سوچی

پارک آبی مایاک سوچی که در مرکز سوچی و درخیابان پریمورسکایا قرار دارد درهای خود را به روی بازدید کنندگان در اواسط ژوئیه سال 2000 گشوده و از همان روزهای اول یکی از پر بازدیدترین جاذبه ها در روزهای تعطیل بشمار آمده است.   

پارک آبی مایاک سوچی در حدود 22000 متر مربع مساحت دارد و در ساحل دریای سیاه واقع شده است و هر روزه در ماههای جون تا اکتبر از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر بر روی عموم باز است .

پارک آبی مایاک سوچی دارای شش سرسره متفاوت از هم، یک شهر آبی مخصوص کودکان و یک مجتمع بازی میباشد. علاوه بر این پارک آبی مایاک سوچی دارای کافه ها و دستورانهای های مختلف با غذاهای خوب و خدمات حرفه ای میباشد.

در پارک آبی مایاک سوچی کلیه امکانات و تسهیلات لازم برای یک تفریح ناب از جمله آب و استخرهای تمیز، تخت و سایبان وصندلی برای آفتابگیری و اتاق امانات، دوش آب سرد و گرم و … موجود میباشد.

ایمنی افراد در  پارک آبی مایاک سوچی توسط متخصصان واجد شرایط،  مربیان ، غریق نجاتها و نگهبانان کاملا تضمین شده است لذا در سفر خود با تور سوچی آژانس دلتابان که توسط ایرلاین ماهان صورت میپذیرد به پارک آبی مایاک سوچی بیایید و از تفریحات آبی آن بهرمند شوید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *