گردشگری کوله ای و سفر جاده ای
  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
  • نویسنده: prdeltaban
  • نظرات: 0
  • بازدید: 149
  • لایک:

مرکز فرهنگی، قوم‌شناسی روسیه من در شهر سوچی واقع شده است که مجموعه‌ای تاریخی و بی‌نظیر از نمونه‌های ساختمان‌سازی مناطق مختلف روسیه طی قرن‌های متمادی می‌باشد. این مجموعه زیبا را طبیعت چشم‌نواز پارک ملی سوچی فرا گرفته است که شامل آبشارهای متعدد، رودخانه‌ها و جنگل‌هایی با پوشش گیاهی متنوع و غنی است.
در محوطه 3/3 هکتاری (روسیه من) 11 غرفه با موضوع معماری مناطق روسیه به نمایش گذاشته شده است که در آن‌ها معماری مناطق قفقاز، سوزدال، روسیه مرکزی، مسکو، کراسنودار، سنت‌پترزبورگ، روسیه شمالی، غازان، اورال، سیبری و بوریاتیا به چشم می‌خورد. این مکان تنها چند قدم سیبری را از قفقاز جدا می‌کند! حتی می‌توانید از برج غازان به تماشای بام سنت‌پترزبورگ بنشینید. میهمانان و گردشگران به درستی درباره این مجموعه روایت می‌کنند: اینجا مینیاتوری از همه روسیه است!
هر ساختمان با توجه به ویژگی‌های فرهنگی، تاریخی و معماری مختص منطقه‌اش ساخته شده است. این ساختمان‌ها همگی دارای تابلو اطلاعات می‌باشند که محتوای آن‌ها توضیحات سازه است. مهارت و زیبایی به کار رفته در ساخت این مکان سبب گشته است که در مدت زمان کوتاهی این پارک به یکی از محبوب‌ترین جذابیت‌ها برای گردشگران و ساکنان شهر سوچی تبدیل گردد. در این مجموعه زیبا 4 هتل وجود دارد. همچنین می‌توانید در رستوران‌ها و کافه‌های آن از صرف غذاهای محلی با کیفیت عالی لذت ببرید.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *