موریس،مروارید اقیانوس هند

گردشگری لوکس
  • ۲۹ آذر ۱۳۹۶
  • نویسنده: مدیر سایت
  • نظرات: 0
  • بازدید: 10
  • لایک:

جمهوری موریس در نیمکره ی جنوبی و شرق جزیره ی ماداگاسکار قرار دارد. گردشگران بر این باورند که موریس مروارید اقیانوس هند است. این جزیره ی گلابی شکل 2040 کیلومتر مربع مساحت دارد.پایتخت آن شهر پورت لوئیس است. جمعیت این جزیره ی رویایی 723.279.1 نفر و واحد پول آن روپیه موریس است.

موریس، برای کسانی که به دنبال تعطیلاتی تکرار نشدنی در جزیره ای استوایی و بهشتی هستند، به یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است. جاذبه های طبیعی و غیرطبیعی این جزیره با مهمان نوازی و خون گرمی ساکنانش عجین شده است و اقامتگاه های تفریحی ساحلی و هتل های بی نظیر این جزیره نیز این خصوصیات را برای گردشگران بسیار جذابتر نموده اند. اکثر این اماکن اقامتی خود را با تکنولوژی و نیازهای روز دنیا و مسافران بین المللی، همگام کرده اند. تعداد این اماکن نیز با توجه به نیاز روز افزون صنعت گردشگری در این جزیره هر ساله رو به افزایش است.

در طی دهه اخیر صنعت گردشگری در موریس رشد قابل توجهی داشته است. در سال 1970 حدود 18000 گردشگر از موریس بازدید کردند که این رقم در سال های اخیر به حدود 1 میلیون گردشگر افزایش یافته است. بخش گردشگری بعد از بخش تولیدی و بخش کشاورزی، یکی از ستون های اقتصاد موریس است و تقریبا چهل هزار نفر از مردم موریس با بخش گردشگری این کشور ارتباط مستقیم دارند.

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *