, لونا پارک سوچی
سوچی
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
  • نظرات: 0
  • بازدید: 44
  • لایک:

لونا پارک سوچی در قلب سوچی و در نزدیکی پارک آبی مایاک سوچی واقع شده است که در نزدیکی میدان کورورتینی و بین دو خیابان محبوب  ارژانیکیدزه و کورورتنی قرار دارد. 

لونا پارک سوچی سرگرمی های زیادی برای هر سلیقه ای را داراست و همچنین یک محل مخصوص برای کنسرت هاو جشنها میباشد.

لونا پارک سوچی در طول سال دایر میباشد و در تابستان از ساعت 10:00 تا 22:30 و در دوره پاییز و زمستان تا ساعت 18:00 کار می کند.

در لونا پارک سوچی جاذبه های زیادی وجود دارند: قلعه وحشت، لوکوموتیو، ماشین سواری، قایق، ترامپولین، هلیکوپتر و همچنین در سراسر پارک گل و درختان زیادی از جمله راه ریلی در محلی پوشیده از بامبو تعبیه شده است.

در فصول گرم یک آبنمای زیبا در لونا پارک سوچی تعبیه شده است تا در کنار آن بازدید کنندگان  استراحت نمایند، خنک شوند و عکس بگیرند. همچنین در لونا پارک سوچی  یک چرخ و فلک  وجود دارد که به افراد اجازه می دهد تا کل منظره ی سوچی را در زید پای خود مشاهده نمایند.

در قلمرو لونا پارک سوچی علاوه بر وسایل تفریحی مغازه ها ،شیرینی فروشی ،فست فود و جاذبه های دیگری هم وجود دارد و به بازدیدکنندگان خصوصا کودکان اجازه می دهد روز شادی را در این مکان داشته باشند.

در فضای لونا پارک سوچی استخرها و تالاب های مصنوعی ایجاد شده که مملو از ماهی های مختلف خنده دار و دیگر پستانداران میباشد و با توجه به اینکه لونا پارک سوچی در مرکز سوچی قرار گرفته است علاوه بر مردم محلی گردشگران زیادی را هر ساله به آنجا میکشاند.

در کل، لونا پارک سوچی دارای 14 جاذبه است که از جمله آنها میتوان محط یخ و تیراندازی را نام برد 

در سفر خود به سوچی با تور سوچی آژانس دلتابان که توسط ایرلاین ماهان صورت میپذیرد به لونا پارک سوچی بیایید و چند ساعتی را دراین مکان مفرح بگذرانید.

جهت اطلاع از قیمتهای تور سوچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

تور سوچی

نویسنده:فریور خوش اتکال

می توانید دیدگاهتان را با ما در میان بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *