. این ایرلاین توانسته در سال 2011 و 2013 به عنوان بهترین صندلی های اکونومی شناخته شود. ایرلاین ترکیش افتخاراتی را که کسب نموده مدیون کیفیت و خدماتی می باشد که جهت رفاه حال مسافران ارائه می نماید. پس شرط اصلی را می توان کیفیت و خدمات ایرلاین دانست که از این نظر ایرلاین ترکیش در بالاترین درجه قرار خواهد گرفت.

 


صندلی های کلاس تجاری ترکیش ایر

یکی دیگر از صندلی های ایرلاین ترکیش را می توان صندلی کلاس تجاری دانست که کمی سطح بالاتر از کلاس اکونومی خواهد بود. در نظر داشته باشید که صندلی های کلاس تجاری مجهز به انواع امکانات رفاهی و تفریحی هستند تا بتوانید سفری خوش داشته باشید. صندلی های کلاس پروازی تجاری ترکیش ایر جهت خوابیدن به اندازه 2 متر و 150 الی 180 درجه باز می شوند که می توانند مانند تخت شوند و سفری راحت را رقم بزنند. این کلاس پروازی مجهز به تمامی امکانات صوتی و تصویری است. شما می توانید از طریق پورت usb اقدام به شارژ لپ تاپ و تلفن همراه نمایید. گیت چک مسافران این کلاس پروازی با سایر کلاس های پروازی متفاوت می باشد، همچنین مسافران کلاس تجاری از بخش مجزا وارد هواپیما می شوند. این کلاس پروازی برای افرادی توصیه می شود که تمایل به راحتی و سفری بدون کمبود دارند. چرا که در طول سفر انواع پذیرایی ها از شما صورت خواهد پذیرفت و هیچگونه کمبودی از نظر خورد و خوراک نخواهید داشت. همچنین به تمامی مسافران اینترنت ارائه می شود که همین امر سبب راحتی شما در طول پرواز خواهد شد. مسافران این کلاس پروازی می توانند 2 کیف دستی به وزن 8 کیلوگرم به داخل کابین ببرند و یک چمدان به وزن 30 کیلوگرم را به انبار هواپیما تحویل دهند.

 

صندلی های کلاس اکونومی ترکیش ایر

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد ترکیش ایر از نظر صندلی های کلاس اکونومی توانسته افتخارات بسیاری را کسب نماید. صندلی های کلاس اکونومی ایرلاین های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشند اما در رابطه با صندلی های اکونومی کلاس ایر ترکیش می توان گفت که صندلی های کلاس اکونومی این ایرلاین با یکدیگر 77 سانتی متر فاصله دارند و پشتی هایی به عرض 15 سانتی متر دارند. تمامی صندلی های کلاس اکونومی این ایرلاین مجهز به مانیتور هستند و فضای راحتی نیز دارند که سبب شده بسیاری از افراد به دنبال رزرو بلیط این ایرلاین باشند. هر مسافر در جلوی خود یک مانیتور دارد که می تواند به صورت صوتی و تصویری از آن استفاده نماید. در مانیتور پیش رو مسافران، انواع سرگرمی ها از قبیل بازی، موسیقی، فیلم و سریال در نظر گرفته شده است تا حوصله مسافران در طول سفر سر نرود. همچنین می توانید از این مانیتور و از بخش خروجی پورت usb اقدام به شارژ لپ تاپ و تلفن همراه نمایید. هر مسافر در کلاس پروازی اکونومی می تواند حداکثر یک ساک دستی به وزن 8 کیلوگرم در داخل کابین و یک چمدان به وزن 25 کیلوگرم را در بخش بار هواپیما نگه دارد.

مقصدهای پروازی ترکیش ایر

ایرلاین ترکیش مقاصد بسیاری را در جدول خود دارد که می توان آن را هواپیمایی همه گیر دانست. کیفیت و خدمات کاملی که این ایرلاین ارائه می دهد سبب شده تا بسیاری از کشورها با آن قرارداد ببندند. ترکیش ایر تنها محدود به آسیا و اروپا نیست و مقاصد بسیاری دارد که هر روزه پروازهایی به جای جای شهرهای جهان دارند. در حالت کلی می توان گفت که ایرلاین ترکیش به 110 کشور جهان و 280 مقصد پروازی خدمات پرواز ارائه می دهد.

 

 

قیمت ترکیش ایر

اگر بخواهیم به میزان هزینه های ایرلاین ترکیش ایر نگاهی داشته باشیم، می توان گفت که ایرلاین ترکیش از جمله ایرلاین های گران قیمت است و لوکس می باشد. در نظر داشته باشید که ترکیش ایر گران قیمت ترین ایرلاین ترکیه می باشد. البته هر یک از کلاس های پروازی خود هواپیما نیز قیمتی مجزا خواهد داشت که جهت اطلاع از قیمت دقیق می توانید به وب سایت رسمی ترکیش ایرلاینز مراجعه نمایید.


 

آفر ترکیش ایرلاین

0
ردیفموضوعشرحتاریخ اعتبار
۱پرواز گارانتی روزانه ترکیش ایرلاینشروع قیمت از ۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومانتا ۲۰۱۹/۰۸/۳۱